Henris Skotas Tukė lankytojų statistika

1858 – 1929

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Henris Skotas Tukė puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Henris Skotas Tukė: statistika trumpai

The Critics yra dažniausiai peržiūrimas Henris Skotas Tukė kūrinys: 1.100 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 6% nuo bendros sumos. Taip pat dažnai žiūrėta: Nude Boy on Rocks ir Return from fishing. Iš viso konsultacijų: 19.000 (2.400 lankytų menininko puslapių, 16.600 darbų). Pokyris: 77% sumažėjimas tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026. Viršūnė: Lie 2026 (11.200 lankytojų). Įrenginių pasiskirstymas: kompiuteriai (92%),telefonai (8%) ir planšetės (1%). Preference observed: Raminantis (Emocinis tonas), 55% of the visits for 0% of the catalog.

10 geriausių Henris Skotas Tukė darbų pagal konsultacijas

Reitinge apskaičiuojama WikiOO.org konsultacijų skaičius per dvylika mėnesių, o ne katalogo balai. 1 vieta atenka dažniausiai konsultuojamą Henris Skotas Tukė kūrinį.

  1. The Critics 1 The Critics, 1927 1.100 lankytojų · 6,0%
  2. Nude Boy on Rocks 2 Nude Boy on Rocks, 1907 500 lankytojų · 2,7%
  3. Return from fishing 3 Return from fishing, 1907 400 lankytojų · 2,2%
  4. Summer Dreams (sketch) 4 Summer Dreams (sketch) 400 lankytojų · 2,2%
  5. Hermes at The Pool (sketch) 5 Hermes at The Pool (sketch), 1900 400 lankytojų · 2,2%
  6. Harry 6 Harry 400 lankytojų · 2,2%
  7. The Bather 7 The Bather 400 lankytojų · 2,2%
  8. Nude on the Rocks 8 Nude on the Rocks 400 lankytojų · 2,2%
  9. Nude Boy 9 Nude Boy, 1881 400 lankytojų · 2,2%
  10. A Holiday 10 A Holiday, 1921 400 lankytojų · 2,2%

Koks yra Henris Skotas Tukė įrašas mėnesinis skaitytojų skaičius?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026200700
Lie 20261.5009.700
Rugp 20264005.200
Rugs 20263001.000

Kiek mėnesio kūrinių, kuriuos sukūrė Henris Skotas Tukė, skaitytojų?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip per metus pasiskirstys dažniausiai peržiūromos Henris Skotas Tukė kūriniai?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Lord Ronald Sutherland Gower00000000010000
Mrs Florence Humphris0000000010020000
The Critics0000000010040000
Summer Dreams (sketch)0000000000200100
Half Length of Ralph00000000010000
Hermes at The Pool (sketch)000000001001002000
The Green Waterways00000000030000
Dinner Time Ambrose Rouffig…00000000000200
The midday rest sailors yar…000000000000
Return from fishing00000000030000

Ar Henris Skotas Tukė lankoma per telefonus ar kompiuteriais?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai17.40091,6%
telefonai1.5007,9%
planšetės1000,5%

Kokia yra Henris Skotas Tukė skaitytojų pasiskirstymas pagal kalbas?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų20025,0%
Rusų20025,0%
Danų10012,5%
Gruzinų10012,5%
Olandų10012,5%
Protugalų10012,5%

Kokia yra Henris Skotas Tukė kasdienė skaitytojų skaita kartu su prognoze?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
DienaPeržiūros
K 24 Rugs300
P 25 Rugs0
Š 26 Rugs100
S 27 Rugs0
Pr 28 Rugs100
A 29 Rugs0
T 30 Rugs200
K 1 Spa200
P 2 Spa0
Š 3 Spa400
S 4 Spa100
Pr 5 Spa400
A 6 Spa0
T 7 Spa0
K 8 Spa0
P 9 Spa0
Š 10 Spa100
S 11 Spa0
Pr 12 Spa0
A 13 Spa300
T 14 Spa400
K 15 Spa (prognozė)200
P 16 Spa (prognozė)0
Š 17 Spa (prognozė)200
S 18 Spa (prognozė)0
Pr 19 Spa (prognozė)200
A 20 Spa (prognozė)100
T 21 Spa (prognozė)200
K 22 Spa (prognozė)200
P 23 Spa (prognozė)0
Š 24 Spa (prognozė)200
S 25 Spa (prognozė)0
Pr 26 Spa (prognozė)200
A 27 Spa (prognozė)100
T 28 Spa (prognozė)200
K 29 Spa (prognozė)200
P 30 Spa (prognozė)0
Š 31 Spa (prognozė)200
S 1 Lap (prognozė)0
Pr 2 Lap (prognozė)200
A 3 Lap (prognozė)100
T 4 Lap (prognozė)200

Henris Skotas Tukė: dažniausiai užduodami klausimai

Kuri Henris Skotas Tukė kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?

The Critics: 1.100 apsilankymų, 6% konsultacijų. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.

Kokia Henris Skotas Tukė auditorija?

19.000 lankytojų per dvylika mėnesių (2.400 lankytojų puselė, 16.600 darbų).

Ar Henris Skotas Tukė dažniau žiūri per telefonus ar kompiuteriais?

Konsultacijos skirstomos į kompiuteriai (92%),telefonai (8%) ir planšetės (1%); pirmauja kompiuteriai su 92% dalimi.

Ar skaitytojai teikia pirmenybę Henris Skotas Tukė kūrinių kategorijai?

Taip, Raminantis (Emocinis tonas): 55% lankytų lankytų katalogo 0% dalies.