Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Carlas Andre puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Carlas Andre: ką rodo konsultacijos
Daugiausiai konsultacijų gavo Carlas Andre darbas Equivalent VIII – per dvylika mėnesių jis sulaukė 600 apsilankymų, užėmindamas 23% visų konsultacijų. Reitinge seka 37th Piece of Work ir Cedar Piece. Daugalos apie menininką buvo peržiūrėta 200 kartų, o darbių – 1.800 kartų, iš viso – 2.000 kartų. Between Rugp 2026 and Rugs 2026 consultation fell by 100%. Lie 2026 yra mėnuo, kai užklausų buvo daugiausia: 1.700. Skaitytojai pasirenka Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas) 35% atvejais, kai tai sudaro 15% katalogo dalį.
Carlas Andre: 10 dažniausiai peržiūromų darbų
Kiekvienoje įraše pateikiamas Carlas Andre kūrinys ir jo vieta pagal užklausų skaičių WikiOO.org svetainėje per pastarąsias dvylika mėnesių.
-
1
Equivalent VIII, 1966
600 lankytojų · 23,1%
-
2
37th Piece of Work, 1969
300 lankytojų · 11,5%
-
3
Cedar Piece, 1964
200 lankytojų · 7,7%
-
4
Chain Well (Element Series), 1964
200 lankytojų · 7,7%
-
5
Am Am Not Am Not Willing, 1972
200 lankytojų · 7,7%
-
6
Untitled, 1963
100 lankytojų · 3,8%
-
7
Magnesium-Zinc Plain, 1969
100 lankytojų · 3,8%
-
8
THREE SACHEM, 1963
100 lankytojų · 3,8%
-
9
hydrogenheliumlithiumberyliumboroncarbon, 1959
100 lankytojų · 3,8%
-
10
Carl Andre, Fall, 1968
100 lankytojų · 3,8%
Kada buvo peržiūrėta Carlas Andre informacija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Skaičiai lentelėje
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 100 |
| Lie 2026 | 200 | 1.500 |
| Rugp 2026 | 0 | 200 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
Kada žiūrėti Carlas Andre darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką skaitytojai renka iš Carlas Andre kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Skaičiai lentelėje
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 2,1% | 3,9% |
| Švelnus šešėlis | 6,2% | 7,7% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 14,6% | 34,6% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 37,5% | 19,2% |
| Šviesus | 39,6% | 34,6% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 85,4% | 80,8% |
| Subtili spalva | 10,4% | 11,5% |
| Subtilus ir subalansuotas | 2,1% | 7,7% |
| Ryški spalvų išraiška | 2,1% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 58,1% | 52,9% |
| Monochrominis | 20,9% | 17,6% |
| Pastelinės spalvos | 14,0% | 29,4% |
| Žemiški tonai | 4,7% | 0,0% |
| Tamsūs tonai | 2,3% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 81,2% | 80,8% |
| Subalansuota | 16,7% | 19,2% |
| Vividūs | 2,1% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 37,5% | 26,9% |
| Švelnus | 25,0% | 7,7% |
| Subalansuotas | 2,1% | 0,0% |
| Ryški | 8,3% | 19,2% |
| Pareiškimas | 27,1% | 46,2% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 12,5% | 11,5% |
| Švelniai suderinta paletė | 16,7% | 23,1% |
| Subalansuota harmonija | 6,2% | 23,1% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 39,6% | 19,2% |
| Suvarta paletė | 25,0% | 23,1% |
Kurių Carlas Andre darbų buvo dažniausiai žiūrima kiekvieną mėnesį?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Skaičiai lentelėje
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cedar Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spill (Scatter Piece) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Equivalent VIII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Copper Galaxy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chinati, December | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spatial Specificity | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stone Field Sculpture | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Steel Magnesium Plain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chain Well (Element Series) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Trabum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokomis kalbomis dominasi Carlas Andre?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kiek konsultacijų per dieną turi Carlas Andre ir artimiausiomis trimis savaitėmis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Skaičiai lentelėje
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| K 24 Rugs | 100 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 100 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 300 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 100 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 300 |
| K 8 Spa | 100 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
Apie Carlas Andre auditoriją
Kuri Carlas Andre kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Pirmiausia yra Equivalent VIII su 600 apsilankymų ir 23% konsultacijų. Viršuje yra 10 darbų.
Kokia Carlas Andre auditorija platformoje WikiOO.org?
- 2.000 lankytojų per dvylika mėnesių: 200 lankytojų lankėi meno kūrėjo puslapį, 1.800 lankytojų – meno kūrinius.
Kurių Carlas Andre darbai atitinka skaitytojų pasirinkimą?
- Darbai, apibūdinami kaip Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas), sulaukia 35% apžiūrų, nors sudaro 15% katalogo.