Allen Spatz Kas peržiūrėjo įrašus ir kokius kūdinius

1948 – 1980

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Allen Spatz puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Allen Spatz: ką rodo konsultacijos

Daugiausiai konsultacijų gavo Allen Spatz darbas Nelson Gonzalez and Yomo Toro – per dvylika mėnesių jis sulaukė 100 apsilankymų, užėmindamas 17% visų konsultacijų. Reitinge seka Johnny Pacheco ir Cachao on bass 1. Daugalos apie menininką buvo peržiūrėta 200 kartų, o darbių – 600 kartų, iš viso – 800 kartų. Between Rugp 2026 and Rugs 2026 consultation fell by 100%. Lie 2026 yra mėnuo, kai užklausų buvo daugiausia: 600. Skaitytojai pasirenka Energiškas (Emocinis tonas) 100% atvejais, kai tai sudaro 25% katalogo dalį.

Allen Spatz: 6 dažniausiai peržiūromų darbų

Kiekvienoje įraše pateikiamas Allen Spatz kūrinys ir jo vieta pagal užklausų skaičių WikiOO.org svetainėje per pastarąsias dvylika mėnesių.

  1. Nelson Gonzalez and Yomo Toro 1 Nelson Gonzalez and Yomo Toro, 2005 100 lankytojų · 16,7%
  2. Johnny Pacheco 2 Johnny Pacheco, 2005 100 lankytojų · 16,7%
  3. Cachao on bass 1 3 Cachao on bass 1, 2000 100 lankytojų · 16,7%
  4. Bobby Sanabria and Yomo Toro on stage 4 Bobby Sanabria and Yomo Toro on stage, 2000 100 lankytojų · 16,7%
  5. Yomo Toro 5 Yomo Toro, 2000 100 lankytojų · 16,7%
  6. El Gran Combo Performing at Madison Square Garden 6 El Gran Combo Performing at Madison Square Garden, 2001 100 lankytojų · 16,7%

Kada buvo peržiūrėta Allen Spatz informacija?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Skaičiai lentelėje
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20260100
Lie 2026100500
Rugp 20261000
Rugs 202600

Kada žiūrėti Allen Spatz darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurių Allen Spatz darbų buvo dažniausiai žiūrima kiekvieną mėnesį?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Skaičiai lentelėje
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Roberto Roena000000000000
Cachao on Bass 6000000000000
Cachao on Bass 7000000000000
Nelson Gonzalez and Yomo To…00000000010000
Johnny Pacheco000000000000
Cachao on bass 100000000010000
Yomo Toro The King of Cuatro000000000000
Cachao y su Orquestra 1000000000000
Cachao on Bass 5000000000000
Cachao on bass 4000000000000

Kokomis kalbomis dominasi Allen Spatz?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Skaičiai lentelėje
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų200100,0%

Kiek konsultacijų per dieną turi Allen Spatz ir artimiausiomis trimis savaitėmis?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Skaičiai lentelėje
DienaPeržiūros
Pr 28 Rugs0
A 29 Rugs0
T 30 Rugs0
K 1 Spa0
P 2 Spa0
Š 3 Spa0
S 4 Spa0
Pr 5 Spa0
A 6 Spa100
T 7 Spa0
K 8 Spa0
P 9 Spa0
Š 10 Spa0
S 11 Spa0
Pr 12 Spa0
A 13 Spa100
T 14 Spa0
K 15 Spa0
P 16 Spa0
Š 17 Spa0
S 18 Spa0
Pr 19 Spa (prognozė)0
A 20 Spa (prognozė)100
T 21 Spa (prognozė)0
K 22 Spa (prognozė)0
P 23 Spa (prognozė)0
Š 24 Spa (prognozė)0
S 25 Spa (prognozė)0
Pr 26 Spa (prognozė)0
A 27 Spa (prognozė)200
T 28 Spa (prognozė)0
K 29 Spa (prognozė)0
P 30 Spa (prognozė)0
Š 31 Spa (prognozė)0
S 1 Lap (prognozė)0
Pr 2 Lap (prognozė)0
A 3 Lap (prognozė)200
T 4 Lap (prognozė)0
K 5 Lap (prognozė)0
P 6 Lap (prognozė)0
Š 7 Lap (prognozė)0
S 8 Lap (prognozė)0

Apie Allen Spatz auditoriją

Kuri Allen Spatz kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?

Pirmiausia yra Nelson Gonzalez and Yomo Toro su 100 apsilankymų ir 17% konsultacijų. Viršuje yra 6 darbų.

Kokia Allen Spatz auditorija platformoje WikiOO.org?

800 lankytojų per dvylika mėnesių: 200 lankytojų lankėi meno kūrėjo puslapį, 600 lankytojų – meno kūrinius.

Kurių Allen Spatz darbai atitinka skaitytojų pasirinkimą?

Darbai, apibūdinami kaip Energiškas (Emocinis tonas), sulaukia 100% apžiūrų, nors sudaro 25% katalogo.