Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Thomas Creswick oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Thomas Creswick: statisztikai összefoglaló
A Figures in an Italianate Landscape a(z) Thomas Creswick legnézettebb műve: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 9% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: The pedlars's visit és The Ford. Összes megtekintés: 2 800 (900 művészprofil, 1 900 alkotás). Csúcspont: Júl 2026 (2 400 látogatás). Megfigyelt preferencia: Kijelentés (Kontraszt), a látogatások 87%-e a 62% katalógushoz.
A(z) Thomas Creswick legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Thomas Creswick legnézttkész műve.
-
1
Figures in an Italianate Landscape
200 látogatás · 8,7%
-
2
The pedlars's visit
200 látogatás · 8,7%
-
3
The Ford
200 látogatás · 8,7%
-
4
Landscape with Harrow in the Distance
200 látogatás · 8,7%
-
5
English Landscape, 1829
100 látogatás · 4,3%
-
6
Landscape, River Scene, 1860
100 látogatás · 4,3%
-
7
The Mouth of a River, 1855
100 látogatás · 4,3%
-
8
The Nearest Way in Summer
100 látogatás · 4,3%
-
9
Evening
100 látogatás · 4,3%
-
10
Landscape
100 látogatás · 4,3%
Hány havi olvasószáma van a Thomas Creswick felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 200 |
| Júl 2026 | 800 | 1 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Havi hányan olvassák a Thomas Creswick műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Thomas Creswick művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 10,0% | 4,3% |
| Lágy árnyékok | 14,0% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 34,0% | 52,2% |
| Fényerék egyensúlya | 38,0% | 43,5% |
| Fényes | 4,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 14,0% | 4,3% |
| Finom színtónusú | 56,0% | 65,2% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 22,0% | 30,4% |
| Egyértelmű színprészenység | 6,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 2,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 64,1% | 61,9% |
| Földszínek | 23,1% | 33,3% |
| Sötét tónusú | 12,8% | 4,8% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 16,0% | 0,0% |
| Egyensúlyos | 72,0% | 87,0% |
| Élénk | 12,0% | 13,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 2,0% | 4,3% |
| Lágy | 20,0% | 4,3% |
| Egyensúlyozott | 0,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 16,0% | 4,3% |
| Kijelentés | 62,0% | 87,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 10,0% | 8,7% |
| Lágyan kevert paletta | 14,0% | 26,1% |
| Egyensúlyozott harmónia | 16,0% | 13,0% |
| Erős színegyüntetés | 26,0% | 34,8% |
| Egységes színpaletta | 34,0% | 17,4% |
Hogyan alakulnak Thomas Creswick legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| On the Terrace at Haddon Ha… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rest by the Way | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Genre scene with a flock of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Valley Of Llangollen, N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Stile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ford | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Landscape with Figures | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Nearest Way in Summer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| High Tor, Matlock, Derbyshi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan alakul el Thomas Creswick olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mennyi a Thomas Creswick napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 100 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
Thomas Creswick: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Thomas Creswick-nak?
- Figures in an Italianate Landscape: 200 megtekintés, a megtekintések 9%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a Thomas Creswick olvasótábora?
- 2 800 látogatás tizenkét hónapban (900 művészoldal, 1 900 alkotás).
Kedvelik-e a látogatók Thomas Creswick műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Kijelentés (Kontraszt): a látogatások 87%-át teszi ki a 62% katalógusból.