Hung Liu — 3D virtualusis muziejus
Pasivaikščiokite virtualia galerija, kurioje iškabinę 19 Hung Liu kūrybiniais darbais.
- Hung Liu: Untitled
- Self Portrait – katalogo įrašas
- Untitled – katalogo įrašas, kūrėjas Hung Liu
- Hung Liu: Winter Blossom
- Hung Liu kūrinys „Untitled“
- Untitled – katalogo įrašas, kūrėjas Hung Liu
- Women Working: Loom, Hung Liu
- Untitled – katalogo įrašas
- Untitled
- Goddess of Love, Goddess of Liberty – katalogo įrašas, kūrėjas Hung Liu
- Interregnum – katalogo įrašas, kūrėjas Hung Liu
- Untitled – katalogo įrašas
- Grand Canal
- Rat Year 2020 II: The Last Dandelion – katalogo įrašas, kūrėjas Hung Liu
- Mu Nu/Yellow River – katalogo įrašas, kūrėjas Hung Liu
- Visage II
- Mu Nu (Mother and Daughter) – katalogo įrašas, kūrėjas Hung Liu
- Hung Liu kūrinys „Resident Alien“
- Untitled (D2X5WK), Hung Liu
Hung Liu
3D virtualusis muziejus
⚠
Nepavyko įkelti muziejaus



