Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Ignacio Pinazo Camarlench puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Ignacio Pinazo Camarlench: ką rodo konsultacijos
Daugiausiai konsultacijų gavo Ignacio Pinazo Camarlench darbas Allegory of love – per dvylika mėnesių jis sulaukė 400 apsilankymų, užėmindamas 8% visų konsultacijų. Reitinge seka The lineman ir Amorcillo woking up. Daugalos apie menininką buvo peržiūrėta 1.900 kartų, o darbių – 4.600 kartų, iš viso – 6.500 kartų. Between Rugp 2026 and Rugs 2026 consultation grew by 25%. Lie 2026 yra mėnuo, kai užklausų buvo daugiausia: 5.500. Skaitytojai peržiūrėja įrašus kompiuteriai (94%) ir telefonai (6%). Skaitytojai pasirenka Neutralios spalvos (Spalvų paletė) 36% atvejais, kai tai sudaro 17% katalogo dalį.
Ignacio Pinazo Camarlench: 10 dažniausiai peržiūromų darbų
Kiekvienoje įraše pateikiamas Ignacio Pinazo Camarlench kūrinys ir jo vieta pagal užklausų skaičių WikiOO.org svetainėje per pastarąsias dvylika mėnesių.
-
1
Allegory of love, 1900
400 lankytojų · 7,5%
-
2
The lineman
400 lankytojų · 7,5%
-
3
Amorcillo woking up, 1900
200 lankytojų · 3,8%
-
4
Landscape with farmhouse
200 lankytojų · 3,8%
-
5
Portrait of Carmelo Lacal
200 lankytojų · 3,8%
-
6
Carnations
200 lankytojų · 3,8%
-
7
The cross in Godella
200 lankytojų · 3,8%
-
8
The last moments of king D. Jaime I
100 lankytojų · 1,9%
-
9
Figura femenina sentada
100 lankytojų · 1,9%
-
10
Terrace 1
100 lankytojų · 1,9%
Kada buvo peržiūrėta Ignacio Pinazo Camarlench informacija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Skaičiai lentelėje
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 100 |
| Lie 2026 | 1.400 | 4.100 |
| Rugp 2026 | 300 | 100 |
| Rugs 2026 | 200 | 300 |
Kada žiūrėti Ignacio Pinazo Camarlench darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką skaitytojai renka iš Ignacio Pinazo Camarlench kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Skaičiai lentelėje
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 26,0% | 24,5% |
| Švelnus šešėlis | 34,0% | 26,4% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 30,0% | 20,8% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 8,0% | 24,5% |
| Šviesus | 2,0% | 3,8% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 24,0% | 24,5% |
| Subtili spalva | 18,0% | 9,4% |
| Subtilus ir subalansuotas | 32,0% | 47,2% |
| Ryški spalvų išraiška | 26,0% | 18,9% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 52,4% | 42,5% |
| Neutralios spalvos | 16,7% | 36,2% |
| Tamsūs tonai | 30,9% | 21,3% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 24,0% | 18,9% |
| Subalansuota | 50,0% | 43,4% |
| Vividūs | 26,0% | 37,7% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 10,0% | 13,2% |
| Švelnus | 20,0% | 17,0% |
| Subalansuotas | 22,0% | 17,0% |
| Ryški | 28,0% | 30,2% |
| Pareiškimas | 20,0% | 22,6% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 10,0% | 3,8% |
| Švelniai suderinta paletė | 16,0% | 22,6% |
| Subalansuota harmonija | 16,0% | 26,4% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 38,0% | 37,7% |
| Suvarta paletė | 20,0% | 9,4% |
Kurių Ignacio Pinazo Camarlench darbų buvo dažniausiai žiūrima kiekvieną mėnesį?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Skaičiai lentelėje
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The last moments of king D.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Amorcillo woking up | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The memory lesson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boy or ''The little painter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The daughters of Cid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Head of a boy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Clavariesas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Figura femenina sentada | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Carmelo Lacal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Kokia yra Ignacio Pinazo Camarlench konsultacijų pasiskirstymas pagal įrenginius?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Skaičiai lentelėje
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 6.100 | 93,8% |
| telefonai | 400 | 6,2% |
Kokomis kalbomis dominasi Ignacio Pinazo Camarlench?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Skaičiai lentelėje
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Prancūzų | 100 | 100,0% |
Kiek konsultacijų per dieną turi Ignacio Pinazo Camarlench ir artimiausiomis trimis savaitėmis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Skaičiai lentelėje
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Pr 21 Rugs | 0 |
| A 22 Rugs | 0 |
| T 23 Rugs | 0 |
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 100 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 100 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa (prognozė) | 0 |
| A 13 Spa (prognozė) | 0 |
| T 14 Spa (prognozė) | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
Apie Ignacio Pinazo Camarlench auditoriją
Kuri Ignacio Pinazo Camarlench kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Pirmiausia yra Allegory of love su 400 apsilankymų ir 8% konsultacijų. Viršuje yra 10 darbų.
Kokia Ignacio Pinazo Camarlench auditorija platformoje WikiOO.org?
- 6.500 lankytojų per dvylika mėnesių: 1.900 lankytojų lankėi meno kūrėjo puslapį, 4.600 lankytojų – meno kūrinius.
Kokių įrenginių naudojasi Ignacio Pinazo Camarlench skaitytojai?
- Jie naudoja kompiuteriai (94%) ir telefonai (6%); kompiuteriai sudaro 94% konsultacijų.
Kurių Ignacio Pinazo Camarlench darbai atitinka skaitytojų pasirinkimą?
- Darbai, apibūdinami kaip Neutralios spalvos (Spalvų paletė), sulaukia 36% apžiūrų, nors sudaro 17% katalogo.