Walter Ufer Látogatási statisztika

1876 – 1936

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Walter Ufer oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

Walter Ufer: statisztikai összefoglaló

A Callers a(z) Walter Ufer legnézettebb műve: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 12% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: At Rest és Cornfield In Taos. Összes megtekintés: 2 000 (300 művészprofil, 1 700 alkotás). Csúcspont: Júl 2026 (1 500 látogatás). Megfigyelt preferencia: Természet (Színpaletta), a látogatások 31%-e a 6% katalógushoz.

A(z) Walter Ufer legjobb 10 műve a megtekintések alapján

A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Walter Ufer legnézttkész műve.

  1. Callers 1 Callers, 1926 200 látogatás · 11,8%
  2. At Rest 2 At Rest 200 látogatás · 11,8%
  3. Cornfield In Taos 3 Cornfield In Taos 200 látogatás · 11,8%
  4. Her Daughter - 4 Her Daughter - 200 látogatás · 11,8%
  5. Making Ready 5 Making Ready 200 látogatás · 11,8%
  6. The Red Cistern 6 The Red Cistern 200 látogatás · 11,8%
  7. Pab Shlee 7 Pab Shlee, 1930 100 látogatás · 5,9%
  8. The Red Moccasins 8 The Red Moccasins 100 látogatás · 5,9%
  9. The Watcher 9 The Watcher 100 látogatás · 5,9%
  10. The Gateway 10 The Gateway 100 látogatás · 5,9%

Hány havi olvasószáma van a Walter Ufer felvételnek?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Mutasd meg az alapvető adatokat
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 20260100
Júl 20261001 400
Aug 20260200
Sze 202600
Okt 20262000

Havi hányan olvassák a Walter Ufer műveit?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Hogyan alakulnak Walter Ufer legnézettebb művei az év folyamán?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Mutasd meg az alapvető adatokat
MűalkotásNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026Okt 2026
El Cacique del Pueblo000000000000
Nude000000000000
Portrait of a Man with a Pu…000000000000
Anna000000000000
Jim000000000000
The Listeners000000000000
Frank Archuleta (Taos India…000000000000
Bob Abbott and His Assistant000000000000
The Solemn Pledge, Taos Ind…000000000000
Cornfield In Taos00000000200000

Hogyan alakul el Walter Ufer olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Mutasd meg az alapvető adatokat
NyelvLátogatásokMegosztás
Német10050,0%
Olasz10050,0%

Mennyi a Walter Ufer napi olvasószáma a előrejelzés alapján?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Mutasd meg az alapvető adatokat
NapLátogatások
pén 16 Okt0
szo 17 Okt0
vas 18 Okt0
hét 19 Okt0
kedd 20 Okt0
sze 21 Okt0
csüt 22 Okt0
pén 23 Okt0
szo 24 Okt0
vas 25 Okt0
hét 26 Okt0
kedd 27 Okt0
sze 28 Okt0
csüt 29 Okt0
pén 30 Okt100
szo 31 Okt0
vas 1 Nov0
hét 2 Nov0
kedd 3 Nov0
sze 4 Nov0
csüt 5 Nov0
pén 6 Nov (előrejelzés)100
szo 7 Nov (előrejelzés)0
vas 8 Nov (előrejelzés)0
hét 9 Nov (előrejelzés)0
kedd 10 Nov (előrejelzés)0
sze 11 Nov (előrejelzés)0
csüt 12 Nov (előrejelzés)0
pén 13 Nov (előrejelzés)200
szo 14 Nov (előrejelzés)0
vas 15 Nov (előrejelzés)0
hét 16 Nov (előrejelzés)0
kedd 17 Nov (előrejelzés)0
sze 18 Nov (előrejelzés)0
csüt 19 Nov (előrejelzés)0
pén 20 Nov (előrejelzés)200
szo 21 Nov (előrejelzés)0
vas 22 Nov (előrejelzés)0
hét 23 Nov (előrejelzés)0
kedd 24 Nov (előrejelzés)0
sze 25 Nov (előrejelzés)0
csüt 26 Nov (előrejelzés)0

Walter Ufer: gyakranIsmételt kérdések

Mi a(z) legnézettebb műve Walter Ufer-nak?

Callers: 200 megtekintés, a megtekintések 12%-e. A lista 10. helyezésig szól.

Mennyi a Walter Ufer olvasótábora?

2 000 látogatás tizenkét hónapban (300 művészoldal, 1 700 alkotás).

Kedvelik-e a látogatók Walter Ufer műveinek valamely kategóriáját?

Igen, Természet (Színpaletta): a látogatások 31%-át teszi ki a 6% katalógusból.