Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Thomas Girtin oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Thomas Girtin: statisztikai összefoglaló
A Durham Cathedral and Castle a(z) Thomas Girtin legnézettebb műve: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami 6% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Street in Weymouth, Dorset és View of Pont St. Michel taken from Pont Neuf. Összes megtekintés: 5 000 (400 művészprofil, 4 600 alkotás). Csúcspont: Júl 2026 (4 600 látogatás). Eszközök megoszlása: számítógépek (100%). Megfigyelt preferencia: Nyugodt (Kontraszt), a látogatások 21%-e a 6% katalógushoz.
A(z) Thomas Girtin legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Thomas Girtin legnézttkész műve.
-
1
Durham Cathedral and Castle
300 látogatás · 5,7%
-
2
Street in Weymouth, Dorset
300 látogatás · 5,7%
-
3
View of Pont St. Michel taken from Pont Neuf
200 látogatás · 3,8%
-
4
The West Front of Jedburgh Abbey, Scotland
200 látogatás · 3,8%
-
5
Berry Pomeroy Castle, Devon
200 látogatás · 3,8%
-
6
View near Beddgelert (Snowdonia)
200 látogatás · 3,8%
-
7
The Village of Jedburgh, Roxburghshire
200 látogatás · 3,8%
-
8
Morpeth Bridge
200 látogatás · 3,8%
-
9
Appledore, Devon
200 látogatás · 3,8%
-
10
View of Monte Casino (after J.R.Cozens)
200 látogatás · 3,8%
Hány havi olvasószáma van a Thomas Girtin felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 100 |
| Júl 2026 | 300 | 4 300 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Havi hányan olvassák a Thomas Girtin műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Thomas Girtin művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 2,0% | 1,9% |
| Lágy árnyékok | 2,0% | 3,8% |
| Érezhető fényesség | 22,0% | 18,9% |
| Fényerék egyensúlya | 60,0% | 49,1% |
| Fényes | 14,0% | 26,4% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 44,0% | 54,7% |
| Finom színtónusú | 42,0% | 30,2% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 12,0% | 13,2% |
| Egyértelmű színprészenység | 2,0% | 1,9% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 80,8% | 80,0% |
| Földszínek | 19,1% | 14,0% |
| Monokróm | 0,0% | 4,0% |
| Pasztell színek | 0,0% | 2,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 22,0% | 24,5% |
| Egyensúlyos | 66,0% | 67,9% |
| Élénk | 12,0% | 7,5% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 6,0% | 20,8% |
| Lágy | 14,0% | 9,4% |
| Egyensúlyozott | 12,0% | 11,3% |
| Erőteljes kontrasztú | 30,0% | 30,2% |
| Kijelentés | 38,0% | 28,3% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 10,0% | 11,3% |
| Lágyan kevert paletta | 4,0% | 7,5% |
| Egyensúlyozott harmónia | 4,0% | 3,8% |
| Erős színegyüntetés | 30,0% | 43,4% |
| Egységes színpaletta | 52,0% | 34,0% |
Hogyan alakulnak Thomas Girtin legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Thatched Cottage among Tr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rievaulx abbey yorkshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alnwick Castle from Brizlee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of Tintern Abbey l… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Village by River with Mount… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Overshot Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bamburgh Castle, Northumber… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Jedburgh Abbey from the Sou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trees near a Lake or River… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ruins of the Emperor Ju… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Thomas Girtin telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 5 000 | 100,0% |
Hogyan alakul el Thomas Girtin olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mennyi a Thomas Girtin napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 100 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 100 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
Thomas Girtin: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Thomas Girtin-nak?
- Durham Cathedral and Castle: 300 megtekintés, a megtekintések 6%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a Thomas Girtin olvasótábora?
- 5 000 látogatás tizenkét hónapban (400 művészoldal, 4 600 alkotás).
Thomas Girtin műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
- A konzultációk számítógépek (100%) eszközre oszlanak; a listát számítógépek vezeti 100% arányal.
Kedvelik-e a látogatók Thomas Girtin műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Nyugodt (Kontraszt): a látogatások 21%-át teszi ki a 6% katalógusból.