Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Istvánas Nagy puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Istvánas Nagy: statistika trumpai
Newspaper Reader yra dažniausiai peržiūrimas Istvánas Nagy kūrinys: 200 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 5% nuo bendros sumos. Taip pat dažnai žiūrėta: Swiss-capped Self-portrait ir Reader. Iš viso konsultacijų: 4.000 (500 lankytų menininko puslapių, 3.500 darbų). Viršūnė: Lie 2026 (3.400 lankytojų). Įrenginių pasiskirstymas: kompiuteriai (90%) ir telefonai (10%). Stabisėta pomėgastė: Pareiškimas (Kontrastas), užima 30% lankytojų dalies iš 14% katalogo.
10 geriausių Istvánas Nagy darbų pagal konsultacijas
Reitinge apskaičiuojama WikiOO.org konsultacijų skaičius per dvylika mėnesių, o ne katalogo balai. 1 vieta atenka dažniausiai konsultuojamą Istvánas Nagy kūrinį.
-
1
Newspaper Reader
200 lankytojų · 4,7%
-
2
Swiss-capped Self-portrait
200 lankytojų · 4,7%
-
3
Reader
200 lankytojų · 4,7%
-
4
Drinking Girl
200 lankytojų · 4,7%
-
5
On A Waterfront
200 lankytojų · 4,7%
-
6
Little Girl
100 lankytojų · 2,3%
-
7
Hill Landscape
100 lankytojų · 2,3%
-
8
Autumn In Bakony
100 lankytojų · 2,3%
-
9
Hillside With Bushes And With Tree Trunks
100 lankytojų · 2,3%
-
10
Cows Between Trees
100 lankytojų · 2,3%
Koks yra Istvánas Nagy įrašas mėnesinis skaitytojų skaičius?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 100 | 100 |
| Lie 2026 | 200 | 3.200 |
| Rugp 2026 | 100 | 200 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
| Spa 2026 | 100 | 0 |
Kiek mėnesio kūrinių, kuriuos sukūrė Istvánas Nagy, skaitytojų?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kurių Istvánas Nagy kūrinių kategorijos yra renkamos skaitytojų?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 44,0% | 46,5% |
| Švelnus šešėlis | 32,0% | 25,6% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 22,0% | 18,6% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 2,0% | 9,3% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 28,0% | 25,6% |
| Subtili spalva | 38,0% | 37,2% |
| Subtilus ir subalansuotas | 24,0% | 34,9% |
| Ryški spalvų išraiška | 10,0% | 2,3% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 76,9% | 75,0% |
| Tamsūs tonai | 19,2% | 12,5% |
| Neutralios spalvos | 3,9% | 12,5% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 42,0% | 39,5% |
| Subalansuota | 50,0% | 46,5% |
| Vividūs | 8,0% | 14,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 12,0% | 14,0% |
| Švelnus | 36,0% | 20,9% |
| Subalansuotas | 18,0% | 11,6% |
| Ryški | 20,0% | 23,3% |
| Pareiškimas | 14,0% | 30,2% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 18,0% | 25,6% |
| Švelniai suderinta paletė | 24,0% | 18,6% |
| Subalansuota harmonija | 20,0% | 20,9% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 30,0% | 27,9% |
| Suvarta paletė | 8,0% | 7,0% |
Kaip per metus pasiskirstys dažniausiai peržiūromos Istvánas Nagy kūriniai?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Transylvania Landscape - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Little Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Little Boy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Drinking Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Little Girl With A Dolly | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Little Girl With Yellow Bab… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Meadow In Sunset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ar Istvánas Nagy lankoma per telefonus ar kompiuteriais?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 3.600 | 90,0% |
| telefonai | 400 | 10,0% |
Kokia yra Istvánas Nagy skaitytojų pasiskirstymas pagal kalbas?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 100 | 100,0% |
Kokia yra Istvánas Nagy kasdienė skaitytojų skaita kartu su prognoze?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap | 0 |
| P 6 Lap | 0 |
| Š 7 Lap | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
| K 26 Lap (prognozė) | 0 |
| P 27 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 28 Lap (prognozė) | 0 |
Istvánas Nagy: dažniausiai užduodami klausimai
Kuri Istvánas Nagy kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Newspaper Reader: 200 apsilankymų, 5% konsultacijų. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.
Kokia Istvánas Nagy auditorija?
- 4.000 lankytojų per dvylika mėnesių (500 lankytojų puselė, 3.500 darbų).
Ar Istvánas Nagy dažniau žiūri per telefonus ar kompiuteriais?
- Konsultacijos skirstomos į kompiuteriai (90%) ir telefonai (10%); pirmauja kompiuteriai su 90% dalimi.
Ar skaitytojai teikia pirmenybę Istvánas Nagy kūrinių kategorijai?
- Taip, Pareiškimas (Kontrastas): 30% lankytų lankytų katalogo 14% dalies.