Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Francisas Cadelis puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Francisas Cadelis: statistika trumpai
Still Life and Rosechatel yra dažniausiai peržiūrimas Francisas Cadelis kūrinys: 500 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 6% nuo bendros sumos. Taip pat dažnai žiūrėta: Lady with Fan ir The Black Hat. Iš viso konsultacijų: 8.200 (600 lankytų menininko puslapių, 7.600 darbų). Augimas 150% tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026. Viršūnė: Lie 2026 (7.400 lankytojų). Įrenginių pasiskirstymas: kompiuteriai (94%),telefonai (4%) ir planšetės (2%). Preference observed: Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas), 43% of the visits for 34% of the catalog.
10 geriausių Francisas Cadelis darbų pagal konsultacijas
Reitinge apskaičiuojama WikiOO.org konsultacijų skaičius per dvylika mėnesių, o ne katalogo balai. 1 vieta atenka dažniausiai konsultuojamą Francisas Cadelis kūrinį.
-
1
Still Life and Rosechatel, 1924
500 lankytojų · 6,3%
-
2
Lady with Fan, 1911
300 lankytojų · 3,8%
-
3
The Black Hat, 1914
300 lankytojų · 3,8%
-
4
Portrait of a Man, Seated, 1908
300 lankytojų · 3,8%
-
5
Reflections, 1915
300 lankytojų · 3,8%
-
6
Roses, 1925
300 lankytojų · 3,8%
-
7
Portrait of a Lady in Black, 1921
300 lankytojų · 3,8%
-
8
Their Lordships, 1915
200 lankytojų · 2,5%
-
9
Peggy in Blue and White, 1912
200 lankytojų · 2,5%
-
10
Still Life (The Grey Fan), 1925
200 lankytojų · 2,5%
Koks yra Francisas Cadelis įrašas mėnesinis skaitytojų skaičius?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 100 |
| Lie 2026 | 500 | 6.900 |
| Rugp 2026 | 0 | 200 |
| Rugs 2026 | 100 | 400 |
Kiek mėnesio kūrinių, kuriuos sukūrė Francisas Cadelis, skaitytojų?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kurių Francisas Cadelis kūrinių kategorijos yra renkamos skaitytojų?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 10,0% | 5,1% |
| Švelnus šešėlis | 26,0% | 17,7% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 34,0% | 43,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 24,0% | 21,5% |
| Šviesus | 6,0% | 12,7% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 40,0% | 39,2% |
| Subtili spalva | 34,0% | 32,9% |
| Subtilus ir subalansuotas | 20,0% | 22,8% |
| Ryški spalvų išraiška | 6,0% | 5,1% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 58,3% | 59,3% |
| Žemiški tonai | 33,3% | 31,5% |
| Tamsūs tonai | 8,3% | 7,4% |
| Monochrominis | 0,0% | 1,8% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 38,0% | 34,2% |
| Subalansuota | 52,0% | 53,2% |
| Vividūs | 10,0% | 12,7% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 6,0% | 8,9% |
| Švelnus | 14,0% | 1,3% |
| Subalansuotas | 8,0% | 10,1% |
| Ryški | 18,0% | 20,2% |
| Pareiškimas | 54,0% | 59,5% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 36,0% | 38,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 24,0% | 21,5% |
| Subalansuota harmonija | 12,0% | 15,2% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 26,0% | 16,5% |
| Suvarta paletė | 2,0% | 8,9% |
Kaip per metus pasiskirstys dažniausiai peržiūromos Francisas Cadelis kūriniai?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Interior: The Orange Blind | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Jack and Tommy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Poet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Lady in Black | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Sailor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Sea Avenue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lady in a Black Hat (also k… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Feathered Hat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study for Venus and Adonis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs Patrick Dudgeon of Carg… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Ar Francisas Cadelis lankoma per telefonus ar kompiuteriais?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 7.700 | 93,9% |
| telefonai | 300 | 3,7% |
| planšetės | 200 | 2,4% |
Kokia yra Francisas Cadelis skaitytojų pasiskirstymas pagal kalbas?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 100 | 100,0% |
Kokia yra Francisas Cadelis kasdienė skaitytojų skaita kartu su prognoze?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| S 27 Rugs | 300 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 200 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 200 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 100 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa | 1.100 |
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 200 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 100 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 900 |
| K 22 Spa (prognozė) | 100 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 200 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 200 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 1.100 |
| K 29 Spa (prognozė) | 100 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 300 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 200 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 1.200 |
| K 5 Lap (prognozė) | 100 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
Francisas Cadelis: dažniausiai užduodami klausimai
Kuri Francisas Cadelis kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Still Life and Rosechatel: 500 apsilankymų, 6% konsultacijų. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.
Kokia Francisas Cadelis auditorija?
- 8.200 lankytojų per dvylika mėnesių (600 lankytojų puselė, 7.600 darbų).
Ar Francisas Cadelis dažniau žiūri per telefonus ar kompiuteriais?
- Konsultacijos skirstomos į kompiuteriai (94%),telefonai (4%) ir planšetės (2%); pirmauja kompiuteriai su 94% dalimi.
Ar skaitytojai teikia pirmenybę Francisas Cadelis kūrinių kategorijai?
- Taip, Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas): 43% lankytų lankytų katalogo 34% dalies.