Isakas Levitanas Skaitytojų skaičius ir konsultacijų statistika

1860 – 1900

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Isakas Levitanas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Isakas Levitanas: skaitytojų apžvalga

Perėjusias dvylika mėnesių WikiOO.org duomenų bazėje dažniausiai peržiūrėtas Isakas Levitanas darbas buvo Lake. Rus.: 800 apsilankymų, tai sudaro 2% visų šio kūrinio peržiūrų. Toliausiai yra Lake. Spring. ir A river. Įrašai apie Isakas Levitanas buvo peržiūrėti 33.100 kartų: 4.000 kartų artisto profilyje ir 29.100 kartų individualių darbų profilyje. Konsultacijų skaičius išliko 30% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Didžiausio konsultacijų skaičiaus mėnuo buvo Lie 2026, aplinkai apsaugos: 26.900 apsilankymų. Konsultacija vykdoma naudojant kompiuteriai (95%),telefonai (3%) ir planšetės (1%). Skaitytojai domisi Melancholiškas (Emocinis tonas) dažniau, nei tai leidžia numatyti pagal katalogo dalį: 56% lankytojų prieš 38% darbų.

10 dažniausiai peržiūrimos Isakas Levitanas darbai

Isakas Levitanas darbai, išrinkti pagal konsultacijų skaičių WikiOO.org per pastarąjį dvyliką mėnesių laikotarpį, nuo daugiausiai konsultacijų turinčių darbių iki mažiau konsultacijų turinčių.

  1. Lake. Rus. 1 Lake. Rus., 1900 800 lankytojų · 2,5%
  2. Lake. Spring. 2 Lake. Spring., 1898 700 lankytojų · 2,2%
  3. A river 3 A river, 1888 700 lankytojų · 2,2%
  4. Stormy day 4 Stormy day, 1897 600 lankytojų · 1,9%
  5. Silent cloister 5 Silent cloister, 1890 500 lankytojų · 1,6%
  6. Cloudy Day 6 Cloudy Day, 1895 500 lankytojų · 1,6%
  7. The Last Rays of the Sun 7 The Last Rays of the Sun, 1899 400 lankytojų · 1,2%
  8. Range of mountains, Mont Blanc 8 Range of mountains, Mont Blanc, 1897 400 lankytojų · 1,2%
  9. Corniche, Southern France. Sketch 9 Corniche, Southern France. Sketch 400 lankytojų · 1,2%
  10. Spring Flood 10 Spring Flood, 1897 300 lankytojų · 0,9%

Kiek kartų per mėnesį peržiūrimas Isakas Levitanas įrašas?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duombų lentelė
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20261001.500
Lie 20262.50024.400
Rugp 20264001.600
Rugs 20261.0001.600

Kiek dažnai žiūrima Isakas Levitanas darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios Isakas Levitanas darbai yra dažniausiai peržiūriniami mėnesį mėnesyje?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duombų lentelė
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Evening on the Volga00000000002000
Haystacking00000000001000
Golden autumn000000000000
Lake. Rus.000000000500100100
The Last Rays of the Sun0000000003001000
Stormy day000000002003001000
Springtime in Italy00000000020000
Moonlit Night00000000000100
The lake, Russian soil000000000000
Golden Autumn00000000010000

Kokiais įrenginiais naudojama Isakas Levitanas peržiūra?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Duombų lentelė
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai31.60095,5%
telefonai1.1003,3%
planšetės4001,2%

Kokomis kalbomis dominasi Isakas Levitanas?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Duombų lentelė
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų40036,4%
Prancūzų20018,2%
Vengrų20018,2%
Ispanų1009,1%
Italų1009,1%
Chinese1009,1%

Kiek per dieną vyksta Isakas Levitanas konsultacijų ir kokios jų būklės tikisi?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duombų lentelė
DienaPeržiūros
K 24 Rugs100
P 25 Rugs0
Š 26 Rugs100
S 27 Rugs400
Pr 28 Rugs100
A 29 Rugs400
T 30 Rugs0
K 1 Spa400
P 2 Spa0
Š 3 Spa100
S 4 Spa200
Pr 5 Spa100
A 6 Spa0
T 7 Spa100
K 8 Spa200
P 9 Spa200
Š 10 Spa200
S 11 Spa0
Pr 12 Spa100
A 13 Spa500
T 14 Spa100
K 15 Spa (prognozė)300
P 16 Spa (prognozė)100
Š 17 Spa (prognozė)200
S 18 Spa (prognozė)300
Pr 19 Spa (prognozė)100
A 20 Spa (prognozė)400
T 21 Spa (prognozė)100
K 22 Spa (prognozė)300
P 23 Spa (prognozė)100
Š 24 Spa (prognozė)200
S 25 Spa (prognozė)300
Pr 26 Spa (prognozė)100
A 27 Spa (prognozė)400
T 28 Spa (prognozė)100
K 29 Spa (prognozė)300
P 30 Spa (prognozė)100
Š 31 Spa (prognozė)200
S 1 Lap (prognozė)300
Pr 2 Lap (prognozė)100
A 3 Lap (prognozė)400
T 4 Lap (prognozė)100

Isakas Levitanas skaitytojų skaičiaus klausimai

Kurios Isakas Levitanas darbai yra dažniausiai peržiūriniami?

Lake. Rus., sulaukęs 800 apsilankymų (2% visų Isakas Levitanas konsultacijų). Viršuje esančioje reitingo sąraše yra 10 darbų.

Kiek kartų WikiOO.org buvo dominuojama Isakas Levitanas atžvilgiu?

33.100 kartų per dvylika mėnesių: 4.000 lankytų menininko puslapio ir 29.100 lankytų darbių puslapių.

Per kurius įrenginius Isakas Levitanas žiūrėtoja?

Isakas Levitanas lankoma naudojant kompiuteriai (95%),telefonai (3%) ir planšetės (1%); kompiuteriai sudaro 95% visų lankymų.

Kurių Isakas Levitanas kūrinių skaitytojai renkasi labiausiai?

Melancholiškas (Emocinis tonas): 56% lankytojų, kol katalogo dalis yra 38%.