Edwardas Henris Potthastas Skaitytojų skaičius ir konsultacijų statistika

1857 – 1927

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Edwardas Henris Potthastas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Edwardas Henris Potthastas: skaitytojų apžvalga

Perėjusias dvylika mėnesių WikiOO.org duomenų bazėje dažniausiai peržiūrėtas Edwardas Henris Potthastas darbas buvo a summer's night: 1.000 apsilankymų, tai sudaro 5% visų šio kūrinio peržiūrų. Toliausiai yra Ring Around the Rosie ir Blonde and Brunette. Įrašai apie Edwardas Henris Potthastas buvo peržiūrėti 20.900 kartų: 1.700 kartų artisto profilyje ir 19.200 kartų individualių darbų profilyje. Konsultacijų skaičius išliko 83% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Didžiausio konsultacijų skaičiaus mėnuo buvo Lie 2026, aplinkai apsaugos: 16.600 apsilankymų. Konsultacija vykdoma naudojant kompiuteriai (87%),telefonai (11%) ir planšetės (2%). Skaitytojai domisi Subtilus ir subalansuotas (Spalvų nasyginimas) dažniau, nei tai leidžia numatyti pagal katalogo dalį: 53% lankytojų prieš 40% darbų.

10 dažniausiai peržiūrimos Edwardas Henris Potthastas darbai

Edwardas Henris Potthastas darbai, išrinkti pagal konsultacijų skaičių WikiOO.org per pastarąjį dvyliką mėnesių laikotarpį, nuo daugiausiai konsultacijų turinčių darbių iki mažiau konsultacijų turinčių.

  1. a summer's night 1 a summer's night 1.000 lankytojų · 4,8%
  2. Ring Around the Rosie 2 Ring Around the Rosie, 1910 500 lankytojų · 2,4%
  3. Blonde and Brunette 3 Blonde and Brunette 500 lankytojų · 2,4%
  4. The Village Carpenter 4 The Village Carpenter, 1898 500 lankytojų · 2,4%
  5. Beach Fun 5 Beach Fun 500 lankytojų · 2,4%
  6. A Family Outing 6 A Family Outing 500 lankytojų · 2,4%
  7. Purple Beach Scene 7 Purple Beach Scene 500 lankytojų · 2,4%
  8. Two Boys 8 Two Boys 400 lankytojų · 1,9%
  9. Boating in Central Parkk 9 Boating in Central Parkk 400 lankytojų · 1,9%
  10. Sunday Afternoon at the Beach 10 Sunday Afternoon at the Beach 400 lankytojų · 1,9%

Kiek kartų per mėnesį peržiūrimas Edwardas Henris Potthastas įrašas?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duombų lentelė
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026100800
Lie 20261.00015.600
Rugp 20261001.100
Rugs 20265001.700

Kiek dažnai žiūrima Edwardas Henris Potthastas darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios Edwardas Henris Potthastas darbai yra dažniausiai peržiūriniami mėnesį mėnesyje?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duombų lentelė
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Ring Around the Rosie0000000002000200
The Village Carpenter00000000040000
Moonlight on the Coast00000000020000
Blonde and Brunette000000000200100200
Boating in Central Parkk00000000020000
At the Beach 10000000001000100
In Central Park00000000010000
Ring Around the Rosey00000000000100
a summer's night000000001007001000
At the Seaside00000000000100

Kokiais įrenginiais naudojama Edwardas Henris Potthastas peržiūra?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Duombų lentelė
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai18.20087,1%
telefonai2.30011,0%
planšetės4001,9%

Kokomis kalbomis dominasi Edwardas Henris Potthastas?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Duombų lentelė
KalbaPeržiūrosDalintis
Italų30037,5%
Olandų20025,0%
Anglų10012,5%
Korėjiečių10012,5%
Chinese10012,5%

Kiek per dieną vyksta Edwardas Henris Potthastas konsultacijų ir kokios jų būklės tikisi?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duombų lentelė
DienaPeržiūros
P 25 Rugs300
Š 26 Rugs200
S 27 Rugs300
Pr 28 Rugs300
A 29 Rugs200
T 30 Rugs100
K 1 Spa0
P 2 Spa0
Š 3 Spa100
S 4 Spa0
Pr 5 Spa200
A 6 Spa0
T 7 Spa0
K 8 Spa0
P 9 Spa200
Š 10 Spa0
S 11 Spa700
Pr 12 Spa300
A 13 Spa200
T 14 Spa300
K 15 Spa0
P 16 Spa (prognozė)300
Š 17 Spa (prognozė)200
S 18 Spa (prognozė)500
Pr 19 Spa (prognozė)400
A 20 Spa (prognozė)200
T 21 Spa (prognozė)200
K 22 Spa (prognozė)0
P 23 Spa (prognozė)300
Š 24 Spa (prognozė)200
S 25 Spa (prognozė)600
Pr 26 Spa (prognozė)500
A 27 Spa (prognozė)200
T 28 Spa (prognozė)200
K 29 Spa (prognozė)0
P 30 Spa (prognozė)300
Š 31 Spa (prognozė)200
S 1 Lap (prognozė)600
Pr 2 Lap (prognozė)500
A 3 Lap (prognozė)200
T 4 Lap (prognozė)200
K 5 Lap (prognozė)0

Edwardas Henris Potthastas skaitytojų skaičiaus klausimai

Kurios Edwardas Henris Potthastas darbai yra dažniausiai peržiūriniami?

a summer's night, sulaukęs 1.000 apsilankymų (5% visų Edwardas Henris Potthastas konsultacijų). Viršuje esančioje reitingo sąraše yra 10 darbų.

Kiek kartų WikiOO.org buvo dominuojama Edwardas Henris Potthastas atžvilgiu?

20.900 kartų per dvylika mėnesių: 1.700 lankytų menininko puslapio ir 19.200 lankytų darbių puslapių.

Per kurius įrenginius Edwardas Henris Potthastas žiūrėtoja?

Edwardas Henris Potthastas lankoma naudojant kompiuteriai (87%),telefonai (11%) ir planšetės (2%); kompiuteriai sudaro 87% visų lankymų.

Kurių Edwardas Henris Potthastas kūrinių skaitytojai renkasi labiausiai?

Subtilus ir subalansuotas (Spalvų nasyginimas): 53% lankytojų, kol katalogo dalis yra 40%.