Čarlis Kolinsas — 3D virtualusis muziejus
Pasivaikščiokite virtualia galerija, kurioje eksponuojami 21 Čarlis Kolinsas kūrybos darbai.
- View from Värmdö – katalogo įrašas, kūrėjas Čarlis Kolinsas
- Wilkie Collins – katalogo įrašas, kūrėjas Čarlis Kolinsas
- William Bennett, Čarlis Kolinsas
- Convent Thoughts
- Winter Landscape from Queen Christina's Road in Djurgården, Stockholm – katalogo įrašas, kūrėjas Čarlis Kolinsas
- Scenery from Kvikkjokk – katalogo įrašas, kūrėjas Čarlis Kolinsas
- Norwegian Landscape in the Light of Early Morning – katalogo įrašas, kūrėjas Čarlis Kolinsas
- By the Brook in the Forest, Čarlis Kolinsas
- View of Ulriksdal, Čarlis Kolinsas
- Exotic Pheasants and Other Birds – katalogo įrašas
- The Stream (verso), Čarlis Kolinsas
- The Stream (recto) – katalogo įrašas
- May, in the Regent's Park, Čarlis Kolinsas
- Čarlis Kolinsas: Landscape from Tröndelagen
- Čarlis Kolinsas: The Good Harvest of 1854
- Lake Scene – katalogo įrašas, kūrėjas Čarlis Kolinsas
- The Good Harvest of 1854 – katalogo įrašas, kūrėjas Čarlis Kolinsas
- Čarlis Kolinsas kūrinys „May, in the Regent's Park“
- The Castle Gripsholm – katalogo įrašas, kūrėjas Čarlis Kolinsas
- The Pedlar – katalogo įrašas, kūrėjas Čarlis Kolinsas
- Painting, Čarlis Kolinsas
Čarlis Kolinsas
3D virtualusis muziejus
⚠
Nepavyko įkelti muziejaus



