Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg William Henry Bartlett oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
William Henry Bartlett: statisztikai összefoglaló
A Hare Hall, Essex a(z) William Henry Bartlett legnézettebb műve: 600 megtekintés tizenkét hónapban, ami 7% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Unloading Kelp Weed és Felix Hall. Összes megtekintés: 8 300 (1 100 művészprofil, 7 200 alkotás). 333% növekedés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (6 200 látogatás). Eszközök megoszlása: számítógépek (100%). Megfigyelt preferencia: Fényerék egyensúlya (Fényerő), a látogatások 40%-e a 18% katalógushoz.
A(z) William Henry Bartlett legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés William Henry Bartlett legnézttkész műve.
-
1
Hare Hall, Essex
600 látogatás · 7,2%
-
2
Unloading Kelp Weed
500 látogatás · 6,0%
-
3
Felix Hall
500 látogatás · 6,0%
-
4
Off Greenwich, London
400 látogatás · 4,8%
-
5
Gloucester Cathedral
200 látogatás · 2,4%
-
6
Procession Of Hajóhídnál
200 látogatás · 2,4%
-
7
The Waterfall
200 látogatás · 2,4%
-
8
Plaiskin Cliff
200 látogatás · 2,4%
-
9
Old Baal's Bridge
200 látogatás · 2,4%
-
10
Walls and Walker's Pillar
200 látogatás · 2,4%
Hány havi olvasószáma van a William Henry Bartlett felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 500 |
| Júl 2026 | 800 | 5 400 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sze 2026 | 300 | 1 000 |
Havi hányan olvassák a William Henry Bartlett műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely William Henry Bartlett művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 2,0% | 2,4% |
| Lágy árnyékok | 20,0% | 4,8% |
| Érezhető fényesség | 58,0% | 50,6% |
| Fényerék egyensúlya | 18,0% | 39,8% |
| Fényes | 2,0% | 2,4% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 86,0% | 84,3% |
| Finom színtónusú | 12,0% | 10,8% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 0,0% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 2,0% | 4,8% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 54,5% | 69,4% |
| Földszínek | 42,4% | 25,0% |
| Sötét tónusú | 3,0% | 5,6% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 80,0% | 79,5% |
| Egyensúlyos | 18,0% | 15,7% |
| Élénk | 2,0% | 4,8% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 2,0% | 4,8% |
| Egyensúlyozott | 14,0% | 8,4% |
| Erőteljes kontrasztú | 24,0% | 33,7% |
| Kijelentés | 60,0% | 53,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 8,0% | 3,6% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 1,2% |
| Egyensúlyozott harmónia | 8,0% | 4,8% |
| Erős színegyüntetés | 8,0% | 16,9% |
| Egységes színpaletta | 76,0% | 73,5% |
Hogyan alakulnak William Henry Bartlett legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Game of Billiards | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Unloading Kelp Weed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 |
| Mosque and Tomb of Suleiman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Court of the Mosque of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mosque of Sultana Valide fr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Clondalkin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Yere batan serai istanbul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bulgurlu , uskudar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Dulse Gatherers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rievaulx Abbey from the West | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
William Henry Bartlett telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 8 300 | 100,0% |
Hogyan alakul el William Henry Bartlett olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 200 | 100,0% |
Mennyi a William Henry Bartlett napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 300 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 100 |
| sze 30 Sze | 600 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 100 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
William Henry Bartlett: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve William Henry Bartlett-nak?
- Hare Hall, Essex: 600 megtekintés, a megtekintések 7%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a William Henry Bartlett olvasótábora?
- 8 300 látogatás tizenkét hónapban (1 100 művészoldal, 7 200 alkotás).
William Henry Bartlett műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
- A konzultációk számítógépek (100%) eszközre oszlanak; a listát számítógépek vezeti 100% arányal.
Kedvelik-e a látogatók William Henry Bartlett műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Fényerék egyensúlya (Fényerő): a látogatások 40%-át teszi ki a 18% katalógusból.