Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Čarls Spenselaichas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Čarls Spenselaichas: ką rodo konsultacijos
Daugiausiai konsultacijų gavo Čarls Spenselaichas darbas Smile – per dvylika mėnesių jis sulaukė 600 apsilankymų, užėmindamas 17% visų konsultacijų. Reitinge seka The Laughing Parson ir If They Were Real. Daugalos apie menininką buvo peržiūrėta 1.200 kartų, o darbių – 3.300 kartų, iš viso – 4.500 kartų. Between Rugp 2026 and Rugs 2026 consultation grew by 300%. Lie 2026 yra mėnuo, kai užklausų buvo daugiausia: 4.000. Skaitytojai peržiūrėja įrašus kompiuteriai (67%),planšetės (29%) ir telefonai (4%). Skaitytojai pasirenka Stiprus spalvų vientisumas (Spalvų harmonija) 58% atvejais, kai tai sudaro 36% katalogo dalį.
Čarls Spenselaichas: 10 dažniausiai peržiūromų darbų
Kiekvienoje įraše pateikiamas Čarls Spenselaichas kūrinys ir jo vieta pagal užklausų skaičių WikiOO.org svetainėje per pastarąsias dvylika mėnesių.
-
1
Smile
600 lankytojų · 16,7%
-
2
The Laughing Parson
500 lankytojų · 13,9%
-
3
If They Were Real
300 lankytojų · 8,3%
-
4
His Favourite
200 lankytojų · 5,6%
-
5
A Cure For Everything
200 lankytojų · 5,6%
-
6
Why War
200 lankytojų · 5,6%
-
7
Vernon Spencelayh
200 lankytojų · 5,6%
-
8
The Second Mrs Spencelayh
200 lankytojų · 5,6%
-
9
The cause of all the trouble
100 lankytojų · 2,8%
-
10
His Daily Ration
100 lankytojų · 2,8%
Kada buvo peržiūrėta Čarls Spenselaichas informacija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Skaičiai lentelėje
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 1.100 | 2.900 |
| Rugp 2026 | 100 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 400 |
Kada žiūrėti Čarls Spenselaichas darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką skaitytojai renka iš Čarls Spenselaichas kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Skaičiai lentelėje
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 58,0% | 47,2% |
| Švelnus šešėlis | 24,0% | 41,7% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 12,0% | 5,6% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 6,0% | 5,6% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 34,0% | 19,4% |
| Subtili spalva | 36,0% | 50,0% |
| Subtilus ir subalansuotas | 18,0% | 11,1% |
| Ryški spalvų išraiška | 12,0% | 19,4% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 70,0% | 62,5% |
| Tamsūs tonai | 15,0% | 28,1% |
| Neutralios spalvos | 12,5% | 9,4% |
| Monochrominis | 2,5% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 56,0% | 44,4% |
| Subalansuota | 34,0% | 38,9% |
| Vividūs | 10,0% | 16,7% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 18,0% | 8,3% |
| Švelnus | 24,0% | 27,8% |
| Subalansuotas | 18,0% | 16,7% |
| Ryški | 20,0% | 30,6% |
| Pareiškimas | 20,0% | 16,7% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 14,0% | 2,8% |
| Švelniai suderinta paletė | 12,0% | 16,7% |
| Subalansuota harmonija | 18,0% | 16,7% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 36,0% | 58,3% |
| Suvarta paletė | 20,0% | 5,6% |
Kurių Čarls Spenselaichas darbų buvo dažniausiai žiūrima kiekvieną mėnesį?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Skaičiai lentelėje
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A good tonic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Cure For Everything | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| His Favourite | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Alderman R. Gordon Brew | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Scent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sure To Catch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| His Daily Ration | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Henry Spencelayh | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Patience | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokia yra Čarls Spenselaichas konsultacijų pasiskirstymas pagal įrenginius?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Skaičiai lentelėje
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 3.000 | 66,7% |
| planšetės | 1.300 | 28,9% |
| telefonai | 200 | 4,4% |
Kokomis kalbomis dominasi Čarls Spenselaichas?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kiek konsultacijų per dieną turi Čarls Spenselaichas ir artimiausiomis trimis savaitėmis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Skaičiai lentelėje
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| A 22 Rugs | 0 |
| T 23 Rugs | 0 |
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 100 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 100 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa (prognozė) | 0 |
| T 14 Spa (prognozė) | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 100 |
| S 18 Spa (prognozė) | 100 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 100 |
| S 25 Spa (prognozė) | 100 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 100 |
| S 1 Lap (prognozė) | 100 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
Apie Čarls Spenselaichas auditoriją
Kuri Čarls Spenselaichas kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Pirmiausia yra Smile su 600 apsilankymų ir 17% konsultacijų. Viršuje yra 10 darbų.
Kokia Čarls Spenselaichas auditorija platformoje WikiOO.org?
- 4.500 lankytojų per dvylika mėnesių: 1.200 lankytojų lankėi meno kūrėjo puslapį, 3.300 lankytojų – meno kūrinius.
Kokių įrenginių naudojasi Čarls Spenselaichas skaitytojai?
- Jie naudoja kompiuteriai (67%),planšetės (29%) ir telefonai (4%); kompiuteriai sudaro 67% konsultacijų.
Kurių Čarls Spenselaichas darbai atitinka skaitytojų pasirinkimą?
- Darbai, apibūdinami kaip Stiprus spalvų vientisumas (Spalvų harmonija), sulaukia 58% apžiūrų, nors sudaro 36% katalogo.