Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Carlos de Haes puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Carlos de Haes: ką rodo konsultacijos
Daugiausiai konsultacijų gavo Carlos de Haes darbas Left channel – per dvylika mėnesių jis sulaukė 300 apsilankymų, užėmindamas 33% visų konsultacijų. Reitinge seka Picos de Europa ir Mountains in Asturias. Daugalos apie menininką buvo peržiūrėta 300 kartų, o darbių – 800 kartų, iš viso – 1.100 kartų. Between Rugp 2026 and Rugs 2026 consultation fell by 50%. Lie 2026 yra mėnuo, kai užklausų buvo daugiausia: 800. Skaitytojai pasirenka Suvarta paletė (Spalvų harmonija) 67% atvejais, kai tai sudaro 28% katalogo dalį.
Carlos de Haes: 7 dažniausiai peržiūromų darbų
Kiekvienoje įraše pateikiamas Carlos de Haes kūrinys ir jo vieta pagal užklausų skaičių WikiOO.org svetainėje per pastarąsias dvylika mėnesių.
-
1
Left channel
300 lankytojų · 33,3%
-
2
Picos de Europa, 1874
100 lankytojų · 11,1%
-
3
Mountains in Asturias
100 lankytojų · 11,1%
-
4
Flemish landscape
100 lankytojų · 11,1%
-
5
The church tower
100 lankytojų · 11,1%
-
6
Tileworks in the Principe Pio Mountains
100 lankytojų · 11,1%
-
7
Bajamar
100 lankytojų · 11,1%
Kada buvo peržiūrėta Carlos de Haes informacija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Skaičiai lentelėje
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 300 | 500 |
| Rugp 2026 | 0 | 200 |
| Rugs 2026 | 0 | 100 |
Kada žiūrėti Carlos de Haes darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką skaitytojai renka iš Carlos de Haes kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Skaičiai lentelėje
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 3,5% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 27,6% | 33,3% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 48,3% | 55,6% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 20,7% | 11,1% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 27,6% | 11,1% |
| Subtili spalva | 37,9% | 22,2% |
| Subtilus ir subalansuotas | 31,0% | 55,6% |
| Ryški spalvų išraiška | 3,5% | 11,1% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 24,1% | 11,1% |
| Subalansuota | 62,1% | 55,6% |
| Vividūs | 13,8% | 33,3% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus | 6,9% | 0,0% |
| Subalansuotas | 3,5% | 0,0% |
| Ryški | 27,6% | 33,3% |
| Pareiškimas | 62,1% | 66,7% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 0,0% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 10,3% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 20,7% | 22,2% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 41,4% | 11,1% |
| Suvarta paletė | 27,6% | 66,7% |
Kurių Carlos de Haes darbų buvo dažniausiai žiūrima kiekvieną mėnesį?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Skaičiai lentelėje
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Picos de Europa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Lane | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Outskirts of the Monasterio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape in the Dauphinoise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View near Monasterio de Pie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Landscape. Recollections… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Wrecked Boat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape of Forest and Riv… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Retrato de Haes por Madrazo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokomis kalbomis dominasi Carlos de Haes?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Skaičiai lentelėje
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 100 | 100,0% |
Kiek konsultacijų per dieną turi Carlos de Haes ir artimiausiomis trimis savaitėmis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Skaičiai lentelėje
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa | 100 |
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 100 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 200 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 200 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
Apie Carlos de Haes auditoriją
Kuri Carlos de Haes kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Pirmiausia yra Left channel su 300 apsilankymų ir 33% konsultacijų. Viršuje yra 7 darbų.
Kokia Carlos de Haes auditorija platformoje WikiOO.org?
- 1.100 lankytojų per dvylika mėnesių: 300 lankytojų lankėi meno kūrėjo puslapį, 800 lankytojų – meno kūrinius.
Kurių Carlos de Haes darbai atitinka skaitytojų pasirinkimą?
- Darbai, apibūdinami kaip Suvarta paletė (Spalvų harmonija), sulaukia 67% apžiūrų, nors sudaro 28% katalogo.