Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg William James Glackens oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
William James Glackens: statisztikai összefoglaló
A The Green Bonnet a(z) William James Glackens legnézettebb műve: 800 megtekintés tizenkét hónapban, ami 6% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Music Hall Turn (study) és Julia Reading. Összes megtekintés: 12 900 (900 művészprofil, 12 000 alkotás). 900% növekedés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (11 400 látogatás). Eszközök megoszlása: számítógépek (95%), telefonok (4%) és tabletek (2%). Megfigyelt preferencia: Romantikus (Hangulat), a látogatások 11%-e a 0% katalógushoz.
A(z) William James Glackens legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés William James Glackens legnézttkész műve.
Hány havi olvasószáma van a William James Glackens felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
400
Júl 2026
700
10 700
Aug 2026
0
100
Sze 2026
200
800
Havi hányan olvassák a William James Glackens műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely William James Glackens művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
37,5%
46,8%
Nosztalgikus
31,2%
19,4%
Nyugodt
18,8%
9,7%
Romantikus
0,0%
11,3%
Elegáns
6,2%
6,5%
Klasszikus
6,2%
3,2%
Karakteres
0,0%
1,6%
Játékos
0,0%
1,6%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
17,6%
21,5%
Nosztalgikus
17,6%
21,5%
Nyugodt
23,5%
16,9%
Örömteli
17,6%
16,9%
Belső elmélyülést sugárzó
11,8%
9,2%
Energikus
5,9%
7,7%
Romantikus
5,9%
4,6%
Melankolikus
0,0%
1,5%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
10,0%
16,0%
Lágy árnyékok
30,0%
36,6%
Érezhető fényesség
36,0%
31,3%
Fényerék egyensúlya
22,0%
16,0%
Fényes
2,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
14,0%
15,3%
Finom színtónusú
24,0%
25,2%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
24,0%
19,1%
Egyértelmű színprészenység
34,0%
38,2%
Éles színűség
4,0%
2,3%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
48,7%
40,8%
Sötét tónusú
30,8%
39,8%
Semleges tónusok
15,4%
12,2%
Természet
2,6%
3,1%
Pasztell színek
0,0%
3,1%
Meleg tónusú
2,6%
1,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
14,0%
22,9%
Egyensúlyos
46,0%
36,6%
Élénk
40,0%
40,5%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
2,0%
2,3%
Lágy
26,0%
25,2%
Egyensúlyozott
14,0%
22,9%
Erőteljes kontrasztú
16,0%
25,2%
Kijelentés
42,0%
24,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
32,0%
27,5%
Lágyan kevert paletta
4,0%
10,7%
Egyensúlyozott harmónia
22,0%
31,3%
Erős színegyüntetés
40,0%
29,8%
Egységes színpaletta
2,0%
0,8%
Hogyan alakulnak William James Glackens legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Central Park in Winter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Family group
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
May Day in Central Park
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Chez Mouquin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life with Roses and F…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Italo-American Celebration,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Music Hall Turn (study)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Girl in Red Dress Pinning o…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cape Code Pier
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Promenade
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
William James Glackens telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
12 200
94,6%
telefonok
500
3,9%
tabletek
200
1,6%
Hogyan alakul el William James Glackens olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
200
66,7%
Olasz
100
33,3%
Mennyi a William James Glackens napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nap
Látogatások
pén 25 Sze
100
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
100
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
100
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
100
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
500
kedd 13 Okt
100
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
200
pén 16 Okt (előrejelzés)
100
szo 17 Okt (előrejelzés)
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
400
kedd 20 Okt (előrejelzés)
200
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
300
pén 23 Okt (előrejelzés)
100
szo 24 Okt (előrejelzés)
100
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
500
kedd 27 Okt (előrejelzés)
200
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
300
pén 30 Okt (előrejelzés)
100
szo 31 Okt (előrejelzés)
100
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
600
kedd 3 Nov (előrejelzés)
200
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
400
William James Glackens: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve William James Glackens-nak?
The Green Bonnet: 800 megtekintés, a megtekintések 6%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a William James Glackens olvasótábora?
12 900 látogatás tizenkét hónapban (900 művészoldal, 12 000 alkotás).
William James Glackens műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
A konzultációk számítógépek (95%), telefonok (4%) és tabletek (2%) eszközre oszlanak; a listát számítógépek vezeti 95% arányal.
Kedvelik-e a látogatók William James Glackens műveinek valamely kategóriáját?
Igen, Romantikus (Hangulat): a látogatások 11%-át teszi ki a 0% katalógusból.