Andrew Niuelis Vaitas Kas peržiūrėjo įrašus ir kokius kūdinius

1917 – 2009

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Andrew Niuelis Vaitas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Andrew Niuelis Vaitas: ką rodo konsultacijos

Daugiausiai konsultacijų gavo Andrew Niuelis Vaitas darbas Andrew Newell Wyeth Ankstyvas gyvenimas ir šeimos įtakos Gimimo vieta ir pagrindinė informacija: Andrew Newell Wyeth gimė 1917 m. liepos 12 d. Čads Forde, Pensilvanijoje, dailininko N.C. Wyeth ir Carolyn Bockius Wyeth sūnus. Šeimos menininkai: Jis augo – per dvylika mėnesių jis sulaukė 7.100 apsilankymų, užėmindamas 51% visų konsultacijų. Reitinge seka Wind from the Sea ir On Her Knees. Daugalos apie menininką buvo peržiūrėta 4.900 kartų, o darbių – 9.500 kartų, iš viso – 14.400 kartų. Between Rugp 2026 and Rugs 2026 consultation fell by 60%. Lie 2026 yra mėnuo, kai užklausų buvo daugiausia: 6.000. Konsultacijos vykdomos Japonų (33%),Ispanų (20%) ir Italų (17%) kalbomis. Skaitytojai peržiūrėja įrašus kompiuteriai (47%),telefonai (44%) ir planšetės (9%). Skaitytojai pasirenka Švelnus šešėlis (Švytėjimas) 70% atvejais, kai tai sudaro 14% katalogo dalį.

Andrew Niuelis Vaitas: 10 dažniausiai peržiūromų darbų

Kiekvienoje įraše pateikiamas Andrew Niuelis Vaitas kūrinys ir jo vieta pagal užklausų skaičių WikiOO.org svetainėje per pastarąsias dvylika mėnesių.

  1. Andrew Newell Wyeth

Ankstyvas gyvenimas ir šeimos įtakos

Gimimo vieta ir pagrindinė informacija: Andrew Newell Wyeth gimė 1917 m. liepos 12 d. Čads Forde, Pensilvanijoje, dailininko N.C. Wyeth ir Carolyn Bockius Wyeth sūnus.
Šeimos menininkai: Jis augo 1 Andrew Newell Wyeth Ankstyvas gyvenimas ir šeimos įtakos Gimimo vieta ir pagrindinė informacija: Andrew Newell Wyeth gimė 1917 m. liepos 12 d. Čads Forde, Pensilvanijoje, dailininko N.C. Wyeth ir Carolyn Bockius Wyeth sūnus. Šeimos menininkai: Jis augo, 1948 7.100 lankytojų · 51,4%
  2. Wind from the Sea 2 Wind from the Sea, 1947 1.700 lankytojų · 12,3%
  3. On Her Knees 3 On Her Knees, 1977 600 lankytojų · 4,3%
  4. Day Dream 4 Day Dream, 1980 500 lankytojų · 3,6%
  5. Winter Fields 5 Winter Fields, 1942 500 lankytojų · 3,6%
  6. Lovers 6 Lovers, 1981 400 lankytojų · 2,9%
  7. Snow Flurries 7 Snow Flurries, 1953 400 lankytojų · 2,9%
  8. Distant thunder 8 Distant thunder 400 lankytojų · 2,9%
  9. Polly (sailboat with figures) 9 Polly (sailboat with figures) 300 lankytojų · 2,2%
  10. Henry Teel 10 Henry Teel, 1945 200 lankytojų · 1,4%

Kada buvo peržiūrėta Andrew Niuelis Vaitas informacija?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Skaičiai lentelėje
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026200100
Lie 20261.9004.100
Rugp 20261.8004.000
Rugs 20261.0001.300

