Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg William Trego oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
William Trego: statisztikai összefoglaló
A The Charge of the Fifth Regulars at Gaines' Mill, 27th of June, 1862 a(z) William Trego legnézettebb műve: 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami 15% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Quartermaster's Department: Train of Pack Mules Attacked by Mexican Calvary, 1847 és The Chariot Race from Ben Hur (also known as The Second Goal). Összes megtekintés: 2 700 (700 művészprofil, 2 000 alkotás). 500% növekedés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (1 300 látogatás). Megfigyelt preferencia: Fényerék egyensúlya (Fényerő), a látogatások 48%-e a 21% katalógushoz.
A(z) William Trego legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés William Trego legnézttkész műve.
-
1
The Charge of the Fifth Regulars at Gaines' Mill, 27th of June, 1862, 1893
400 látogatás · 14,8%
-
2
Quartermaster's Department: Train of Pack Mules Attacked by Mexican Calvary, 1847, 1893
300 látogatás · 11,1%
-
3
The Chariot Race from Ben Hur (also known as The Second Goal), 1908
300 látogatás · 11,1%
-
4
Horse Artillery, 1865. Going into Battle: Skirmish before Petersburg, 1893
300 látogatás · 11,1%
-
5
Union Soldiers in Combat, 1895
300 látogatás · 11,1%
-
6
The Rescue of the Colors, 1899
200 látogatás · 7,4%
-
7
Study for 'The Rescue of the Colors', 1899
200 látogatás · 7,4%
-
8
Into the Fight, 1895
100 látogatás · 3,7%
-
9
French Cavalry Officers, 1881
100 látogatás · 3,7%
-
10
Woman by the Window (also known as Hannah's at the Window Binding Shoes (1st version)), 1895
100 látogatás · 3,7%
Hány havi olvasószáma van a William Trego felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sze 2026 | 300 | 900 |
Havi hányan olvassák a William Trego műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely William Trego művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 24,2% | 11,1% |
| Lágy árnyékok | 12,1% | 18,5% |
| Érezhető fényesség | 42,4% | 22,2% |
| Fényerék egyensúlya | 21,2% | 48,1% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 18,2% | 25,9% |
| Finom színtónusú | 36,4% | 40,7% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 33,3% | 22,2% |
| Egyértelmű színprészenység | 12,1% | 11,1% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 62,1% | 52,2% |
| Semleges tónusok | 27,6% | 34,8% |
| Pasztell színek | 3,5% | 13,0% |
| Sötét tónusú | 6,9% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 42,4% | 59,3% |
| Egyensúlyos | 36,4% | 14,8% |
| Élénk | 21,2% | 25,9% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 6,1% | 0,0% |
| Lágy | 6,1% | 3,7% |
| Egyensúlyozott | 0,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 18,2% | 22,2% |
| Kijelentés | 69,7% | 74,1% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 9,1% | 18,5% |
| Lágyan kevert paletta | 15,2% | 18,5% |
| Egyensúlyozott harmónia | 24,2% | 29,6% |
| Erős színegyüntetés | 33,3% | 22,2% |
| Egységes színpaletta | 18,2% | 11,1% |
Hogyan alakulnak William Trego legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| North Wales at Dusk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Charge of the Fifth Reg… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 |
| Hannah's by the Window Bind… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cavalry Sketch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Quartermaster's Department:… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Evening, Into the Barn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Oil Study for Portrait of J… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Into the Fight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Martha Anders Dowlin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Madonna and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan alakul el William Trego olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 200 | 66,7% |
| Szlovák | 100 | 33,3% |
Mennyi a William Trego napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 100 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 100 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 100 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 100 |
| kedd 13 Okt | 100 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
William Trego: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve William Trego-nak?
- The Charge of the Fifth Regulars at Gaines' Mill, 27th of June, 1862: 400 megtekintés, a megtekintések 15%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a William Trego olvasótábora?
- 2 700 látogatás tizenkét hónapban (700 művészoldal, 2 000 alkotás).
Kedvelik-e a látogatók William Trego műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Fényerék egyensúlya (Fényerő): a látogatások 48%-át teszi ki a 21% katalógusból.