Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Constantin Meunier puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Constantin Meunier: statistika trumpai
De buildrager, (1898) yra dažniausiai peržiūrimas Constantin Meunier kūrinys: 300 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 33% nuo bendros sumos. Taip pat dažnai žiūrėta: Monument Au Travail (Detail) (7) ir Buste d'emmanuel chabrier. Iš viso konsultacijų: 3.300 (2.400 lankytų menininko puslapių, 900 darbų). Augimas 350% tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026. Viršūnė: Lie 2026 (2.200 lankytojų). Įrenginių pasiskirstymas: kompiuteriai (76%) ir telefonai (24%). Preference observed: Subalansuota harmonija (Spalvų harmonija), 78% of the visits for 32% of the catalog.
6 geriausių Constantin Meunier darbų pagal konsultacijas
Reitinge apskaičiuojama WikiOO.org konsultacijų skaičius per dvylika mėnesių, o ne katalogo balai. 1 vieta atenka dažniausiai konsultuojamą Constantin Meunier kūrinį.
-
1
De buildrager, (1898)
300 lankytojų · 33,3%
-
2
Monument Au Travail (Detail) (7)
200 lankytojų · 22,2%
-
3
Buste d'emmanuel chabrier
100 lankytojų · 11,1%
-
4
Monument Au Travail (Detail) (5)
100 lankytojų · 11,1%
-
5
Monument Au Travail (Bruxelles)
100 lankytojų · 11,1%
-
6
The Porter, 1887
100 lankytojų · 11,1%
Koks yra Constantin Meunier įrašas mėnesinis skaitytojų skaičius?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 1.600 | 600 |
| Rugp 2026 | 100 | 100 |
| Rugs 2026 | 700 | 200 |
Kiek mėnesio kūrinių, kuriuos sukūrė Constantin Meunier, skaitytojų?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kurių Constantin Meunier kūrinių kategorijos yra renkamos skaitytojų?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 15,8% | 0,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 21,1% | 44,4% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 42,1% | 33,3% |
| Šviesus | 21,1% | 22,2% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 57,9% | 44,4% |
| Subtili spalva | 26,3% | 22,2% |
| Subtilus ir subalansuotas | 15,8% | 33,3% |
| Ryški spalvų išraiška | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 31,6% | 22,2% |
| Subalansuota | 63,2% | 44,4% |
| Vividūs | 5,3% | 33,3% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 10,5% | 11,1% |
| Švelnus | 5,3% | 0,0% |
| Subalansuotas | 5,3% | 0,0% |
| Ryški | 36,8% | 55,6% |
| Pareiškimas | 42,1% | 33,3% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 10,5% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 21,1% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 31,6% | 77,8% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 26,3% | 22,2% |
| Suvarta paletė | 10,5% | 0,0% |
Kaip per metus pasiskirstys dažniausiai peržiūromos Constantin Meunier kūriniai?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Porter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The sower, (2) (1890) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Der hafenarbeiter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The sower, (1890) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cheval a L'abreuvoir, (1899) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monument Au Travail (Detail… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| De buildrager, (1898) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
| Der hafenarbeiter (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Der huttenarbeiter, (1890) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The bust of a docker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ar Constantin Meunier lankoma per telefonus ar kompiuteriais?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 2.500 | 75,8% |
| telefonai | 800 | 24,2% |
Kokia yra Constantin Meunier skaitytojų pasiskirstymas pagal kalbas?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Protugalų | 400 | 57,1% |
| Vokiečių | 200 | 28,6% |
| Ispanų | 100 | 14,3% |
Kokia yra Constantin Meunier kasdienė skaitytojų skaita kartu su prognoze?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| A 22 Rugs | 0 |
| T 23 Rugs | 0 |
| K 24 Rugs | 100 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 100 |
| S 27 Rugs | 200 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 100 |
| Š 3 Spa | 100 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa (prognozė) | 0 |
| T 14 Spa (prognozė) | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
Constantin Meunier: dažniausiai užduodami klausimai
Kuri Constantin Meunier kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- De buildrager, (1898): 300 apsilankymų, 33% konsultacijų. Sąrašas tęsiasi iki 6 vietos.
Kokia Constantin Meunier auditorija?
- 3.300 lankytojų per dvylika mėnesių (2.400 lankytojų puselė, 900 darbų).
Ar Constantin Meunier dažniau žiūri per telefonus ar kompiuteriais?
- Konsultacijos skirstomos į kompiuteriai (76%) ir telefonai (24%); pirmauja kompiuteriai su 76% dalimi.
Ar skaitytojai teikia pirmenybę Constantin Meunier kūrinių kategorijai?
- Taip, Subalansuota harmonija (Spalvų harmonija): 78% lankytų lankytų katalogo 32% dalies.