Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Frankas Duvenecas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Frankas Duvenecas: ką rodo konsultacijos
Daugiausiai konsultacijų gavo Frankas Duvenecas darbas A Venetian Shrine – per dvylika mėnesių jis sulaukė 400 apsilankymų, užėmindamas 6% visų konsultacijų. Reitinge seka Portrait of Frances Schillinger Hinkle ir Siesta, Number Two. Daugalos apie menininką buvo peržiūrėta 700 kartų, o darbių – 6.200 kartų, iš viso – 6.900 kartų. Between Rugp 2026 and Rugs 2026 consultation fell by 50%. Lie 2026 yra mėnuo, kai užklausų buvo daugiausia: 6.000. Skaitytojai peržiūrėja įrašus kompiuteriai (99%) ir telefonai (1%). Skaitytojai pasirenka Neutralios spalvos (Spalvų paletė) 36% atvejais, kai tai sudaro 24% katalogo dalį.
Frankas Duvenecas: 10 dažniausiai peržiūromų darbų
Kiekvienoje įraše pateikiamas Frankas Duvenecas kūrinys ir jo vieta pagal užklausų skaičių WikiOO.org svetainėje per pastarąsias dvylika mėnesių.
-
1
A Venetian Shrine, 1885
400 lankytojų · 6,2%
-
2
Portrait of Frances Schillinger Hinkle, 1875
300 lankytojų · 4,6%
-
3
Siesta, Number Two, 1887
300 lankytojų · 4,6%
-
4
A Child of the People
300 lankytojų · 4,6%
-
5
Lady with Fan, 1873
300 lankytojų · 4,6%
-
6
Riva Schiavoni No. 2
300 lankytojų · 4,6%
-
7
San Pietro in Castello, Venice 1
300 lankytojų · 4,6%
-
8
Florentine Flower Girl, 1886
200 lankytojų · 3,1%
-
9
Girl Reading, 1876
200 lankytojų · 3,1%
-
10
Portrait of Emil Carlson, 1884
200 lankytojų · 3,1%
Kada buvo peržiūrėta Frankas Duvenecas informacija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Skaičiai lentelėje
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 300 |
| Lie 2026 | 500 | 5.500 |
| Rugp 2026 | 100 | 300 |
| Rugs 2026 | 100 | 100 |
Kada žiūrėti Frankas Duvenecas darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką skaitytojai renka iš Frankas Duvenecas kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Skaičiai lentelėje
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 38,0% | 35,4% |
| Švelnus šešėlis | 24,0% | 24,6% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 24,0% | 10,8% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 14,0% | 24,6% |
| Šviesus | 0,0% | 4,6% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 36,0% | 40,0% |
| Subtili spalva | 28,0% | 32,3% |
| Subtilus ir subalansuotas | 28,0% | 16,9% |
| Ryški spalvų išraiška | 8,0% | 10,8% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 69,0% | 53,6% |
| Neutralios spalvos | 23,8% | 35,7% |
| Tamsūs tonai | 7,1% | 10,7% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 40,0% | 41,5% |
| Subalansuota | 50,0% | 47,7% |
| Vividūs | 10,0% | 10,8% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 22,0% | 24,6% |
| Švelnus | 20,0% | 21,5% |
| Subalansuotas | 12,0% | 1,5% |
| Ryški | 18,0% | 21,5% |
| Pareiškimas | 28,0% | 30,8% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 12,0% | 9,2% |
| Švelniai suderinta paletė | 10,0% | 13,9% |
| Subalansuota harmonija | 16,0% | 7,7% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 44,0% | 41,5% |
| Suvarta paletė | 18,0% | 27,7% |
Kurių Frankas Duvenecas darbų buvo dažniausiai žiūrima kiekvieną mėnesį?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Skaičiai lentelėje
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lady with Fan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Caucasian Soldier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl Reading | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Leslie Pease Barnum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seated Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tomb Effigy of Elizabeth Bo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Emil Carlson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Elizabeth Boott Duveneck | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Major Dillard H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokia yra Frankas Duvenecas konsultacijų pasiskirstymas pagal įrenginius?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Skaičiai lentelėje
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 6.800 | 98,6% |
| telefonai | 100 | 1,4% |
Kokomis kalbomis dominasi Frankas Duvenecas?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Skaičiai lentelėje
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Italų | 500 | 55,6% |
| Vokiečių | 400 | 44,4% |
Kiek konsultacijų per dieną turi Frankas Duvenecas ir artimiausiomis trimis savaitėmis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Skaičiai lentelėje
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| T 23 Rugs | 0 |
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 100 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 300 |
| P 9 Spa | 700 |
| Š 10 Spa | 600 |
| S 11 Spa | 100 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 200 |
| T 14 Spa (prognozė) | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 400 |
| P 16 Spa (prognozė) | 1.100 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 800 |
| S 18 Spa (prognozė) | 100 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 300 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 500 |
| P 23 Spa (prognozė) | 1.400 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 1.000 |
| S 25 Spa (prognozė) | 200 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 300 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 600 |
| P 30 Spa (prognozė) | 1.600 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 1.200 |
| S 1 Lap (prognozė) | 200 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 400 |
Apie Frankas Duvenecas auditoriją
Kuri Frankas Duvenecas kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Pirmiausia yra A Venetian Shrine su 400 apsilankymų ir 6% konsultacijų. Viršuje yra 10 darbų.
Kokia Frankas Duvenecas auditorija platformoje WikiOO.org?
- 6.900 lankytojų per dvylika mėnesių: 700 lankytojų lankėi meno kūrėjo puslapį, 6.200 lankytojų – meno kūrinius.
Kokių įrenginių naudojasi Frankas Duvenecas skaitytojai?
- Jie naudoja kompiuteriai (99%) ir telefonai (1%); kompiuteriai sudaro 99% konsultacijų.
Kurių Frankas Duvenecas darbai atitinka skaitytojų pasirinkimą?
- Darbai, apibūdinami kaip Neutralios spalvos (Spalvų paletė), sulaukia 36% apžiūrų, nors sudaro 24% katalogo.