Beatrice Kreloff lankytojų statistika

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Beatrice Kreloff puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Beatrice Kreloff: statistika trumpai

Figure 13 yra dažniausiai peržiūrimas Beatrice Kreloff kūrinys: 200 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 33% nuo bendros sumos. Taip pat dažnai žiūrėta: Figure 8 ir Figure 17. Iš viso konsultacijų: 1.000 (400 lankytų menininko puslapių, 600 darbų). Viršūnė: Lie 2026 (900 lankytojų). Preference observed: Šviesus (Švytėjimas), 33% of the visits for 8% of the catalog.

5 geriausių Beatrice Kreloff darbų pagal konsultacijas

Reitinge apskaičiuojama WikiOO.org konsultacijų skaičius per dvylika mėnesių, o ne katalogo balai. 1 vieta atenka dažniausiai konsultuojamą Beatrice Kreloff kūrinį.

  1. Figure 13 1 Figure 13, 1969 200 lankytojų · 33,3%
  2. Figure 8 2 Figure 8, 1968 100 lankytojų · 16,7%
  3. Figure 17 3 Figure 17, 1969 100 lankytojų · 16,7%
  4. Figure 16 4 Figure 16, 1969 100 lankytojų · 16,7%
  5. Figure 15 5 Figure 15, 1969 100 lankytojų · 16,7%

Koks yra Beatrice Kreloff įrašas mėnesinis skaitytojų skaičius?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20260100
Lie 2026400500
Rugp 202600
Rugs 202600

Kiek mėnesio kūrinių, kuriuos sukūrė Beatrice Kreloff, skaitytojų?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip per metus pasiskirstys dažniausiai peržiūromos Beatrice Kreloff kūriniai?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Figure 9000000000000
Figure 800000000100000
Figure 1600000000010000
Figure 5000000000000
Figure 4000000000000
Figure 1700000000010000
Figure000000000000
Figure 1300000000020000
Figure 7000000000000
Figure 14000000000000

Kokia yra Beatrice Kreloff skaitytojų pasiskirstymas pagal kalbas?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Kokia yra Beatrice Kreloff kasdienė skaitytojų skaita kartu su prognoze?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
DienaPeržiūros
P 25 Rugs0
Š 26 Rugs0
S 27 Rugs0
Pr 28 Rugs0
A 29 Rugs0
T 30 Rugs0
K 1 Spa0
P 2 Spa0
Š 3 Spa0
S 4 Spa0
Pr 5 Spa0
A 6 Spa0
T 7 Spa0
K 8 Spa0
P 9 Spa0
Š 10 Spa0
S 11 Spa0
Pr 12 Spa0
A 13 Spa0
T 14 Spa0
K 15 Spa0
P 16 Spa (prognozė)0
Š 17 Spa (prognozė)0
S 18 Spa (prognozė)0
Pr 19 Spa (prognozė)0
A 20 Spa (prognozė)0
T 21 Spa (prognozė)0
K 22 Spa (prognozė)0
P 23 Spa (prognozė)0
Š 24 Spa (prognozė)0
S 25 Spa (prognozė)0
Pr 26 Spa (prognozė)0
A 27 Spa (prognozė)0
T 28 Spa (prognozė)0
K 29 Spa (prognozė)0
P 30 Spa (prognozė)0
Š 31 Spa (prognozė)0
S 1 Lap (prognozė)0
Pr 2 Lap (prognozė)0
A 3 Lap (prognozė)0
T 4 Lap (prognozė)0
K 5 Lap (prognozė)0

Beatrice Kreloff: dažniausiai užduodami klausimai

Kuri Beatrice Kreloff kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?

Figure 13: 200 apsilankymų, 33% konsultacijų. Sąrašas tęsiasi iki 5 vietos.

Kokia Beatrice Kreloff auditorija?

1.000 lankytojų per dvylika mėnesių (400 lankytojų puselė, 600 darbų).

Ar skaitytojai teikia pirmenybę Beatrice Kreloff kūrinių kategorijai?

Taip, Šviesus (Švytėjimas): 33% lankytų lankytų katalogo 8% dalies.