Kada žiūrėti Andrew Niuelis Vaitas darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurių Andrew Niuelis Vaitas darbų buvo dažniausiai žiūrima kiekvieną mėnesį?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Skaičiai lentelėje
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Andrew Newell Wyeth Anksty…0000000002.3001.6001.100
Winter Fields0000000002002000
Day Dream0000000002002000
Lovers0000000001001000
Henry Teel00000000010000
Wind from the Sea0000000002001.0000
Trodden Weed000000000000
Jacklight00000000010000
Untitled (873)000000000000
Pennsylvania landscape (fro…000000000000

Kokia yra Andrew Niuelis Vaitas konsultacijų pasiskirstymas pagal įrenginius?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Skaičiai lentelėje
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai6.80047,2%
telefonai6.30043,8%
planšetės1.3009,0%

Kokomis kalbomis dominasi Andrew Niuelis Vaitas?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Skaičiai lentelėje
KalbaPeržiūrosDalintis
Japonų1.00033,3%
Ispanų60020,0%
Italų50016,7%
Rusų2006,7%
Švedų2006,7%
Gruzinų1003,3%
Olandų1003,3%
Protugalų1003,3%
Serbų1003,3%
Chinese1003,3%

Kiek konsultacijų per dieną turi Andrew Niuelis Vaitas ir artimiausiomis trimis savaitėmis?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Skaičiai lentelėje
DienaPeržiūros
Pr 21 Rugs0
A 22 Rugs300
T 23 Rugs400
K 24 Rugs0
P 25 Rugs200
Š 26 Rugs0
S 27 Rugs300
Pr 28 Rugs100
A 29 Rugs0
T 30 Rugs600
K 1 Spa400
P 2 Spa100
Š 3 Spa100
S 4 Spa200
Pr 5 Spa600
A 6 Spa200
T 7 Spa700
K 8 Spa700
P 9 Spa0
Š 10 Spa700
S 11 Spa300
Pr 12 Spa (prognozė)500
A 13 Spa (prognozė)300
T 14 Spa (prognozė)1.200
K 15 Spa (prognozė)800
P 16 Spa (prognozė)200
Š 17 Spa (prognozė)500
S 18 Spa (prognozė)500
Pr 19 Spa (prognozė)600
A 20 Spa (prognozė)400
T 21 Spa (prognozė)1.400
K 22 Spa (prognozė)900
P 23 Spa (prognozė)200
Š 24 Spa (prognozė)600
S 25 Spa (prognozė)600
Pr 26 Spa (prognozė)600
A 27 Spa (prognozė)500
T 28 Spa (prognozė)1.600
K 29 Spa (prognozė)1.000
P 30 Spa (prognozė)300
Š 31 Spa (prognozė)700
S 1 Lap (prognozė)700

Apie Andrew Niuelis Vaitas auditoriją

Kuri Andrew Niuelis Vaitas kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?

Pirmiausia yra Andrew Newell Wyeth Ankstyvas gyvenimas ir šeimos įtakos Gimimo vieta ir pagrindinė informacija: Andrew Newell Wyeth gimė 1917 m. liepos 12 d. Čads Forde, Pensilvanijoje, dailininko N.C. Wyeth ir Carolyn Bockius Wyeth sūnus. Šeimos menininkai: Jis augo su 7.100 apsilankymų ir 51% konsultacijų. Viršuje yra 10 darbų.

Kokia Andrew Niuelis Vaitas auditorija platformoje WikiOO.org?

14.400 lankytojų per dvylika mėnesių: 4.900 lankytojų lankėi meno kūrėjo puslapį, 9.500 lankytojų – meno kūrinius.

Kokių įrenginių naudojasi Andrew Niuelis Vaitas skaitytojai?

Jie naudoja kompiuteriai (47%),telefonai (44%) ir planšetės (9%); kompiuteriai sudaro 47% konsultacijų.

Kuriomis kalbomis dominuoja Andrew Niuelis Vaitas skaitytojai?

Japonų (33%),Ispanų (20%) ir Italų (17%); Japonų užima 33%.

Kurių Andrew Niuelis Vaitas darbai atitinka skaitytojų pasirinkimą?

Darbai, apibūdinami kaip Švelnus šešėlis (Švytėjimas), sulaukia 70% apžiūrų, nors sudaro 14% katalogo.