Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg William Michael Harnett oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
William Michael Harnett: statisztikai összefoglaló
A Still Life: Violin and Music (also known as Music Literature) a(z) William Michael Harnett legnézettebb műve: 500 megtekintés tizenkét hónapban, ami 10% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Eljegyzett Modellök és My Gems. Összes megtekintés: 6 100 (1 400 művészprofil, 4 700 alkotás). 43% visszaesés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (4 800 látogatás). Eszközök megoszlása: számítógépek (87%) és telefonok (13%). Megfigyelt preferencia: Romantikus (Hangulat), a látogatások 36%-e a 0% katalógushoz.
A(z) William Michael Harnett legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés William Michael Harnett legnézttkész műve.
-
1
Still Life: Violin and Music (also known as Music Literature), 1888
500 látogatás · 9,6%
-
2
Eljegyzett Modellök, 1892
400 látogatás · 7,7%
-
3
My Gems, 1888
300 látogatás · 5,8%
-
4
Still Life with Clarinet, 1883
300 látogatás · 5,8%
-
5
Still Life: Ten-Cent Bill, 1879
300 látogatás · 5,8%
-
6
Still Life, 1883
300 látogatás · 5,8%
-
7
The Social Club, 1879
300 látogatás · 5,8%
-
8
Still LIfe with Copper Jug, 1888
200 látogatás · 3,8%
-
9
Still LIfe with Pipe, 1877
200 látogatás · 3,8%
-
10
Still Life, Pipe and Mug, 1878
200 látogatás · 3,8%
Hány havi olvasószáma van a William Michael Harnett felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 100 |
| Júl 2026 | 1 100 | 3 700 |
| Aug 2026 | 100 | 600 |
| Sze 2026 | 100 | 300 |
Havi hányan olvassák a William Michael Harnett műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely William Michael Harnett művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 28,6% | 35,7% |
| Romantikus | 0,0% | 35,7% |
| Dramatikus | 14,3% | 14,3% |
| Klasszikus | 14,3% | 7,1% |
| Nosztalgikus | 28,6% | 0,0% |
| Békés, nyugodt | 14,3% | 7,1% |
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Melankolikus | 14,3% | 50,0% |
| Belső elmélyülést sugárzó | 42,9% | 35,7% |
| Nyugodt | 14,3% | 7,1% |
| Nyugodt | 14,3% | 7,1% |
| Nosztalgikus | 14,3% | 0,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 86,0% | 76,9% |
| Lágy árnyékok | 14,0% | 23,1% |
| Érezhető fényesség | 0,0% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 36,0% | 40,4% |
| Finom színtónusú | 46,0% | 36,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 10,0% | 13,5% |
| Egyértelmű színprészenység | 8,0% | 9,6% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 72,0% | 71,2% |
| Egyensúlyos | 24,0% | 28,8% |
| Élénk | 4,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 12,0% | 1,9% |
| Lágy | 28,0% | 19,2% |
| Egyensúlyozott | 10,0% | 23,1% |
| Erőteljes kontrasztú | 18,0% | 23,1% |
| Kijelentés | 32,0% | 32,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 18,0% | 19,2% |
| Lágyan kevert paletta | 24,0% | 17,3% |
| Egyensúlyozott harmónia | 24,0% | 42,3% |
| Erős színegyüntetés | 24,0% | 21,1% |
| Egységes színpaletta | 10,0% | 0,0% |
Hogyan alakulnak William Michael Harnett legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| For Sunday's Dinner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still Life: Writing Table | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life: Violin and Musi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| The Banker's Table | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| New York Daily News | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eljegyzett Modellök | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 |
| For Sunday's Dinner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Munich Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Meerschaum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Ease | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
William Michael Harnett telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 5 300 | 86,9% |
| telefonok | 800 | 13,1% |
Hogyan alakul el William Michael Harnett olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mennyi a William Michael Harnett napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 25 Sze | 100 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 300 |
| csüt 1 Okt | 100 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 100 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 100 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 300 |
| sze 14 Okt | 100 |
| csüt 15 Okt | 100 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 200 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 200 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 200 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 200 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 200 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 200 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 100 |
William Michael Harnett: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve William Michael Harnett-nak?
- Still Life: Violin and Music (also known as Music Literature): 500 megtekintés, a megtekintések 10%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a William Michael Harnett olvasótábora?
- 6 100 látogatás tizenkét hónapban (1 400 művészoldal, 4 700 alkotás).
William Michael Harnett műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
- A konzultációk számítógépek (87%) és telefonok (13%) eszközre oszlanak; a listát számítógépek vezeti 87% arányal.
Kedvelik-e a látogatók William Michael Harnett műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Romantikus (Hangulat): a látogatások 36%-át teszi ki a 0% katalógusból.