Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Danielis Garberis puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Danielis Garberis: statistika trumpai
Springtime In The Village yra dažniausiai peržiūrimas Danielis Garberis kūrinys: 1.200 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 41% nuo bendros sumos. Taip pat dažnai žiūrėta: New Hope ir A Wooded Watershed. Iš viso konsultacijų: 2.300 (400 lankytų menininko puslapių, 1.900 darbų). Augimas 700% tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026. Viršūnė: Lie 2026 (1.400 lankytojų). Preference observed: Ryški (Kontrastas), 52% of the visits for 18% of the catalog.
10 geriausių Danielis Garberis darbų pagal konsultacijas
Reitinge apskaičiuojama WikiOO.org konsultacijų skaičius per dvylika mėnesių, o ne katalogo balai. 1 vieta atenka dažniausiai konsultuojamą Danielis Garberis kūrinį.
-
1
Springtime In The Village
1.200 lankytojų · 41,4%
-
2
New Hope
300 lankytojų · 10,3%
-
3
A Wooded Watershed
200 lankytojų · 6,9%
-
4
Yonder Hill
200 lankytojų · 6,9%
-
5
Reading -
200 lankytojų · 6,9%
-
6
Lone Tree, 1943
100 lankytojų · 3,4%
-
7
The Old Mill
100 lankytojų · 3,4%
-
8
The Valley
100 lankytojų · 3,4%
-
9
Uplands, November
100 lankytojų · 3,4%
-
10
Fisherman's Hut
100 lankytojų · 3,4%
Koks yra Danielis Garberis įrašas mėnesinis skaitytojų skaičius?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 200 | 1.200 |
| Rugp 2026 | 0 | 100 |
| Rugs 2026 | 200 | 600 |
Kiek mėnesio kūrinių, kuriuos sukūrė Danielis Garberis, skaitytojų?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kurių Danielis Garberis kūrinių kategorijos yra renkamos skaitytojų?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 6,0% | 3,5% |
| Švelnus šešėlis | 22,0% | 3,5% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 54,0% | 72,4% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 18,0% | 20,7% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 4,0% | 10,3% |
| Subtili spalva | 36,0% | 48,3% |
| Subtilus ir subalansuotas | 42,0% | 27,6% |
| Ryški spalvų išraiška | 18,0% | 13,8% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 44,1% | 63,0% |
| Neutralios spalvos | 38,2% | 18,5% |
| Tamsūs tonai | 14,7% | 14,8% |
| Monochrominis | 0,0% | 3,7% |
| Gamta | 2,9% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 8,0% | 10,3% |
| Subalansuota | 64,0% | 69,0% |
| Vividūs | 28,0% | 20,7% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 16,0% | 13,8% |
| Švelnus | 30,0% | 13,8% |
| Subalansuotas | 14,0% | 6,9% |
| Ryški | 18,0% | 51,7% |
| Pareiškimas | 22,0% | 13,8% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 30,0% | 44,8% |
| Švelniai suderinta paletė | 6,0% | 10,3% |
| Subalansuota harmonija | 16,0% | 13,8% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 42,0% | 27,6% |
| Suvarta paletė | 6,0% | 3,5% |
Kaip per metus pasiskirstys dažniausiai peržiūromos Danielis Garberis kūriniai?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Wooded Watershed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Coming | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chese Game | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Springtime In The Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 600 |
| The Old Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cherry Blossoms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fisherman's Hut | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Towering Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokia yra Danielis Garberis skaitytojų pasiskirstymas pagal kalbas?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 200 | 50,0% |
| Prancūzų | 200 | 50,0% |
Kokia yra Danielis Garberis kasdienė skaitytojų skaita kartu su prognoze?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Pr 21 Rugs | 0 |
| A 22 Rugs | 0 |
| T 23 Rugs | 0 |
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 1.000 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 100 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 200 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 200 |
| S 11 Spa | 500 |
| Pr 12 Spa (prognozė) | 0 |
| A 13 Spa (prognozė) | 0 |
| T 14 Spa (prognozė) | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 300 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 100 |
| S 18 Spa (prognozė) | 200 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 200 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 200 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 200 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 100 |
Danielis Garberis: dažniausiai užduodami klausimai
Kuri Danielis Garberis kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Springtime In The Village: 1.200 apsilankymų, 41% konsultacijų. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.
Kokia Danielis Garberis auditorija?
- 2.300 lankytojų per dvylika mėnesių (400 lankytojų puselė, 1.900 darbų).
Ar skaitytojai teikia pirmenybę Danielis Garberis kūrinių kategorijai?
- Taip, Ryški (Kontrastas): 52% lankytų lankytų katalogo 18% dalies.