Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Willem De Kooning oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Willem De Kooning: olvasói összefoglaló
Az elmúlt tizenkét hónapban Willem De Kooning legmegtekintettebb műve a WikiOO.org adatbázisában Nő I. volt: 11 800 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 37%-át teszi ki. Ezt követi Bányászat és Woman V, 1952-53 (oil ^ charcoal on canvas). A Willem De Kooning oldalát összesen 38 700 alkalommal olvosták el: 21 000 alkalommal az művész profilján és 17 700 alkalommal az egyes művek oldalán. A megtekintés 12%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnépszerűbb hónap Júl 2026 volt, 16 100 megtekintéssel. A bejegyzéseket Angol (35%), Olasz (10%) és Grúz (9%) nyelven olvashatja. A konzultáció számítógépek (60%), telefonok (35%) és tabletek (4%) eszközökön történik. A látogatók Egyértelmű színprészenység (Színelnyomás) kategóriát többet böngésznek, mint amennyit a katalógus aránya sugallna: a látogatások 60%-át, miközben a művek 18%-át teszi ki.
A(z) Willem De Kooning 10 legkeresettebb műve
Willem De Kooning művei a(z) WikiOO.org platformján az elmúlt tizenkét hónapban történt konzultációk száma alapján sorrendben, a legtöbb konzultációt kapott művektől kezdve.
Hány alkalommal nézik meg Willem De Kooning felvételét havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
700
Júl 2026
7 900
8 200
Aug 2026
4 500
7 100
Sze 2026
8 500
1 700
Mennyire gyakran tekintik meg Willem De Kooning műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú Willem De Kooning műveket tekintenek meg az olvasók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
47,9%
71,4%
Karakteres
39,6%
20,3%
Elegáns
8,3%
4,5%
Nyugodt
0,0%
3,2%
Romantikus
0,0%
0,6%
Természetes tónusú
2,1%
0,0%
Békés, nyugodt
2,1%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Drámai
50,0%
65,6%
Feszült hangulatú
2,1%
8,0%
Energikus
10,4%
5,8%
Erőteljes presence
10,4%
3,9%
Belső elmélyülést sugárzó
4,2%
4,5%
Melankolikus
10,4%
2,9%
Rejtélyes
2,1%
3,2%
Szenvedélyes
4,2%
2,9%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
4,0%
3,8%
Lágy árnyékok
4,0%
1,9%
Érezhető fényesség
32,0%
64,3%
Fényerék egyensúlya
30,0%
18,8%
Fényes
30,0%
11,3%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
20,0%
3,8%
Finom színtónusú
20,0%
13,2%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
32,0%
20,7%
Egyértelmű színprészenység
18,0%
59,9%
Éles színűség
10,0%
2,5%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Sötét tónusú
15,9%
55,3%
Semleges tónusok
54,5%
20,3%
Földszínek
18,2%
13,8%
Pasztell színek
11,4%
10,7%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
14,0%
1,9%
Egyensúlyos
36,0%
24,1%
Élénk
50,0%
74,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
34,0%
19,1%
Lágy
18,0%
8,2%
Egyensúlyozott
14,0%
12,2%
Erőteljes kontrasztú
8,0%
11,0%
Kijelentés
26,0%
49,5%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
20,0%
14,4%
Lágyan kevert paletta
18,0%
9,1%
Egyensúlyozott harmónia
14,0%
43,3%
Erős színegyüntetés
30,0%
25,1%
Egységes színpaletta
18,0%
8,2%
Mely Willem De Kooning műveket tekintik meg a legtöbbször, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Nő I.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 800
4 200
300
The Wave
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Woman V, 1952-53 (oil ^ cha…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
500
0
Festmény
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
0
Női tájkép
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Tree in Naples
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
The visit tate gallery
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Asheville
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Marilyn Monroe
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
700
0
Composition
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Milyen eszközökkel tekintenek elre a Willem De Kooning alkotásaira?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Adattáblázat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
23 300
60,2%
telefonok
13 700
35,4%
tabletek
1 700
4,4%
Mely nyelveken keresik Willem De Kooning?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Adattáblázat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
3 500
35,4%
Olasz
1 000
10,1%
Grúz
900
9,1%
Chinese
800
8,1%
Francia
700
7,1%
Spanyol
600
6,1%
Japán
400
4,0%
Orosz
400
4,0%
Ukrán
400
4,0%
Koreai
300
3,0%
Hány Willem De Kooning konzultáció történik naponta, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
Nap
Látogatások
csüt 24 Sze
200
pén 25 Sze
1 100
szo 26 Sze
600
vas 27 Sze
1 000
hét 28 Sze
600
kedd 29 Sze
1 400
sze 30 Sze
100
csüt 1 Okt
1 100
pén 2 Okt
1 300
szo 3 Okt
1 400
vas 4 Okt
700
hét 5 Okt
500
kedd 6 Okt
2 600
sze 7 Okt
1 000
csüt 8 Okt
1 200
pén 9 Okt
900
szo 10 Okt
1 100
vas 11 Okt
1 000
hét 12 Okt
1 000
kedd 13 Okt
900
sze 14 Okt
1 000
csüt 15 Okt (előrejelzés)
1 000
pén 16 Okt (előrejelzés)
1 300
szo 17 Okt (előrejelzés)
1 200
vas 18 Okt (előrejelzés)
1 000
hét 19 Okt (előrejelzés)
800
kedd 20 Okt (előrejelzés)
1 900
sze 21 Okt (előrejelzés)
800
csüt 22 Okt (előrejelzés)
1 100
pén 23 Okt (előrejelzés)
1 400
szo 24 Okt (előrejelzés)
1 300
vas 25 Okt (előrejelzés)
1 100
hét 26 Okt (előrejelzés)
900
kedd 27 Okt (előrejelzés)
2 100
sze 28 Okt (előrejelzés)
900
csüt 29 Okt (előrejelzés)
1 100
pén 30 Okt (előrejelzés)
1 500
szo 31 Okt (előrejelzés)
1 400
vas 1 Nov (előrejelzés)
1 200
hét 2 Nov (előrejelzés)
1 000
kedd 3 Nov (előrejelzés)
2 200
sze 4 Nov (előrejelzés)
1 000
Kérdések Willem De Kooning olvasótájáról
Mely Willem De Kooning művei a legnépszerűbbek?
Nő I., 11 800 megtekintéssel (37% Willem De Kooning összes megtekintésének). A fenti rangsorban 10 mű szerepel.
Hány alkalommal keresik Willem De Kooning a(z) WikiOO.org felületén?
38 700 alkalom a tizenkét hónapban: 21 000 az artist profilján és 17 700 a műalkotások oldalán.
Milyen eszközökön keresik Willem De Kooning?
Willem De Kooning profilját számítógépek (60%), telefonok (35%) és tabletek (4%) eszközön keresztül tekintik meg; a megtekintések 60%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Mely nyelveken keresik Willem De Kooning?
Angol (35%), Olasz (10%) és Grúz (9%) nyelven. Az első helyet a Angol fogjaja el 35% arányban.
Milyen műveit szeretik a leginkább Willem De Kooning alkotásai közül a olvasók?
Egyértelmű színprészenység (Színelnyomás): a látogatások 60%-át, a katalógus 18%-ával szemben.