Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Harry Rutherford puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Harry Rutherford: ką rodo konsultacijos
Daugiausiai konsultacijų gavo Harry Rutherford darbas Sunday Afternoon, Hyde – per dvylika mėnesių jis sulaukė 1.000 apsilankymų, užėmindamas 44% visų konsultacijų. Reitinge seka Mill Girls, Ashton, Lancashire ir The Custodian. Daugalos apie menininką buvo peržiūrėta 400 kartų, o darbių – 800 kartų, iš viso – 1.200 kartų. Between Rugs 2026 and Spa 2026 consultation grew by 100%. Lie 2026 yra mėnuo, kai užklausų buvo daugiausia: 500. Skaitytojai pasirenka Tamsus (Švytėjimas) 43% atvejais, kai tai sudaro 4% katalogo dalį.
Harry Rutherford: 8 dažniausiai peržiūromų darbų
Kiekvienoje įraše pateikiamas Harry Rutherford kūrinys ir jo vieta pagal užklausų skaičių WikiOO.org svetainėje per pastarąsias dvylika mėnesių.
-
1
Sunday Afternoon, Hyde
1.000 lankytojų · 43,5%
-
2
Mill Girls, Ashton, Lancashire, 1948
400 lankytojų · 17,4%
-
3
The Custodian, 1947
400 lankytojų · 17,4%
-
4
September, Mottram, Cheshire
100 lankytojų · 4,3%
-
5
Theatre Royal, Hyde, Tameside, 1926
100 lankytojų · 4,3%
-
6
Suburban Summer, 1935
100 lankytojų · 4,3%
-
7
Penzance, 1930
100 lankytojų · 4,3%
-
8
The Opening of the Chartists' Meeting House, Hyde
100 lankytojų · 4,3%
Kada buvo peržiūrėta Harry Rutherford informacija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Skaičiai lentelėje
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 300 | 200 |
| Rugp 2026 | 100 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 200 |
| Spa 2026 | 0 | 400 |
Kada žiūrėti Harry Rutherford darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką skaitytojai renka iš Harry Rutherford kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Skaičiai lentelėje
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 3,9% | 43,5% |
| Švelnus šešėlis | 42,3% | 21,7% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 34,6% | 34,8% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 11,5% | 0,0% |
| Šviesus | 7,7% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 30,8% | 30,4% |
| Subtili spalva | 61,5% | 69,6% |
| Subtilus ir subalansuotas | 7,7% | 0,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 68,4% | 100,0% |
| Neutralios spalvos | 26,3% | 0,0% |
| Tamsūs tonai | 5,3% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 19,2% | 26,1% |
| Subalansuota | 76,9% | 73,9% |
| Vividūs | 3,9% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 19,2% | 0,0% |
| Švelnus | 30,8% | 69,6% |
| Subalansuotas | 19,2% | 4,3% |
| Ryški | 7,7% | 17,4% |
| Pareiškimas | 23,1% | 8,7% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 11,5% | 13,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 19,2% | 17,4% |
| Subalansuota harmonija | 23,1% | 21,7% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 42,3% | 47,8% |
| Suvarta paletė | 3,9% | 0,0% |
Kurių Harry Rutherford darbų buvo dažniausiai žiūrima kiekvieną mėnesį?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Skaičiai lentelėje
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Opening of the Chartist… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| September, Mottram, Cheshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunday Afternoon, Hyde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 |
| Yorkshire Street, Oldham, L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View from the Studio Window… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sennen Cove | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Comedians (Hyde Theatre) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Model, Sickert's Class | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Theatre Royal, Hyde, Tamesi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Penzance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Kokomis kalbomis dominasi Harry Rutherford?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kiek konsultacijų per dieną turi Harry Rutherford ir artimiausiomis trimis savaitėmis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Skaičiai lentelėje
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 100 |
| A 20 Spa | 100 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 1.000 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
| K 26 Lap (prognozė) | 0 |
Apie Harry Rutherford auditoriją
Kuri Harry Rutherford kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Pirmiausia yra Sunday Afternoon, Hyde su 1.000 apsilankymų ir 44% konsultacijų. Viršuje yra 8 darbų.
Kokia Harry Rutherford auditorija platformoje WikiOO.org?
- 1.200 lankytojų per dvylika mėnesių: 400 lankytojų lankėi meno kūrėjo puslapį, 800 lankytojų – meno kūrinius.
Kurių Harry Rutherford darbai atitinka skaitytojų pasirinkimą?
- Darbai, apibūdinami kaip Tamsus (Švytėjimas), sulaukia 43% apžiūrų, nors sudaro 4% katalogo.