Jan Kupecký — 3D virtualusis muziejus
Pasivaikščiokite virtualia galerija, kurioje iškabinę 32 Jan Kupecký kūrybiniais darbais.
- Portrait of Ádám Mányoki – katalogo įrašas, kūrėjas Jan Kupecký
- Young Man with a Violin – katalogo įrašas, kūrėjas Jan Kupecký
- Jan Kupecký: Portrait of Franziska Wussin
- The Holy Family
- Portrait of the Painter Franz Werner von Tamm – katalogo įrašas, kūrėjas Jan Kupecký
- Portrait of Ludemille Magdalene von Gotter née Happe, Jan Kupecký
- Portrait of Michael Kreisinger of Eckersfeld in His Youth
- Allegory of Painting, Jan Kupecký
- Portrait of a woman with a viola d’amore (Maria Helena Sabina Imhoff?) – katalogo įrašas, kūrėjas Jan Kupecký
- Portrait of the Court Musician Josef Lemberger
- Selfportrait – katalogo įrašas, kūrėjas Jan Kupecký
- Self-Portrait with Daughter – katalogo įrašas, kūrėjas Jan Kupecký
- Portrait of Emperor Charles VI. – katalogo įrašas, kūrėjas Jan Kupecký
- Portrait of the portraitist David Hoyer (1667-1720) playing the lute, sitting before his portrait of the tsarevich Alexei Petrovitch, Jan Kupecký
- Apostle Andrew
- Self-portrait of Johann Kupezky (1666-1740) with his son – katalogo įrašas, kūrėjas Jan Kupecký
- Margrave Karl Wilhelm Friedrich von Brandenburg-Ansbach as a 17-Year-Old – katalogo įrašas, kūrėjas Jan Kupecký
- Self-Portrait – katalogo įrašas
- Self-Portrait
- A man drinking wine – katalogo įrašas, kūrėjas Jan Kupecký
- Portrait of the Painter Christoph Ludwig Agricola (1667-1719), Jan Kupecký
- Portrait of Adam Philipp, Count Losy von Losymthal – katalogo įrašas, kūrėjas Jan Kupecký
- Portrait of Susanna Kupezky, née Klaus – katalogo įrašas, kūrėjas Jan Kupecký
- Self-portrait of Kupezky as a pilgrim
- Study Head of an Old Man – katalogo įrašas, kūrėjas Jan Kupecký
- Self-Portrait, Jan Kupecký
- Jan Kupecký: Portrait of Hedwig Franciska Wussin
- Portrait of a Man (Selfportrait) – katalogo įrašas
- The Flagellation of Christ
- Prince Eugene of Savoy – katalogo įrašas, kūrėjas Jan Kupecký
- Jan Kupecký kūrinys „Woman with a Viola d’Amore (Portrait of Maria Helena Sabina Imhoff?)“
- Family Portrait – katalogo įrašas, kūrėjas Jan Kupecký
Jan Kupecký
3D virtualusis muziejus
⚠
Nepavyko įkelti muziejaus



