Frans Snyders Kas peržiūrėjo įrašus ir kokius kūdinius

1579 – 1657

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Frans Snyders puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Frans Snyders: ką rodo konsultacijos

Daugiausiai konsultacijų gavo Frans Snyders darbas Fish Shop – per dvylika mėnesių jis sulaukė 600 apsilankymų, užėmindamas 12% visų konsultacijų. Reitinge seka The Fruit Basket ir Still-Life with Fowl and Game. Daugalos apie menininką buvo peržiūrėta 1.300 kartų, o darbių – 4.600 kartų, iš viso – 5.900 kartų. Between Rugp 2026 and Rugs 2026 consultation grew by 650%. Lie 2026 yra mėnuo, kai užklausų buvo daugiausia: 4.100. Skaitytojai peržiūrėja įrašus kompiuteriai (88%),telefonai (7%) ir planšetės (5%). Skaitytojai pasirenka Elegantiška (Nuotaika) 27% atvejais, kai tai sudaro 0% katalogo dalį.

Frans Snyders: 10 dažniausiai peržiūromų darbų

Kiekvienoje įraše pateikiamas Frans Snyders kūrinys ir jo vieta pagal užklausų skaičių WikiOO.org svetainėje per pastarąsias dvylika mėnesių.

  1. Fish Shop 1 Fish Shop, 1621 600 lankytojų · 11,5%
  2. The Fruit Basket 2 The Fruit Basket, 1633 500 lankytojų · 9,6%
  3. Still-Life with Fowl and Game 3 Still-Life with Fowl and Game, 1614 500 lankytojų · 9,6%
  4. Still-Life with Crab, Poultry, and Fruit 4 Still-Life with Crab, Poultry, and Fruit, 1615 400 lankytojų · 7,7%
  5. Grapes in a basket and roses in a vase – Grypės vazone ir rožės dėžėje 5 Grapes in a basket and roses in a vase – Grypės vazone ir rožės dėžėje 300 lankytojų · 5,8%
  6. Three Monkeys Stealing Fruit 6 Three Monkeys Stealing Fruit, 1640 300 lankytojų · 5,8%
  7. The Lioness 7 The Lioness 200 lankytojų · 3,8%
  8. Game Stall 8 Game Stall, 1618 200 lankytojų · 3,8%
  9. Fruit and Vegetable Stall 9 Fruit and Vegetable Stall 200 lankytojų · 3,8%
  10. The Wild Boar Hunt 10 The Wild Boar Hunt, 1640 200 lankytojų · 3,8%

Kada buvo peržiūrėta Frans Snyders informacija?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Skaičiai lentelėje
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20260100
Lie 20269003.200
Rugp 2026100100
Rugs 20263001.200

Kada žiūrėti Frans Snyders darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurių Frans Snyders darbų buvo dažniausiai žiūrima kiekvieną mėnesį?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Skaičiai lentelėje
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Grapes in a basket and rose…0000000001000200
The Fruit Basket0000000010000300
Still-Life with Dead Game,…000000000000
Game Stall00000000010000
Fruit and Vegetable Stall00000000020000
Return from the Hunt000000000000
Three Monkeys Stealing Fruit00000000030000
The Lioness00000000020000
Fruit Stall000000000000
Group of Birds Perched on B…000000000000

Kokia yra Frans Snyders konsultacijų pasiskirstymas pagal įrenginius?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Skaičiai lentelėje
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai5.20088,1%
telefonai4006,8%
planšetės3005,1%

Kokomis kalbomis dominasi Frans Snyders?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Skaičiai lentelėje
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų20028,6%
Prancūzų20028,6%
Japonų10014,3%
Rusų10014,3%
Chinese10014,3%

Kiek konsultacijų per dieną turi Frans Snyders ir artimiausiomis trimis savaitėmis?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Skaičiai lentelėje
DienaPeržiūros
Š 26 Rugs0
S 27 Rugs0
Pr 28 Rugs200
A 29 Rugs0
T 30 Rugs0
K 1 Spa0
P 2 Spa200
Š 3 Spa400
S 4 Spa0
Pr 5 Spa0
A 6 Spa400
T 7 Spa0
K 8 Spa0
P 9 Spa200
Š 10 Spa100
S 11 Spa0
Pr 12 Spa100
A 13 Spa200
T 14 Spa100
K 15 Spa0
P 16 Spa0
Š 17 Spa (prognozė)100
S 18 Spa (prognozė)0
Pr 19 Spa (prognozė)100
A 20 Spa (prognozė)200
T 21 Spa (prognozė)0
K 22 Spa (prognozė)0
P 23 Spa (prognozė)100
Š 24 Spa (prognozė)200
S 25 Spa (prognozė)0
Pr 26 Spa (prognozė)100
A 27 Spa (prognozė)200
T 28 Spa (prognozė)0
K 29 Spa (prognozė)0
P 30 Spa (prognozė)100
Š 31 Spa (prognozė)200
S 1 Lap (prognozė)0
Pr 2 Lap (prognozė)100
A 3 Lap (prognozė)200
T 4 Lap (prognozė)0
K 5 Lap (prognozė)0
P 6 Lap (prognozė)100

Apie Frans Snyders auditoriją

Kuri Frans Snyders kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?

Pirmiausia yra Fish Shop su 600 apsilankymų ir 12% konsultacijų. Viršuje yra 10 darbų.

Kokia Frans Snyders auditorija platformoje WikiOO.org?

5.900 lankytojų per dvylika mėnesių: 1.300 lankytojų lankėi meno kūrėjo puslapį, 4.600 lankytojų – meno kūrinius.

Kokių įrenginių naudojasi Frans Snyders skaitytojai?

Jie naudoja kompiuteriai (88%),telefonai (7%) ir planšetės (5%); kompiuteriai sudaro 88% konsultacijų.

Kurių Frans Snyders darbai atitinka skaitytojų pasirinkimą?

Darbai, apibūdinami kaip Elegantiška (Nuotaika), sulaukia 27% apžiūrų, nors sudaro 0% katalogo.