Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi George Race puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
George Race: statistika trumpai
'Request' LT629 yra dažniausiai peržiūrimas George Race kūrinys: 200 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 17% nuo bendros sumos. Taip pat dažnai žiūrėta: 'John and Norah' LT203 ir 'Devon County' LT526. Iš viso konsultacijų: 1.500 (500 lankytų menininko puslapių, 1.000 darbų). Pokyris: 100% sumažėjimas tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026. Viršūnė: Lie 2026 (1.200 lankytojų). Preference observed: Šviesos intensyvumas: ryški (Švytėjimas), 75% of the visits for 50% of the catalog.
10 geriausių George Race darbų pagal konsultacijas
Reitinge apskaičiuojama WikiOO.org konsultacijų skaičius per dvylika mėnesių, o ne katalogo balai. 1 vieta atenka dažniausiai konsultuojamą George Race kūrinį.
-
1
'Request' LT629, 1906
200 lankytojų · 16,7%
-
2
'John and Norah' LT203, 1924
200 lankytojų · 16,7%
-
3
'Devon County' LT526, 1921
100 lankytojų · 8,3%
-
4
'Smilax' LT594, 1911
100 lankytojų · 8,3%
-
5
'East Briton' LT447, 1921
100 lankytojų · 8,3%
-
6
'Shipmates' LT1134, 1925
100 lankytojų · 8,3%
-
7
'Renovate' LT307, 1910
100 lankytojų · 8,3%
-
8
The Lowestoft Trawler 'Fearless', 1911
100 lankytojų · 8,3%
-
9
The 'Dominican', GY406, 1899
100 lankytojų · 8,3%
-
10
The 'Bermuda', GY56, 1905
100 lankytojų · 8,3%
Koks yra George Race įrašas mėnesinis skaitytojų skaičius?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 100 |
| Lie 2026 | 300 | 900 |
| Rugp 2026 | 200 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
Kiek mėnesio kūrinių, kuriuos sukūrė George Race, skaitytojų?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kurių George Race kūrinių kategorijos yra renkamos skaitytojų?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 2,1% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 2,1% | 0,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 35,4% | 25,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 50,0% | 75,0% |
| Šviesus | 10,4% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 33,3% | 50,0% |
| Subtili spalva | 35,4% | 16,7% |
| Subtilus ir subalansuotas | 27,1% | 33,3% |
| Ryški spalvų išraiška | 4,2% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 91,9% | 100,0% |
| Tamsūs tonai | 2,7% | 0,0% |
| Žemiški tonai | 2,7% | 0,0% |
| Gamta | 2,7% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 22,9% | 33,3% |
| Subalansuota | 64,6% | 33,3% |
| Vividūs | 12,5% | 33,3% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 4,2% | 0,0% |
| Švelnus | 6,2% | 0,0% |
| Subalansuotas | 8,3% | 16,7% |
| Ryški | 25,0% | 16,7% |
| Pareiškimas | 56,2% | 66,7% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 31,2% | 16,7% |
| Švelniai suderinta paletė | 25,0% | 41,7% |
| Subalansuota harmonija | 14,6% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 25,0% | 25,0% |
| Suvarta paletė | 4,2% | 16,7% |
Kaip per metus pasiskirstys dažniausiai peržiūromos George Race kūriniai?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 'Devon County' LT526 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| 'Request' LT629 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| 'Laburnum' LT1051 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Vigilant' LT1025 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Mary Adeline' LT650 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Shipmates' LT1134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| 'Smilax' LT594 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Incentive' LT581 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Smack, GY732 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Bountiful' LT1151 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokia yra George Race skaitytojų pasiskirstymas pagal kalbas?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kokia yra George Race kasdienė skaitytojų skaita kartu su prognoze?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 100 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 100 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 100 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 100 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 100 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 100 |
| S 18 Spa (prognozė) | 100 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 100 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 100 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 100 |
| S 25 Spa (prognozė) | 100 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 100 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 100 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 100 |
| S 1 Lap (prognozė) | 100 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 100 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
George Race: dažniausiai užduodami klausimai
Kuri George Race kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- 'Request' LT629: 200 apsilankymų, 17% konsultacijų. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.
Kokia George Race auditorija?
- 1.500 lankytojų per dvylika mėnesių (500 lankytojų puselė, 1.000 darbų).
Ar skaitytojai teikia pirmenybę George Race kūrinių kategorijai?
- Taip, Šviesos intensyvumas: ryški (Švytėjimas): 75% lankytų lankytų katalogo 50% dalies.