Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Džinas Deivisas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Džinas Deivisas: statistika trumpai
Hot Beat yra dažniausiai peržiūrimas Džinas Deivisas kūrinys: 500 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 6% nuo bendros sumos. Taip pat dažnai žiūrėta: 5th Anniversary, Kennedy Center ir Bullet Proof, from the portfolio Series I. Iš viso konsultacijų: 8.200 (1.600 lankytų menininko puslapių, 6.600 darbų). Augimas 200% tarp Rugs 2026 ir Spa 2026. Viršūnė: Lie 2026 (6.100 lankytojų). Įrenginių pasiskirstymas: kompiuteriai (85%),telefonai (12%) ir planšetės (2%). Stabisėta pomėgastė: Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas), užima 41% lankytojų dalies iš 22% katalogo.
10 geriausių Džinas Deivisas darbų pagal konsultacijas
Reitinge apskaičiuojama WikiOO.org konsultacijų skaičius per dvylika mėnesių, o ne katalogo balai. 1 vieta atenka dažniausiai konsultuojamą Džinas Deivisas kūrinį.
-
1
Hot Beat, 1964
500 lankytojų · 6,1%
-
2
5th Anniversary, Kennedy Center
500 lankytojų · 6,1%
-
3
Bullet Proof, from the portfolio Series I, 1969
300 lankytojų · 3,7%
-
4
Gothic Jab, 1968
300 lankytojų · 3,7%
-
5
(Series I, portfolio) John Barley Corn, 1969
200 lankytojų · 2,4%
-
6
Flower Machine, 1964
200 lankytojų · 2,4%
-
7
Shabazz
200 lankytojų · 2,4%
-
8
U.S. Olympics Editions 1976, 1976
200 lankytojų · 2,4%
-
9
Toy Box, 1976
200 lankytojų · 2,4%
-
10
Untitled (Pink Stripes Gray Box), 1976
200 lankytojų · 2,4%
Koks yra Džinas Deivisas įrašas mėnesinis skaitytojų skaičius?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 300 |
| Lie 2026 | 500 | 5.600 |
| Rugp 2026 | 100 | 500 |
| Rugs 2026 | 200 | 100 |
| Spa 2026 | 800 | 100 |
Kiek mėnesio kūrinių, kuriuos sukūrė Džinas Deivisas, skaitytojų?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kurių Džinas Deivisas kūrinių kategorijos yra renkamos skaitytojų?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 6,0% | 6,1% |
| Švelnus šešėlis | 8,0% | 12,2% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 22,0% | 41,5% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 22,0% | 7,3% |
| Šviesus | 42,0% | 32,9% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 54,0% | 36,6% |
| Subtili spalva | 14,0% | 15,8% |
| Subtilus ir subalansuotas | 14,0% | 12,2% |
| Ryški spalvų išraiška | 14,0% | 26,8% |
| Ryški spalva | 4,0% | 8,5% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 34,9% | 29,0% |
| Tamsūs tonai | 16,3% | 34,8% |
| Monochrominis | 16,3% | 14,5% |
| Pastelinės spalvos | 20,9% | 8,7% |
| Žemiški tonai | 11,6% | 13,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 38,0% | 23,2% |
| Subalansuota | 38,0% | 39,0% |
| Vividūs | 24,0% | 37,8% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 40,0% | 31,7% |
| Švelnus | 14,0% | 18,3% |
| Subalansuotas | 6,0% | 9,8% |
| Ryški | 6,0% | 11,0% |
| Pareiškimas | 34,0% | 29,3% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 28,0% | 45,1% |
| Švelniai suderinta paletė | 6,0% | 11,0% |
| Subalansuota harmonija | 18,0% | 11,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 26,0% | 20,7% |
| Suvarta paletė | 22,0% | 12,2% |
Kaip per metus pasiskirstys dažniausiai peržiūromos Džinas Deivisas kūriniai?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hot Beat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| (Series I, portfolio) Jack… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Bullet Proof, from the port… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Mardi Gras | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Under Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (The World Agrees) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Leaping Horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Microhead | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (Four Heads) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ar Džinas Deivisas lankoma per telefonus ar kompiuteriais?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 7.000 | 85,4% |
| telefonai | 1.000 | 12,2% |
| planšetės | 200 | 2,4% |
Kokia yra Džinas Deivisas skaitytojų pasiskirstymas pagal kalbas?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Vokiečių | 300 | 42,9% |
| Prancūzų | 300 | 42,9% |
| Ispanų | 100 | 14,3% |
Kokia yra Džinas Deivisas kasdienė skaitytojų skaita kartu su prognoze?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Š 17 Spa | 100 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 100 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 200 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap | 100 |
| P 6 Lap | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
| K 26 Lap (prognozė) | 0 |
| P 27 Lap (prognozė) | 0 |
Džinas Deivisas: dažniausiai užduodami klausimai
Kuri Džinas Deivisas kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Hot Beat: 500 apsilankymų, 6% konsultacijų. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.
Kokia Džinas Deivisas auditorija?
- 8.200 lankytojų per dvylika mėnesių (1.600 lankytojų puselė, 6.600 darbų).
Ar Džinas Deivisas dažniau žiūri per telefonus ar kompiuteriais?
- Konsultacijos skirstomos į kompiuteriai (85%),telefonai (12%) ir planšetės (2%); pirmauja kompiuteriai su 85% dalimi.
Ar skaitytojai teikia pirmenybę Džinas Deivisas kūrinių kategorijai?
- Taip, Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas): 41% lankytų lankytų katalogo 22% dalies.