Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Vincenzo Vela oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Vincenzo Vela: olvasói összefoglaló
Az elmúlt tizenkét hónapban Vincenzo Vela legmegtekintettebb műve a WikiOO.org adatbázisában The Victims of Labour volt: 200 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 17%-át teszi ki. Ezt követi The Glag-Bearer, Monument to the Sardinian Army és Funerary Monument of Antonio Rosmini. A Vincenzo Vela oldalát összesen 1 500 alkalommal olvosták el: 500 alkalommal az művész profilján és 1 000 alkalommal az egyes művek oldalán. A legnépszerűbb hónap Júl 2026 volt, 1 500 megtekintéssel. A látogatók Egységes színpaletta (Színharmónia) kategóriát többet böngésznek, mint amennyit a katalógus aránya sugallna: a látogatások 75%-át, miközben a művek 55%-át teszi ki.
A(z) Vincenzo Vela 9 legkeresettebb műve
Vincenzo Vela művei a(z) WikiOO.org platformján az elmúlt tizenkét hónapban történt konzultációk száma alapján sorrendben, a legtöbb konzultációt kapott művektől kezdve.
-
1
The Victims of Labour
200 látogatás · 16,7%
-
2
The Glag-Bearer, Monument to the Sardinian Army
200 látogatás · 16,7%
-
3
Funerary Monument of Antonio Rosmini
200 látogatás · 16,7%
-
4
Bust of Torquato Tasso
100 látogatás · 8,3%
-
5
Bust of the dancer Boschetti
100 látogatás · 8,3%
-
6
Desolation
100 látogatás · 8,3%
-
7
Minerva - The Goddess of Science
100 látogatás · 8,3%
-
8
Spartacus
100 látogatás · 8,3%
-
9
Spartacus, 1847
100 látogatás · 8,3%
Hány alkalommal nézik meg Vincenzo Vela felvételét havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 1 000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Mennyire gyakran tekintik meg Vincenzo Vela műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú Vincenzo Vela műveket tekintenek meg az olvasók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 3,2% | 8,3% |
| Lágy árnyékok | 16,1% | 8,3% |
| Érezhető fényesség | 25,8% | 33,3% |
| Fényerék egyensúlya | 16,1% | 0,0% |
| Fényes | 38,7% | 50,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 67,7% | 83,3% |
| Finom színtónusú | 32,3% | 16,7% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 0,0% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 96,8% | 100,0% |
| Egyensúlyos | 3,2% | 0,0% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 48,4% | 50,0% |
| Lágy | 6,5% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 3,2% | 16,7% |
| Erőteljes kontrasztú | 0,0% | 0,0% |
| Kijelentés | 41,9% | 33,3% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 0,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 3,2% | 8,3% |
| Egyensúlyozott harmónia | 3,2% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 38,7% | 16,7% |
| Egységes színpaletta | 54,8% | 75,0% |
Mely Vincenzo Vela műveket tekintik meg a legtöbbször, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bust of Tommaso Calosso | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bust of Torquato Tasso | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Three Bathers. Portrait of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spartacus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bust of Christopher Columbus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bust of the dancer Boschetti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bust of Count Giovanni d | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doleful | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bust of General Henri Dufour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of the Young Conte… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken keresik Vincenzo Vela?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány Vincenzo Vela konzultáció történik naponta, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 200 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 100 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 100 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Vincenzo Vela olvasótájáról
Mely Vincenzo Vela művei a legnépszerűbbek?
- The Victims of Labour, 200 megtekintéssel (17% Vincenzo Vela összes megtekintésének). A fenti rangsorban 9 mű szerepel.
Hány alkalommal keresik Vincenzo Vela a(z) WikiOO.org felületén?
- 1 500 alkalom a tizenkét hónapban: 500 az artist profilján és 1 000 a műalkotások oldalán.
Milyen műveit szeretik a leginkább Vincenzo Vela alkotásai közül a olvasók?
- Egységes színpaletta (Színharmónia): a látogatások 75%-át, a katalógus 55%-ával szemben.