Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg William James Müller oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
William James Müller: a konzultációk adatai
A(z) William James Müller művei közül a legkeresettebb a Scene in Wales, amely 12 hónap alatt 300 megtekintést ért el, ami összes megtekintés 11%-át teszi ki. A rangsorban utána Sand pits, hampstead heath és St benet's abbey áll. A művész profilját 500 alkalommal, a művek oldalait pedig 2 100 alkalommal åpették meg, összesen 2 600 megtekintés. Aug 2026 és Sze 2026 között a megtekintések száma 100%-el nőtt. Júl 2026 a hónap, amikor a legtöbb konzultáció volt: 2 200. Az olvasók 43% esetben választják a Finom színtónusú (Színelnyomás) kategóriát, amely a katalógus 24% részét teszi ki.
William James Müller: a(z) 10 legnézettebb mű
Minden bejegyzés egy William James Müller műveit és azok WikiOO.org platformon történt az elmúlt tizenkét hónapban elért nézettségi rangját mutatja be.
-
1
Scene in Wales
300 látogatás · 10,7%
-
2
Sand pits, hampstead heath
200 látogatás · 7,1%
-
3
St benet's abbey
200 látogatás · 7,1%
-
4
Landscape with Girl
100 látogatás · 3,6%
-
5
Head of a Zingari, Xanthus
100 látogatás · 3,6%
-
6
Mountain River with a Boy Fishing
100 látogatás · 3,6%
-
7
The baronial hall
100 látogatás · 3,6%
-
8
A woody landscape
100 látogatás · 3,6%
-
9
Landscape, young anglers
100 látogatás · 3,6%
-
10
The Slave Market At Cairo
100 látogatás · 3,6%
Mikor olvassák a William James Müller rekordját?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 400 | 1 800 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 200 |
Mikor keresik a(z) William James Müller műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választanak a látogatók William James Müller alkotmányai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 70,0% | 57,1% |
| Lágy árnyékok | 24,0% | 28,6% |
| Érezhető fényesség | 6,0% | 14,3% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 56,0% | 42,9% |
| Finom színtónusú | 24,0% | 42,9% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 18,0% | 10,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 2,0% | 3,6% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 83,9% | 87,5% |
| Sötét tónusú | 6,5% | 6,2% |
| Monokróm | 6,5% | 6,2% |
| Semleges tónusok | 3,2% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 68,0% | 57,1% |
| Egyensúlyos | 30,0% | 39,3% |
| Élénk | 2,0% | 3,6% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 26,0% | 28,6% |
| Lágy | 18,0% | 14,3% |
| Egyensúlyozott | 14,0% | 3,6% |
| Erőteljes kontrasztú | 14,0% | 10,7% |
| Kijelentés | 28,0% | 42,9% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 14,0% | 17,9% |
| Lágyan kevert paletta | 10,0% | 3,6% |
| Egyensúlyozott harmónia | 14,0% | 21,4% |
| Erős színegyüntetés | 50,0% | 46,4% |
| Egységes színpaletta | 12,0% | 10,7% |
Melyek William James Müller legnézettebb művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gillingham on the Medway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The god pan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain River with a Boy F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape with Children | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Heidelberg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Covered Wagon Crossing a He… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of a Zingari, Xanthus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| An odalisque with a slave i… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A woody landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mill at Mells, Somerset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken keresik William James Müller?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Portugál | 100 | 100,0% |
Hány napi konzultáció William James Müller számára, a következő három hét протягом?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 24 Sze | 100 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 100 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 200 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 200 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 200 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 200 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 200 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 300 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 300 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
William James Müller olvasótábora
Melyik William James Müller műve a leggyakrabban megtekintett?
- Scene in Wales az első helyen 300 megtekintéssel és 11% megtekintési aránnyal. 10 műművészeti alkotás rangsorolva fölötte.
Mennyi a William James Müller olvasótábora a WikiOO.org platformon?
- 2 600 látogatás tizenkét hónapban: 500 a művész profilján, 2 100 a művekkel.
Mely William James Müller művei felelnek meg az olvasók választásának?
- A Finom színtónusú (Színelnyomás) leírású művek 43% látogatást generálnak a katalógus 24% részére.