Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Antonio Vassilacchi puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Antonio Vassilacchi: ką rodo konsultacijos
Daugiausiai konsultacijų gavo Antonio Vassilacchi darbas Triumph Of The Order Of The Benedictines – per dvylika mėnesių jis sulaukė 500 apsilankymų, užėmindamas 62% visų konsultacijų. Reitinge seka Portrait Of A Collector ir Adoration Of The Kings. Daugalos apie menininką buvo peržiūrėta 100 kartų, o darbių – 800 kartų, iš viso – 900 kartų. Between Rugp 2026 and Rugs 2026 consultation grew by 300%. Lie 2026 yra mėnuo, kai užklausų buvo daugiausia: 400. Skaitytojai pasirenka Nesuderintinga paletė (Spalvų harmonija) 75% atvejais, kai tai sudaro 18% katalogo dalį.
Antonio Vassilacchi: 4 dažniausiai peržiūromų darbų
Kiekvienoje įraše pateikiamas Antonio Vassilacchi kūrinys ir jo vieta pagal užklausų skaičių WikiOO.org svetainėje per pastarąsias dvylika mėnesių.
Kada buvo peržiūrėta Antonio Vassilacchi informacija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Skaičiai lentelėje
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 100 | 300 |
| Rugp 2026 | 0 | 100 |
| Rugs 2026 | 0 | 400 |
Kada žiūrėti Antonio Vassilacchi darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką skaitytojai renka iš Antonio Vassilacchi kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Skaičiai lentelėje
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 63,6% | 87,5% |
| Švelnus šešėlis | 18,2% | 12,5% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 18,2% | 0,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 0,0% | 0,0% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 72,7% | 87,5% |
| Subtili spalva | 0,0% | 0,0% |
| Subtilus ir subalansuotas | 27,3% | 12,5% |
| Ryški spalvų išraiška | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 72,7% | 87,5% |
| Subalansuota | 27,3% | 12,5% |
| Vividūs | 0,0% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 18,2% | 12,5% |
| Švelnus | 9,1% | 62,5% |
| Subalansuotas | 36,4% | 12,5% |
| Ryški | 18,2% | 0,0% |
| Pareiškimas | 18,2% | 12,5% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 18,2% | 75,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 0,0% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 9,1% | 12,5% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 54,5% | 12,5% |
| Suvarta paletė | 18,2% | 0,0% |
Kurių Antonio Vassilacchi darbų buvo dažniausiai žiūrima kiekvieną mėnesį?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Skaičiai lentelėje
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Conquest of Tyre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Triumph Of The Order Of The… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 300 |
| Portrait Of A Collector | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Adoration Of The Kings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Mystic Marriage of St. Cath… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The transfiguration | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Day of Judgment | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flagellation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Conversion of Saint Paul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Greek Painter In Venice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokomis kalbomis dominasi Antonio Vassilacchi?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kiek konsultacijų per dieną turi Antonio Vassilacchi ir artimiausiomis trimis savaitėmis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Skaičiai lentelėje
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 100 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 200 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 200 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 0 |
Apie Antonio Vassilacchi auditoriją
Kuri Antonio Vassilacchi kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Pirmiausia yra Triumph Of The Order Of The Benedictines su 500 apsilankymų ir 62% konsultacijų. Viršuje yra 4 darbų.
Kokia Antonio Vassilacchi auditorija platformoje WikiOO.org?
- 900 lankytojų per dvylika mėnesių: 100 lankytojų lankėi meno kūrėjo puslapį, 800 lankytojų – meno kūrinius.
Kurių Antonio Vassilacchi darbai atitinka skaitytojų pasirinkimą?
- Darbai, apibūdinami kaip Nesuderintinga paletė (Spalvų harmonija), sulaukia 75% apžiūrų, nors sudaro 18% katalogo.