Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Willem de Klerk oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Willem de Klerk: statisztikai összefoglaló
A A winterlandscape with peasants on a frozen waterway, with farmhouses and a windmill beyond a(z) Willem de Klerk legnézettebb műve: 600 megtekintés tizenkét hónapban, ami 46% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Figures Resting On A Country Road In A Wooded Landscape és A Conversation At The Bend In The River. Összes megtekintés: 1 500 (700 művészprofil, 800 alkotás). 67% visszaesés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (700 látogatás). Megfigyelt preferencia: Lágy árnyékok (Fényerő), a látogatások 46%-e a 8% katalógushoz.
A(z) Willem de Klerk legjobb 7 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Willem de Klerk legnézttkész műve.
-
1
A winterlandscape with peasants on a frozen waterway, with farmhouses and a windmill beyond
600 látogatás · 46,2%
-
2
Figures Resting On A Country Road In A Wooded Landscape
200 látogatás · 15,4%
-
3
A Conversation At The Bend In The River
100 látogatás · 7,7%
-
4
A Winter Landscape With An Ox-cart On A Wooded Road Near A Village
100 látogatás · 7,7%
-
5
A wooded hilly landscape with travellers on a track near a lake
100 látogatás · 7,7%
-
6
Along The River In An Undulating Summer Landscape
100 látogatás · 7,7%
-
7
View Of Cleves
100 látogatás · 7,7%
Hány havi olvasószáma van a Willem de Klerk felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 400 |
| Aug 2026 | 300 | 300 |
| Sze 2026 | 100 | 100 |
Havi hányan olvassák a Willem de Klerk műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Willem de Klerk művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 15,4% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 7,7% | 46,2% |
| Érezhető fényesség | 46,2% | 23,1% |
| Fényerék egyensúlya | 30,8% | 30,8% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 38,5% | 61,5% |
| Finom színtónusú | 46,2% | 23,1% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 7,7% | 15,4% |
| Egyértelmű színprészenység | 7,7% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 60,0% | 83,3% |
| Földszínek | 30,0% | 16,7% |
| Sötét tónusú | 10,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 15,4% | 46,2% |
| Egyensúlyos | 76,9% | 53,8% |
| Élénk | 7,7% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 7,7% | 0,0% |
| Lágy | 7,7% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 7,7% | 7,7% |
| Erőteljes kontrasztú | 38,5% | 30,8% |
| Kijelentés | 38,5% | 61,5% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 7,7% | 7,7% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 46,2% | 61,5% |
| Egységes színpaletta | 46,2% | 30,8% |
Hogyan alakulnak Willem de Klerk legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A peasant woman and child o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A winterlandscape with peas… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| A Sunlit Clearing In A Fore… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A wooded hilly landscape wi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Along The River In An Undul… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| A Rhenish Summer Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Conversation At The Bend… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| On The Ice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of Cleves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
Hogyan alakul el Willem de Klerk olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 200 | 100,0% |
Mennyi a Willem de Klerk napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 200 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 100 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
Willem de Klerk: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Willem de Klerk-nak?
- A winterlandscape with peasants on a frozen waterway, with farmhouses and a windmill beyond: 600 megtekintés, a megtekintések 46%-e. A lista 7. helyezésig szól.
Mennyi a Willem de Klerk olvasótábora?
- 1 500 látogatás tizenkét hónapban (700 művészoldal, 800 alkotás).
Kedvelik-e a látogatók Willem de Klerk műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Lágy árnyékok (Fényerő): a látogatások 46%-át teszi ki a 8% katalógusból.