Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Clare Galloway puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Clare Galloway: ką rodo konsultacijos
Daugiausiai konsultacijų gavo Clare Galloway darbas Healing (Letting Go) – per dvylika mėnesių jis sulaukė 200 apsilankymų, užėmindamas 17% visų konsultacijų. Reitinge seka Domestic Alchemy (Pregnancy) ir Family of Relationships. Daugalos apie menininką buvo peržiūrėta 400 kartų, o darbių – 1.000 kartų, iš viso – 1.400 kartų. Between Rugs 2026 and Spa 2026 consultation grew by 100%. Lie 2026 yra mėnuo, kai užklausų buvo daugiausia: 1.000. Skaitytojai pasirenka Šviesus (Švytėjimas) 67% atvejais, kai tai sudaro 50% katalogo dalį.
Clare Galloway: 10 dažniausiai peržiūromų darbų
Kiekvienoje įraše pateikiamas Clare Galloway kūrinys ir jo vieta pagal užklausų skaičių WikiOO.org svetainėje per pastarąsias dvylika mėnesių.
-
1
Healing (Letting Go), 2000
200 lankytojų · 16,7%
-
2
Domestic Alchemy (Pregnancy), 2000
200 lankytojų · 16,7%
-
3
Family of Relationships, 2000
100 lankytojų · 8,3%
-
4
Self with Small Self (Red), 2005
100 lankytojų · 8,3%
-
5
Sisters, 2000
100 lankytojų · 8,3%
-
6
Affirmation, Protection, 2005
100 lankytojų · 8,3%
-
7
Three Ancient Friends, 2000
100 lankytojų · 8,3%
-
8
Forgiveness (Child and Old Man), 2000
100 lankytojų · 8,3%
-
9
Healing (Protection), 2000
100 lankytojų · 8,3%
-
10
Calling the Goddess, 1997
100 lankytojų · 8,3%
Kada buvo peržiūrėta Clare Galloway informacija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Skaičiai lentelėje
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 100 |
| Lie 2026 | 100 | 900 |
| Rugp 2026 | 0 | 0 |
| Rugs 2026 | 100 | 0 |
| Spa 2026 | 200 | 0 |
Kada žiūrėti Clare Galloway darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką skaitytojai renka iš Clare Galloway kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Skaičiai lentelėje
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 16,7% | 0,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 16,7% | 8,3% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 16,7% | 25,0% |
| Šviesus | 50,0% | 66,7% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 27,8% | 33,3% |
| Subtili spalva | 22,2% | 25,0% |
| Subtilus ir subalansuotas | 22,2% | 16,7% |
| Ryški spalvų išraiška | 27,8% | 25,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 68,8% | 81,8% |
| Žemiški tonai | 12,5% | 18,2% |
| Tamsūs tonai | 12,5% | 0,0% |
| Monochrominis | 6,2% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 22,2% | 33,3% |
| Subalansuota | 66,7% | 50,0% |
| Vividūs | 11,1% | 16,7% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 22,2% | 16,7% |
| Švelnus | 16,7% | 16,7% |
| Subalansuotas | 0,0% | 0,0% |
| Ryški | 5,6% | 16,7% |
| Pareiškimas | 55,6% | 50,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 16,7% | 16,7% |
| Švelniai suderinta paletė | 16,7% | 8,3% |
| Subalansuota harmonija | 16,7% | 8,3% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 38,9% | 50,0% |
| Suvarta paletė | 11,1% | 16,7% |
Kurių Clare Galloway darbų buvo dažniausiai žiūrima kiekvieną mėnesį?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Skaičiai lentelėje
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Domestic Alchemy (Pregnancy) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Calling the Goddess | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Healing (Protection) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forgiveness (Child and Old… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Healing (Letting Go) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Rebuilding the Body | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three Ancient Friends | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sisters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Couple (Blue Mountain) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dreams and Thoughts | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokomis kalbomis dominasi Clare Galloway?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Skaičiai lentelėje
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Čekų | 100 | 100,0% |
Kiek konsultacijų per dieną turi Clare Galloway ir artimiausiomis trimis savaitėmis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Skaičiai lentelėje
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 100 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap | 0 |
| P 6 Lap | 0 |
| Š 7 Lap | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
| K 26 Lap (prognozė) | 0 |
| P 27 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 28 Lap (prognozė) | 0 |
Apie Clare Galloway auditoriją
Kuri Clare Galloway kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Pirmiausia yra Healing (Letting Go) su 200 apsilankymų ir 17% konsultacijų. Viršuje yra 10 darbų.
Kokia Clare Galloway auditorija platformoje WikiOO.org?
- 1.400 lankytojų per dvylika mėnesių: 400 lankytojų lankėi meno kūrėjo puslapį, 1.000 lankytojų – meno kūrinius.
Kurių Clare Galloway darbai atitinka skaitytojų pasirinkimą?
- Darbai, apibūdinami kaip Šviesus (Švytėjimas), sulaukia 67% apžiūrų, nors sudaro 50% katalogo.