Albert Marquet lankytojų statistika

1875 – 1947

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Albert Marquet puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Albert Marquet: statistika trumpai

Trees in Billancourt yra dažniausiai peržiūrimas Albert Marquet kūrinys: 1.000 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 7% nuo bendros sumos. Taip pat dažnai žiūrėta: Naturaleza muerta con manzanas y cubilete ir Pyla. Iš viso konsultacijų: 16.100 (2.200 lankytų menininko puslapių, 13.900 darbų). Pokyris: 40% sumažėjimas tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026. Viršūnė: Lie 2026 (8.800 lankytojų). Įrenginių pasiskirstymas: kompiuteriai (89%),telefonai (11%) ir planšetės (1%). Preference observed: Žemiški tonai (Spalvų paletė), 31% of the visits for 10% of the catalog.

10 geriausių Albert Marquet darbų pagal konsultacijas

Reitinge apskaičiuojama WikiOO.org konsultacijų skaičius per dvylika mėnesių, o ne katalogo balai. 1 vieta atenka dažniausiai konsultuojamą Albert Marquet kūrinį.

  1. Trees in Billancourt 1 Trees in Billancourt 1.000 lankytojų · 6,7%
  2. Naturaleza muerta con manzanas y cubilete 2 Naturaleza muerta con manzanas y cubilete 900 lankytojų · 6,0%
  3. Pyla 3 Pyla, 1933 700 lankytojų · 4,7%
  4. Portrait of the artist's father 4 Portrait of the artist's father 600 lankytojų · 4,0%
  5. La Rochelle 5 La Rochelle 600 lankytojų · 4,0%
  6. The Garden at Pyla 6 The Garden at Pyla 500 lankytojų · 3,3%
  7. Flood in Paris 7 Flood in Paris, 1910 500 lankytojų · 3,3%
  8. The Coffeepot 8 The Coffeepot, 1902 400 lankytojų · 2,7%
  9. Argel. La Plaza del Gobierno 9 Argel. La Plaza del Gobierno 400 lankytojų · 2,7%
  10. Academia en el taller de Gustave Moreau 10 Academia en el taller de Gustave Moreau 400 lankytojų · 2,7%

Koks yra Albert Marquet įrašas mėnesinis skaitytojų skaičius?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20260400
Lie 20266008.200
Rugp 20266003.700
Rugs 20261.0001.600

Kiek mėnesio kūrinių, kuriuos sukūrė Albert Marquet, skaitytojų?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip per metus pasiskirstys dažniausiai peržiūromos Albert Marquet kūriniai?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Flood in Paris0000000003001000
Matisse in Manguin's Studio0000000001000100
Le Pont Marie vu du quai Bo…0000000000100200
Louvre Embankment and the N…0000000000100200
National Holiday at Le Havre00000000020000
Rotterdam00000000010000
L'Ile aux cygnes00000000003000
The Coffeepot0000000001003000
Dock at Havre000000000000
The Garden at Pyla00000000050000

Ar Albert Marquet lankoma per telefonus ar kompiuteriais?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai14.30088,8%
telefonai1.70010,6%
planšetės1000,6%

Kokia yra Albert Marquet skaitytojų pasiskirstymas pagal kalbas?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
KalbaPeržiūrosDalintis
Japonų90040,9%
Ispanų50022,7%
Protugalų30013,6%
Italų2009,1%
Gruzinų2009,1%
Rusų1004,5%

Kokia yra Albert Marquet kasdienė skaitytojų skaita kartu su prognoze?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
DienaPeržiūros
K 24 Rugs400
P 25 Rugs0
Š 26 Rugs100
S 27 Rugs300
Pr 28 Rugs100
A 29 Rugs200
T 30 Rugs0
K 1 Spa200
P 2 Spa0
Š 3 Spa300
S 4 Spa100
Pr 5 Spa0
A 6 Spa100
T 7 Spa600
K 8 Spa900
P 9 Spa0
Š 10 Spa100
S 11 Spa300
Pr 12 Spa100
A 13 Spa300
T 14 Spa1.100
K 15 Spa (prognozė)1.000
P 16 Spa (prognozė)0
Š 17 Spa (prognozė)300
S 18 Spa (prognozė)500
Pr 19 Spa (prognozė)100
A 20 Spa (prognozė)400
T 21 Spa (prognozė)1.200
K 22 Spa (prognozė)1.200
P 23 Spa (prognozė)0
Š 24 Spa (prognozė)400
S 25 Spa (prognozė)600
Pr 26 Spa (prognozė)200
A 27 Spa (prognozė)500
T 28 Spa (prognozė)1.400
K 29 Spa (prognozė)1.300
P 30 Spa (prognozė)0
Š 31 Spa (prognozė)400
S 1 Lap (prognozė)600
Pr 2 Lap (prognozė)200
A 3 Lap (prognozė)500
T 4 Lap (prognozė)1.500

Albert Marquet: dažniausiai užduodami klausimai

Kuri Albert Marquet kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?

Trees in Billancourt: 1.000 apsilankymų, 7% konsultacijų. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.

Kokia Albert Marquet auditorija?

16.100 lankytojų per dvylika mėnesių (2.200 lankytojų puselė, 13.900 darbų).

Ar Albert Marquet dažniau žiūri per telefonus ar kompiuteriais?

Konsultacijos skirstomos į kompiuteriai (89%),telefonai (11%) ir planšetės (1%); pirmauja kompiuteriai su 89% dalimi.

Ar skaitytojai teikia pirmenybę Albert Marquet kūrinių kategorijai?

Taip, Žemiški tonai (Spalvų paletė): 31% lankytų lankytų katalogo 10% dalies.