Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Thomas Cooper Gotch oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Thomas Cooper Gotch: statisztikai összefoglaló
A They Come a(z) Thomas Cooper Gotch legnézettebb műve: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 18% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: A Portrait of Miss Winifred Grace Hegan Kennard és Sharing Fish. Összes megtekintés: 1 800 (1 000 művészprofil, 800 alkotás). Csúcspont: Júl 2026 (1 400 látogatás). Megfigyelt preferencia: Erős színegyüntetés (Színharmónia), a látogatások 73%-e a 50% katalógushoz.
A(z) Thomas Cooper Gotch legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Thomas Cooper Gotch legnézttkész műve.
-
1
They Come
200 látogatás · 18,2%
-
2
A Portrait of Miss Winifred Grace Hegan Kennard, 1893
100 látogatás · 9,1%
-
3
Sharing Fish, 1891
100 látogatás · 9,1%
-
4
Mrs Fielden, Violinist, 1912
100 látogatás · 9,1%
-
5
A Cottage Interior, Newlyn, 1884
100 látogatás · 9,1%
-
6
La Reine Clothilde
100 látogatás · 9,1%
-
7
TheAwakening
100 látogatás · 9,1%
-
8
The Nymph
100 látogatás · 9,1%
-
9
Looe, 1919
100 látogatás · 9,1%
-
10
Destiny
100 látogatás · 9,1%
Hány havi olvasószáma van a Thomas Cooper Gotch felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 800 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sze 2026 | 200 | 0 |
Havi hányan olvassák a Thomas Cooper Gotch műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Thomas Cooper Gotch művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 24,0% | 36,4% |
| Lágy árnyékok | 28,0% | 18,2% |
| Érezhető fényesség | 28,0% | 9,1% |
| Fényerék egyensúlya | 14,0% | 36,4% |
| Fényes | 6,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 24,0% | 9,1% |
| Finom színtónusú | 18,0% | 18,2% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 24,0% | 27,3% |
| Egyértelmű színprészenység | 34,0% | 45,5% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét tónusú | 40,5% | 36,4% |
| Földszínek | 35,7% | 36,4% |
| Semleges tónusok | 23,8% | 27,3% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 26,0% | 27,3% |
| Egyensúlyos | 38,0% | 36,4% |
| Élénk | 36,0% | 36,4% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 24,0% | 18,2% |
| Lágy | 26,0% | 18,2% |
| Egyensúlyozott | 16,0% | 18,2% |
| Erőteljes kontrasztú | 14,0% | 18,2% |
| Kijelentés | 20,0% | 27,3% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 6,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 10,0% | 9,1% |
| Egyensúlyozott harmónia | 14,0% | 9,1% |
| Erős színegyüntetés | 50,0% | 72,7% |
| Egységes színpaletta | 20,0% | 9,1% |
Hogyan alakulnak Thomas Cooper Gotch legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alleluia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lamorna mezők fölé | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Portrait of Miss Winifred… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Self-Portrait with Two Squa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| They Come | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| The Message | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lantern Parade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs Fielden, Violinist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Cottage Interior, Newlyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan alakul el Thomas Cooper Gotch olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Chinese | 200 | 66,7% |
| Angol | 100 | 33,3% |
Mennyi a Thomas Cooper Gotch napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 26 Sze | 100 |
| vas 27 Sze | 100 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 100 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 200 |
| sze 14 Okt | 300 |
| csüt 15 Okt | 100 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 200 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 300 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 200 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 300 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 200 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 300 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
Thomas Cooper Gotch: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Thomas Cooper Gotch-nak?
- They Come: 200 megtekintés, a megtekintések 18%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a Thomas Cooper Gotch olvasótábora?
- 1 800 látogatás tizenkét hónapban (1 000 művészoldal, 800 alkotás).
Kedvelik-e a látogatók Thomas Cooper Gotch műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Erős színegyüntetés (Színharmónia): a látogatások 73%-át teszi ki a 50% katalógusból.