Frans Hals lankytojų statistika

1580 – 1666

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Frans Hals puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Frans Hals: statistika trumpai

Juokiantis Kavalierius yra dažniausiai peržiūrimas Frans Hals kūrinys: 900 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 4% nuo bendros sumos. Taip pat dažnai žiūrėta: The Meagre Company (detail) ir Šūdo vaikas. Iš viso konsultacijų: 27.000 (4.800 lankytų menininko puslapių, 22.200 darbų). Augimas 120% tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026. Viršūnė: Lie 2026 (20.400 lankytojų). Kalbos: Chinese (21%),Ispanų (18%) ir Korėjiečių (15%). Įrenginių pasiskirstymas: kompiuteriai (88%),telefonai (11%) ir planšetės (1%). Preference observed: Elegantiška (Nuotaika), 49% of the visits for 33% of the catalog.

10 geriausių Frans Hals darbų pagal konsultacijas

Reitinge apskaičiuojama WikiOO.org konsultacijų skaičius per dvylika mėnesių, o ne katalogo balai. 1 vieta atenka dažniausiai konsultuojamą Frans Hals kūrinį.

  1. Juokiantis Kavalierius 1 Juokiantis Kavalierius, 1624 900 lankytojų · 3,7%
  2. The Meagre Company (detail) 2 The Meagre Company (detail), 1633 900 lankytojų · 3,7%
  3. Šūdo vaikas 3 Šūdo vaikas 700 lankytojų · 2,9%
  4. Officerių ir seržantų St Hadrianės miesto apsaugos būrys portretas 4 Officerių ir seržantų St Hadrianės miesto apsaugos būrys portretas, 1633 600 lankytojų · 2,4%
  5. Banquet of the Officers of the St Hadrian Civic Guard Company 5 Banquet of the Officers of the St Hadrian Civic Guard Company, 1627 500 lankytojų · 2,0%
  6. The Lute Player, Frans Hals (copy after), c. 1623 - c. 1624 6 The Lute Player, Frans Hals (copy after), c. 1623 - c. 1624, 1624 500 lankytojų · 2,0%
  7. Banquet of the Officers of the St Adrian Civic Guard (the Calivermen) 7 Banquet of the Officers of the St Adrian Civic Guard (the Calivermen), 1627 500 lankytojų · 2,0%
  8. Portrait of a Young Man Holding a Glove 8 Portrait of a Young Man Holding a Glove, 1650 400 lankytojų · 1,6%
  9. Portreto vyro šlaiso kepurė 9 Portreto vyro šlaiso kepurė, 1660 400 lankytojų · 1,6%
  10. Malle Babbe 10 Malle Babbe, 1635 400 lankytojų · 1,6%

Koks yra Frans Hals įrašas mėnesinis skaitytojų skaičius?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20264001.400
Lie 20262.20018.200
Rugp 20265001.000
Rugs 20261.7001.600

Kiek mėnesio kūrinių, kuriuos sukūrė Frans Hals, skaitytojų?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip per metus pasiskirstys dažniausiai peržiūromos Frans Hals kūriniai?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Juokiantis Kavalierius0000000004000400
Marriage Portrait of Isaac…00000000030000
Paulus Verschuur0000000010010000
Paulus Verschuur000000000000
Laughing Child00000000010000
The Smoker00000000020000
Malle Babbe000000002001000100
Buffoon Playing a Lute0000000002001000
Family Group in a Landscape00000000010000
Portrait of a Seated Woman00000000020000

Ar Frans Hals lankoma per telefonus ar kompiuteriais?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai23.70087,8%
telefonai3.10011,5%
planšetės2000,7%

Kokia yra Frans Hals skaitytojų pasiskirstymas pagal kalbas?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
KalbaPeržiūrosDalintis
Chinese70020,6%
Ispanų60017,6%
Korėjiečių50014,7%
Italų3008,8%
Anglų2005,9%
Prancūzų2005,9%
Lietuvių2005,9%
Olandų2005,9%
Čekų1002,9%
Kroatų1002,9%

Kokia yra Frans Hals kasdienė skaitytojų skaita kartu su prognoze?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
DienaPeržiūros
P 25 Rugs300
Š 26 Rugs300
S 27 Rugs900
Pr 28 Rugs200
A 29 Rugs700
T 30 Rugs0
K 1 Spa200
P 2 Spa300
Š 3 Spa200
S 4 Spa100
Pr 5 Spa100
A 6 Spa300
T 7 Spa200
K 8 Spa100
P 9 Spa100
Š 10 Spa400
S 11 Spa200
Pr 12 Spa100
A 13 Spa300
T 14 Spa400
K 15 Spa1.400
P 16 Spa (prognozė)300
Š 17 Spa (prognozė)400
S 18 Spa (prognozė)500
Pr 19 Spa (prognozė)200
A 20 Spa (prognozė)600
T 21 Spa (prognozė)300
K 22 Spa (prognozė)800
P 23 Spa (prognozė)300
Š 24 Spa (prognozė)400
S 25 Spa (prognozė)600
Pr 26 Spa (prognozė)200
A 27 Spa (prognozė)600
T 28 Spa (prognozė)300
K 29 Spa (prognozė)800
P 30 Spa (prognozė)300
Š 31 Spa (prognozė)400
S 1 Lap (prognozė)600
Pr 2 Lap (prognozė)200
A 3 Lap (prognozė)600
T 4 Lap (prognozė)300
K 5 Lap (prognozė)800

Frans Hals: dažniausiai užduodami klausimai

Kuri Frans Hals kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?

Juokiantis Kavalierius: 900 apsilankymų, 4% konsultacijų. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.

Kokia Frans Hals auditorija?

27.000 lankytojų per dvylika mėnesių (4.800 lankytojų puselė, 22.200 darbų).

Ar Frans Hals dažniau žiūri per telefonus ar kompiuteriais?

Konsultacijos skirstomos į kompiuteriai (88%),telefonai (11%) ir planšetės (1%); pirmauja kompiuteriai su 88% dalimi.

Kuriomis kalbomis dominuojama Frans Hals?

Chinese (21%),Ispanų (18%) ir Korėjiečių (15%); lyderauja Chinese su 21% dalimi.

Ar skaitytojai teikia pirmenybę Frans Hals kūrinių kategorijai?

Taip, Elegantiška (Nuotaika): 49% lankytų lankytų katalogo 33% dalies.