Britonas Rivjera lankytojų statistika

1840 – 1920

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Britonas Rivjera puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Britonas Rivjera: statistika trumpai

Daniel In The Lions Den yra dažniausiai peržiūrimas Britonas Rivjera kūrinys: 6.700 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 35% nuo bendros sumos. Taip pat dažnai žiūrėta: His Only Friend ir Fidelity. Iš viso konsultacijų: 30.300 (14.000 lankytų menininko puslapių, 16.300 darbų). Augimas 1193% tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026. Viršūnė: Rugs 2026 (18.100 lankytojų). Kalbos: Anglų (36%),Ispanų (20%) ir Rusų (11%). Kraštys: Jungtinės Amerikos Valstijos (23%),Italija (11%) ir Jungtinė Karalystė (7%). Įrenginių pasiskirstymas: telefonai (67%),kompiuteriai (30%) ir planšetės (3%). Preference observed: Subalansuota harmonija (Spalvų harmonija), 36% of the visits for 7% of the catalog.

10 geriausių Britonas Rivjera darbų pagal konsultacijas

Reitinge apskaičiuojama WikiOO.org konsultacijų skaičius per dvylika mėnesių, o ne katalogo balai. 1 vieta atenka dažniausiai konsultuojamą Britonas Rivjera kūrinį.

  1. Daniel In The Lions Den 1 Daniel In The Lions Den 6.700 lankytojų · 35,3%
  2. His Only Friend 2 His Only Friend, 1871 1.600 lankytojų · 8,4%
  3. Fidelity 3 Fidelity, 1869 1.500 lankytojų · 7,9%
  4. Sympathy 4 Sympathy 1.500 lankytojų · 7,9%
  5. The Last of the Garrison 5 The Last of the Garrison, 1875 1.200 lankytojų · 6,3%
  6. Mother Hubbard 6 Mother Hubbard, 1882 1.100 lankytojų · 5,8%
  7. An Exile of the '45 7 An Exile of the '45 900 lankytojų · 4,7%
  8. In Manus Tuas, Domine 8 In Manus Tuas, Domine, 1879 700 lankytojų · 3,7%
  9. The Long Sleep 9 The Long Sleep 500 lankytojų · 2,6%
  10. Pride Of Place 10 Pride Of Place 400 lankytojų · 2,1%

Koks yra Britonas Rivjera įrašas mėnesinis skaitytojų skaičius?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 202600
Lie 20261.6009.200
Rugp 2026700700
Rugs 202611.7006.400

Kiek mėnesio kūrinių, kuriuos sukūrė Britonas Rivjera, skaitytojų?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip per metus pasiskirstys dažniausiai peržiūromos Britonas Rivjera kūriniai?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
An Exile of the '450000000002000600
His Only Friend0000000001.0000200
Daniel In The Lions Den0000000004.0003001.800
Androcles and the Lion000000000000
The Last of the Garrison0000000002000700
The Old Gardener000000000000
The Long Sleep0000000002000200
In Manus Tuas, Domine000000000500100100
Mother Hubbard00000000000900
So Full of Shapes Is Fancy000000000000

Ar Britonas Rivjera lankoma per telefonus ar kompiuteriais?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
telefonai20.30067,0%
kompiuteriai9.00029,7%
planšetės1.0003,3%

Kokia yra Britonas Rivjera skaitytojų pasiskirstymas pagal kalbas?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų6.20036,3%
Ispanų3.40019,9%
Rusų1.90011,1%
Vokiečių1.1006,4%
Prancūzų1.1006,4%
Italų1.1006,4%
Protugalų6003,5%
Čekų4002,3%
Korėjiečių3001,8%
Lenkų3001,8%

Kokia yra Britonas Rivjera kasdienė skaitytojų skaita kartu su prognoze?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
DienaPeržiūros
A 29 Rugs200
T 30 Rugs500
K 1 Spa1.200
P 2 Spa100
Š 3 Spa300
S 4 Spa500
Pr 5 Spa300
A 6 Spa500
T 7 Spa500
K 8 Spa400
P 9 Spa1.200
Š 10 Spa900
S 11 Spa900
Pr 12 Spa1.900
A 13 Spa700
T 14 Spa300
K 15 Spa900
P 16 Spa1.200
Š 17 Spa400
S 18 Spa600
Pr 19 Spa700
A 20 Spa (prognozė)500
T 21 Spa (prognozė)500
K 22 Spa (prognozė)1.000
P 23 Spa (prognozė)1.000
Š 24 Spa (prognozė)600
S 25 Spa (prognozė)800
Pr 26 Spa (prognozė)1.100
A 27 Spa (prognozė)600
T 28 Spa (prognozė)600
K 29 Spa (prognozė)1.100
P 30 Spa (prognozė)1.100
Š 31 Spa (prognozė)700
S 1 Lap (prognozė)900
Pr 2 Lap (prognozė)1.300
A 3 Lap (prognozė)700
T 4 Lap (prognozė)600
K 5 Lap (prognozė)1.200
P 6 Lap (prognozė)1.200
Š 7 Lap (prognozė)800
S 8 Lap (prognozė)900
Pr 9 Lap (prognozė)1.400

Britonas Rivjera: dažniausiai užduodami klausimai

Kuri Britonas Rivjera kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?

Daniel In The Lions Den: 6.700 apsilankymų, 35% konsultacijų. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.

Kokia Britonas Rivjera auditorija?

30.300 lankytojų per dvylika mėnesių (14.000 lankytojų puselė, 16.300 darbų).

Ar Britonas Rivjera dažniau žiūri per telefonus ar kompiuteriais?

Konsultacijos skirstomos į telefonai (67%),kompiuteriai (30%) ir planšetės (3%); pirmauja telefonai su 67% dalimi.

Kuriomis kalbomis dominuojama Britonas Rivjera?

Anglų (36%),Ispanų (20%) ir Rusų (11%); lyderauja Anglų su 36% dalimi.

Ar skaitytojai teikia pirmenybę Britonas Rivjera kūrinių kategorijai?

Taip, Subalansuota harmonija (Spalvų harmonija): 36% lankytų lankytų katalogo 7% dalies.