Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Thomas Rowlandson oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Thomas Rowlandson: a konzultációk adatai
A(z) Thomas Rowlandson művei közül a legkeresettebb a Ebéd, amely 12 hónap alatt 800 megtekintést ért el, ami összes megtekintés 6%-át teszi ki. A rangsorban utána Sculptor Shop és Life Class áll. A művész profilját 1 500 alkalommal, a művek oldalait pedig 11 800 alkalommal åpették meg, összesen 13 300 megtekintés. Aug 2026 és Sze 2026 között a megtekintések száma 50%-el nőtt. Júl 2026 a hónap, amikor a legtöbb konzultáció volt: 11 200. A látogatók számítógépek (90%), telefonok (8%) és tabletek (2%) eszközökön tekintik meg a feljegyzéseket. Az olvasók 33% esetben választják a Érezhető fényesség (Fényerő) kategóriát, amely a katalógus 20% részét teszi ki.
Thomas Rowlandson: a(z) 10 legnézettebb mű
Minden bejegyzés egy Thomas Rowlandson műveit és azok WikiOO.org platformon történt az elmúlt tizenkét hónapban elért nézettségi rangját mutatja be.
-
1
Ebéd, 1787
800 látogatás · 6,2%
-
2
Sculptor Shop, 1780
500 látogatás · 3,9%
-
3
Life Class
500 látogatás · 3,9%
-
4
The Parson and the milkmaids
400 látogatás · 3,1%
-
5
Clovelly, Devon
400 látogatás · 3,1%
-
6
Yarmouth in the Isle of Wight
300 látogatás · 2,3%
-
7
Smock race
300 látogatás · 2,3%
-
8
The Slaughterhouse
200 látogatás · 1,6%
-
9
Captain Barclay's Rally Match
200 látogatás · 1,6%
-
10
A Kiss In The Kitchen
200 látogatás · 1,6%
Mikor olvassák a Thomas Rowlandson rekordját?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 1 000 |
| Júl 2026 | 1 100 | 10 100 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sze 2026 | 300 | 300 |
Mikor keresik a(z) Thomas Rowlandson műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választanak a látogatók Thomas Rowlandson alkotmányai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 2,0% | 0,8% |
| Érezhető fényesség | 20,0% | 32,8% |
| Fényerék egyensúlya | 52,0% | 46,1% |
| Fényes | 26,0% | 20,3% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 20,0% | 21,1% |
| Finom színtónusú | 50,0% | 44,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 30,0% | 29,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 4,7% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 70,0% | 67,7% |
| Földszínek | 12,0% | 18,9% |
| Monokróm | 14,0% | 8,7% |
| Sötét tónusú | 2,0% | 2,4% |
| Pasztell színek | 2,0% | 2,4% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 8,0% | 7,0% |
| Egyensúlyos | 64,0% | 62,5% |
| Élénk | 28,0% | 30,5% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 52,0% | 50,0% |
| Lágy | 26,0% | 32,8% |
| Egyensúlyozott | 4,0% | 10,9% |
| Erőteljes kontrasztú | 10,0% | 4,7% |
| Kijelentés | 8,0% | 1,6% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 0,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 1,6% |
| Egyensúlyozott harmónia | 2,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 20,0% | 21,1% |
| Egységes színpaletta | 78,0% | 77,3% |
Melyek Thomas Rowlandson legnézettebb művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sculptor Shop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
| Ebéd | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 800 | 0 | 0 |
| Italian Picture Dealers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Richard Trevithick | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The South Gate, Exeter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Fish Dinner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Slaughterhouse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Embarkation at Southampton,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pigs at a Trough | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Selling a Wife | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Hogyan alakul Thomas Rowlandson konzultációinak megtekintési eloszlása eszközönként?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 12 000 | 90,2% |
| telefonok | 1 100 | 8,3% |
| tabletek | 200 | 1,5% |
Mely nyelveken keresik Thomas Rowlandson?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 500 | 62,5% |
| Észt | 100 | 12,5% |
| Orosz | 100 | 12,5% |
| Chinese | 100 | 12,5% |
Hány napi konzultáció Thomas Rowlandson számára, a következő három hét протягом?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 400 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 400 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 100 |
| kedd 6 Okt | 100 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 200 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 100 |
| kedd 13 Okt | 200 |
| sze 14 Okt | 200 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 100 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 200 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 100 |
Thomas Rowlandson olvasótábora
Melyik Thomas Rowlandson műve a leggyakrabban megtekintett?
- Ebéd az első helyen 800 megtekintéssel és 6% megtekintési aránnyal. 10 műművészeti alkotás rangsorolva fölötte.
Mennyi a Thomas Rowlandson olvasótábora a WikiOO.org platformon?
- 13 300 látogatás tizenkét hónapban: 1 500 a művész profilján, 11 800 a művekkel.
Milyen eszközöket használnak Thomas Rowlandson olvasói?
- számítógépek (90%), telefonok (8%) és tabletek (2%) eszközöket használnak; a számítógépek a megtekintések 90%-át teszi ki.
Mely Thomas Rowlandson művei felelnek meg az olvasók választásának?
- A Érezhető fényesség (Fényerő) leírású művek 33% látogatást generálnak a katalógus 20% részére.