Francas Pikabija Kas peržiūrėjo įrašus ir kokius kūdinius

1879 – 1953

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Francas Pikabija puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Francas Pikabija: ką rodo konsultacijos

Daugiausiai konsultacijų gavo Francas Pikabija darbas Breasts – per dvylika mėnesių jis sulaukė 900 apsilankymų, užėmindamas 4% visų konsultacijų. Reitinge seka Idylle ir Femme sur Fond Vert. Daugalos apie menininką buvo peržiūrėta 1.700 kartų, o darbių – 23.100 kartų, iš viso – 24.800 kartų. Between Rugp 2026 and Rugs 2026 consultation grew by 67%. Lie 2026 yra mėnuo, kai užklausų buvo daugiausia: 19.100. Skaitytojai peržiūrėja įrašus kompiuteriai (83%),telefonai (16%) ir planšetės (1%). Skaitytojai pasirenka Nostagiška aura (Nuotaika) 17% atvejais, kai tai sudaro 0% katalogo dalį.

Francas Pikabija: 10 dažniausiai peržiūromų darbų

Kiekvienoje įraše pateikiamas Francas Pikabija kūrinys ir jo vieta pagal užklausų skaičių WikiOO.org svetainėje per pastarąsias dvylika mėnesių.

  1. Breasts 1 Breasts, 1927 900 lankytojų · 3,7%
  2. Idylle 2 Idylle 700 lankytojų · 2,9%
  3. Femme sur Fond Vert 3 Femme sur Fond Vert 500 lankytojų · 2,0%
  4. Love Parade (Parade Amoureuse) 4 Love Parade (Parade Amoureuse) 500 lankytojų · 2,0%
  5. Udnie, Young American Girl 5 Udnie, Young American Girl, 1913 400 lankytojų · 1,6%
  6. Sedell 6 Sedell, 1909 400 lankytojų · 1,6%
  7. Spanish Night 7 Spanish Night, 1922 300 lankytojų · 1,2%
  8. Edtaonisl (Ecclesiastic) 8 Edtaonisl (Ecclesiastic), 1913 300 lankytojų · 1,2%
  9. Paroxismo del dolor 9 Paroxismo del dolor 300 lankytojų · 1,2%
  10. untitled (6256) 10 untitled (6256) 300 lankytojų · 1,2%

Kada buvo peržiūrėta Francas Pikabija informacija?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Skaičiai lentelėje
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20260900
Lie 20261.00018.100
Rugp 20261001.700
Rugs 20266002.400

Kada žiūrėti Francas Pikabija darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurių Francas Pikabija darbų buvo dažniausiai žiūrima kiekvieną mėnesį?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Skaičiai lentelėje
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
The Child Carburetor0000000002000100
Figure triste00000000010000
Aello00000000010000
The Procession, Seville00000000020000
Painting of Madame X000000000000
Cocolo000000000000
Lo00000000020000
Spanish Night00000000030000
Francis Picabia Self-Portra…00000000010000
Breasts00000000000900

Kokia yra Francas Pikabija konsultacijų pasiskirstymas pagal įrenginius?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Skaičiai lentelėje
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai20.60083,1%
telefonai3.90015,7%
planšetės3001,2%

Kokomis kalbomis dominasi Francas Pikabija?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Skaičiai lentelėje
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų70029,2%
Italų60025,0%
Japonų40016,7%
Čekų30012,5%
Korėjiečių2008,3%
Vokiečių1004,2%
Vengrų1004,2%

Kiek konsultacijų per dieną turi Francas Pikabija ir artimiausiomis trimis savaitėmis?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Skaičiai lentelėje
DienaPeržiūros
Š 26 Rugs1.300
S 27 Rugs100
Pr 28 Rugs0
A 29 Rugs0
T 30 Rugs200
K 1 Spa1.000
P 2 Spa100
Š 3 Spa200
S 4 Spa200
Pr 5 Spa3.900
A 6 Spa1.300
T 7 Spa700
K 8 Spa200
P 9 Spa3.500
Š 10 Spa2.000
S 11 Spa600
Pr 12 Spa100
A 13 Spa0
T 14 Spa400
K 15 Spa400
P 16 Spa500
Š 17 Spa (prognozė)1.000
S 18 Spa (prognozė)200
Pr 19 Spa (prognozė)1.100
A 20 Spa (prognozė)400
T 21 Spa (prognozė)400
K 22 Spa (prognozė)400
P 23 Spa (prognozė)1.100
Š 24 Spa (prognozė)1.100
S 25 Spa (prognozė)300
Pr 26 Spa (prognozė)1.200
A 27 Spa (prognozė)400
T 28 Spa (prognozė)400
K 29 Spa (prognozė)500
P 30 Spa (prognozė)1.200
Š 31 Spa (prognozė)1.100
S 1 Lap (prognozė)300
Pr 2 Lap (prognozė)1.300
A 3 Lap (prognozė)400
T 4 Lap (prognozė)400
K 5 Lap (prognozė)500
P 6 Lap (prognozė)1.300

Apie Francas Pikabija auditoriją

Kuri Francas Pikabija kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?

Pirmiausia yra Breasts su 900 apsilankymų ir 4% konsultacijų. Viršuje yra 10 darbų.

Kokia Francas Pikabija auditorija platformoje WikiOO.org?

24.800 lankytojų per dvylika mėnesių: 1.700 lankytojų lankėi meno kūrėjo puslapį, 23.100 lankytojų – meno kūrinius.

Kokių įrenginių naudojasi Francas Pikabija skaitytojai?

Jie naudoja kompiuteriai (83%),telefonai (16%) ir planšetės (1%); kompiuteriai sudaro 83% konsultacijų.

Kurių Francas Pikabija darbai atitinka skaitytojų pasirinkimą?

Darbai, apibūdinami kaip Nostagiška aura (Nuotaika), sulaukia 17% apžiūrų, nors sudaro 0% katalogo.