Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg William Mason Brown oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
William Mason Brown: statisztikai összefoglaló
A River Landscape in Summer a(z) William Mason Brown legnézettebb műve: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 18% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Summer Pastures és Peaches in an Upturned Basket. Összes megtekintés: 1 800 (800 művészprofil, 1 000 alkotás). 100% növekedés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (1 200 látogatás). Megfigyelt preferencia: Érezhető fényesség (Fényerő), a látogatások 36%-e a 20% katalógushoz.
A(z) William Mason Brown legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés William Mason Brown legnézttkész műve.
-
1
River Landscape in Summer, 1856
200 látogatás · 18,2%
-
2
Summer Pastures, 1856
100 látogatás · 9,1%
-
3
Peaches in an Upturned Basket, 1870
100 látogatás · 9,1%
-
4
Still Life with Peaches and Marble Vase, 1882
100 látogatás · 9,1%
-
5
Still Life with Fruit and Vase
100 látogatás · 9,1%
-
6
Peaches with White Plate, 1880
100 látogatás · 9,1%
-
7
Still Life with Cantaloupe
100 látogatás · 9,1%
-
8
Three Men in a Landscape, 1855
100 látogatás · 9,1%
-
9
Still Life with Melon, Peach, Fruit-Filled Compote and Glass of Wine on a Marble Table Top
100 látogatás · 9,1%
-
10
Winter in the Country
100 látogatás · 9,1%
Hány havi olvasószáma van a William Mason Brown felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 200 | 100 |
| Júl 2026 | 500 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 100 | 100 |
Havi hányan olvassák a William Mason Brown műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely William Mason Brown művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 45,5% | 36,4% |
| Lágy árnyékok | 20,4% | 18,2% |
| Érezhető fényesség | 20,4% | 36,4% |
| Fényerék egyensúlya | 13,6% | 9,1% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 6,8% | 9,1% |
| Finom színtónusú | 43,2% | 27,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 38,6% | 54,5% |
| Egyértelmű színprészenység | 11,4% | 9,1% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 63,2% | 75,0% |
| Semleges tónusok | 23,7% | 12,5% |
| Sötét tónusú | 13,2% | 12,5% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 13,6% | 9,1% |
| Egyensúlyos | 81,8% | 90,9% |
| Élénk | 4,5% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 4,5% | 0,0% |
| Lágy | 13,6% | 18,2% |
| Egyensúlyozott | 6,8% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 20,4% | 18,2% |
| Kijelentés | 54,5% | 63,6% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 11,4% | 9,1% |
| Lágyan kevert paletta | 18,2% | 18,2% |
| Egyensúlyozott harmónia | 18,2% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 45,5% | 54,5% |
| Egységes színpaletta | 6,8% | 18,2% |
Hogyan alakulnak William Mason Brown legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mound of Cherries | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Raspberries in a Wooded Lan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Summer Pastures | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Peaches in an Upturned Bask… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape with Two Indians | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River Landscape in Summer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Still Life (also known as F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Peaches and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tiptree Hall and Farm, Essex | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still LIfe Pansies | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan alakul el William Mason Brown olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Litván | 100 | 50,0% |
| Szlovák | 100 | 50,0% |
Mennyi a William Mason Brown napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 100 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 100 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 300 |
| hét 12 Okt | 100 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 100 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 300 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 400 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 500 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 200 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 200 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 200 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
William Mason Brown: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve William Mason Brown-nak?
- River Landscape in Summer: 200 megtekintés, a megtekintések 18%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a William Mason Brown olvasótábora?
- 1 800 látogatás tizenkét hónapban (800 művészoldal, 1 000 alkotás).
Kedvelik-e a látogatók William Mason Brown műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Érezhető fényesség (Fényerő): a látogatások 36%-át teszi ki a 20% katalógusból.