Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Charles Angrand puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Charles Angrand: ką rodo konsultacijos
Daugiausiai konsultacijų gavo Charles Angrand darbas The Harvesters – per dvylika mėnesių jis sulaukė 300 apsilankymų, užėmindamas 21% visų konsultacijų. Reitinge seka The Guardian Of Turkeys ir Portrait Of The Artist's Mother Sewing. Daugalos apie menininką buvo peržiūrėta 400 kartų, o darbių – 1.300 kartų, iš viso – 1.700 kartų. Between Rugs 2026 and Spa 2026 consultation fell by 100%. Lie 2026 yra mėnuo, kai užklausų buvo daugiausia: 1.400. Skaitytojai pasirenka Tamsūs tonai (Spalvų paletė) 30% atvejais, kai tai sudaro 8% katalogo dalį.
Charles Angrand: 9 dažniausiai peržiūromų darbų
Kiekvienoje įraše pateikiamas Charles Angrand kūrinys ir jo vieta pagal užklausų skaičių WikiOO.org svetainėje per pastarąsias dvylika mėnesių.
-
1
The Harvesters
300 lankytojų · 21,4%
-
2
The Guardian Of Turkeys
200 lankytojų · 14,3%
-
3
Portrait Of The Artist's Mother Sewing
200 lankytojų · 14,3%
-
4
Le Bucheron
200 lankytojų · 14,3%
-
5
Mother And Child
100 lankytojų · 7,1%
-
6
Le Pont de Pierre, Rouen
100 lankytojų · 7,1%
-
7
Le Pont De Pierre In Rouen
100 lankytojų · 7,1%
-
8
My Mother,
100 lankytojų · 7,1%
-
9
Wheat
100 lankytojų · 7,1%
Kada buvo peržiūrėta Charles Angrand informacija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Skaičiai lentelėje
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 400 | 1.000 |
| Rugp 2026 | 0 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 300 |
| Spa 2026 | 0 | 0 |
Kada žiūrėti Charles Angrand darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką skaitytojai renka iš Charles Angrand kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Skaičiai lentelėje
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 23,8% | 28,6% |
| Švelnus šešėlis | 9,5% | 14,3% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 28,6% | 35,7% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 33,3% | 14,3% |
| Šviesus | 4,8% | 7,1% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 38,1% | 42,9% |
| Subtili spalva | 28,6% | 21,4% |
| Subtilus ir subalansuotas | 4,8% | 0,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 23,8% | 35,7% |
| Ryški spalva | 4,8% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 30,8% | 30,0% |
| Pastelinės spalvos | 30,8% | 20,0% |
| Neutralios spalvos | 23,1% | 20,0% |
| Tamsūs tonai | 7,7% | 30,0% |
| Monochrominis | 7,7% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 38,1% | 42,9% |
| Subalansuota | 28,6% | 14,3% |
| Vividūs | 33,3% | 42,9% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 23,8% | 28,6% |
| Švelnus | 33,3% | 21,4% |
| Subalansuotas | 28,6% | 35,7% |
| Ryški | 0,0% | 0,0% |
| Pareiškimas | 14,3% | 14,3% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 14,3% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 28,6% | 50,0% |
| Subalansuota harmonija | 9,5% | 14,3% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 28,6% | 14,3% |
| Suvarta paletė | 19,1% | 21,4% |
Kurių Charles Angrand darbų buvo dažniausiai žiūrima kiekvieną mėnesį?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Skaičiai lentelėje
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| My Mother, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Wheat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le Pont De Pierre In Rouen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Le Pont de Pierre, Rouen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| A Couple In The Street | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Seine, Morning (Saint-O… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| House under Olive Trees / H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Seamstresses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mother And Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokomis kalbomis dominasi Charles Angrand?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kiek konsultacijų per dieną turi Charles Angrand ir artimiausiomis trimis savaitėmis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Skaičiai lentelėje
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap | 0 |
| P 6 Lap | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
| K 26 Lap (prognozė) | 0 |
| P 27 Lap (prognozė) | 0 |
Apie Charles Angrand auditoriją
Kuri Charles Angrand kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Pirmiausia yra The Harvesters su 300 apsilankymų ir 21% konsultacijų. Viršuje yra 9 darbų.
Kokia Charles Angrand auditorija platformoje WikiOO.org?
- 1.700 lankytojų per dvylika mėnesių: 400 lankytojų lankėi meno kūrėjo puslapį, 1.300 lankytojų – meno kūrinius.
Kurių Charles Angrand darbai atitinka skaitytojų pasirinkimą?
- Darbai, apibūdinami kaip Tamsūs tonai (Spalvų paletė), sulaukia 30% apžiūrų, nors sudaro 8% katalogo.