Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Vittore Carpaccio oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Vittore Carpaccio: statisztikai összefoglaló
A Krisztus a Passion Jeleivel és Angellekkel a(z) Vittore Carpaccio legnézettebb műve: 1 100 megtekintés tizenkét hónapban, ami 6% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Vision of St. Augustine és Meeting of the Betrothed Couple (detail). Összes megtekintés: 18 200 (2 200 művészprofil, 16 000 alkotás). 79% növekedés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (13 600 látogatás). Eszközök megoszlása: számítógépek (83%), telefonok (16%) és tabletek (1%). Megfigyelt preferencia: Egyensúlyos (Színintenzitás), a látogatások 76%-e a 68% katalógushoz.
A(z) Vittore Carpaccio legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Vittore Carpaccio legnézttkész műve.
Hány havi olvasószáma van a Vittore Carpaccio felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
600
Júl 2026
600
13 000
Aug 2026
300
1 100
Sze 2026
1 200
1 300
Havi hányan olvassák a Vittore Carpaccio műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Vittore Carpaccio művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
28,6%
23,2%
Dramatikus
21,4%
21,7%
Nyugodt
17,9%
18,8%
Klasszikus
17,9%
10,1%
Békés, nyugodt
7,1%
10,9%
Misztikus
3,6%
7,2%
Romantikus
3,6%
5,8%
Éteri
0,0%
2,2%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
25,0%
25,4%
Melankolikus
17,9%
15,9%
Nyugodt
14,3%
14,5%
Sötét és komoly
7,1%
11,6%
Szellemi
14,3%
9,4%
Drámai
7,1%
7,2%
Erőteljes presence
0,0%
7,2%
Nosztalgikus
3,6%
3,6%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
24,0%
18,4%
Lágy árnyékok
52,0%
56,3%
Érezhető fényesség
20,0%
21,8%
Fényerék egyensúlya
4,0%
3,5%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
4,0%
1,7%
Finom színtónusú
50,0%
55,2%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
30,0%
29,9%
Egyértelmű színprészenység
16,0%
13,2%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
83,7%
84,5%
Sötét tónusú
14,3%
12,5%
Semleges tónusok
2,0%
3,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
16,0%
13,2%
Egyensúlyos
68,0%
75,9%
Élénk
16,0%
10,9%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
0,0%
0,6%
Lágy
12,0%
10,3%
Egyensúlyozott
6,0%
10,3%
Erőteljes kontrasztú
34,0%
29,3%
Kijelentés
48,0%
49,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
0,0%
4,0%
Lágyan kevert paletta
6,0%
4,6%
Egyensúlyozott harmónia
22,0%
29,3%
Erős színegyüntetés
70,0%
52,9%
Egységes színpaletta
2,0%
9,2%
Hogyan alakulnak Vittore Carpaccio legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Krisztus a Passion Jeleivel…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
700
100
100
Martyrdom of the Pilgrims a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
0
The Meditation on the Passi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrait of a Knight
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
The Meditation on the Passi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Departure of the Pilgrims (…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Pilgrims Meet the Pope
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Meeting of the Betrothed Co…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
400
0
0
The Healing of the Madman (…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Arrival of the Pilgrims…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Vittore Carpaccio telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
15 100
83,0%
telefonok
2 900
15,9%
tabletek
200
1,1%
Hogyan alakul el Vittore Carpaccio olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Francia
500
31,2%
Svéd
400
25,0%
Angol
300
18,8%
Görög
200
12,5%
Spanyol
100
6,2%
Orosz
100
6,2%
Mennyi a Vittore Carpaccio napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nap
Látogatások
pén 25 Sze
200
szo 26 Sze
300
vas 27 Sze
100
hét 28 Sze
200
kedd 29 Sze
100
sze 30 Sze
200
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
300
szo 3 Okt
300
vas 4 Okt
400
hét 5 Okt
100
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
600
csüt 8 Okt
200
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
200
vas 11 Okt
200
hét 12 Okt
200
kedd 13 Okt
400
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
500
pén 16 Okt (előrejelzés)
200
szo 17 Okt (előrejelzés)
300
vas 18 Okt (előrejelzés)
300
hét 19 Okt (előrejelzés)
200
kedd 20 Okt (előrejelzés)
200
sze 21 Okt (előrejelzés)
300
csüt 22 Okt (előrejelzés)
300
pén 23 Okt (előrejelzés)
200
szo 24 Okt (előrejelzés)
300
vas 25 Okt (előrejelzés)
300
hét 26 Okt (előrejelzés)
200
kedd 27 Okt (előrejelzés)
200
sze 28 Okt (előrejelzés)
300
csüt 29 Okt (előrejelzés)
300
pén 30 Okt (előrejelzés)
200
szo 31 Okt (előrejelzés)
300
vas 1 Nov (előrejelzés)
300
hét 2 Nov (előrejelzés)
200
kedd 3 Nov (előrejelzés)
200
sze 4 Nov (előrejelzés)
300
csüt 5 Nov (előrejelzés)
300
Vittore Carpaccio: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Vittore Carpaccio-nak?
Krisztus a Passion Jeleivel és Angellekkel: 1 100 megtekintés, a megtekintések 6%-e. A lista 10. helyezésig szól.