John Watson — 3D virtualusis muziejus
Pasivaikščiokite virtualia galerija, kurioje iškabinę 11 John Watson kūrybiniais darbais.
- John Watson kūrinys „A Gentleman of the Schuyler Family (attributed to John Watson)“
- Mrs. Kiliaen Van Rensselaer (1674-ca. 1730) – katalogo įrašas
- Arent Schuyler (1662-1730) – katalogo įrašas
- John Watson: Anne Van Rensselaer (1719-1791)
- John Watson kūrinys „Stephen Van Rensselaer (1707-1747)“
- Captain and Mrs. Johannes Schuyler
- Shades of Evening, Barton Broad, Norfolk – katalogo įrašas, kūrėjas John Watson
- Drury Court with the Church of St Mary le Strand, London – katalogo įrašas, kūrėjas John Watson
- Sheep – katalogo įrašas, kūrėjas John Watson
- Old Cottage, Trowse Hythe, Norwich – katalogo įrašas, kūrėjas John Watson
- Dirty Weather near the Mouth of the Yare, Norfolk – katalogo įrašas, kūrėjas John Watson
John Watson
3D virtualusis muziejus
⚠
Nepavyko įkelti muziejaus



