Jakopo Pontormo Skaitytojų skaičius ir konsultacijų statistika

1494 – 1557

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Jakopo Pontormo puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Jakopo Pontormo: skaitytojų apžvalga

Perėjusias dvylika mėnesių WikiOO.org duomenų bazėje dažniausiai peržiūrėtas Jakopo Pontormo darbas buvo Apvaizda: 2.700 apsilankymų, tai sudaro 16% visų šio kūrinio peržiūrų. Toliausiai yra Halbardininkas ir Portrait of Two Friends. Įrašai apie Jakopo Pontormo buvo peržiūrėti 19.200 kartų: 4.200 kartų artisto profilyje ir 15.000 kartų individualių darbų profilyje. Konsultacijų skaičius išliko 75% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Didžiausio konsultacijų skaičiaus mėnuo buvo Lie 2026, aplinkai apsaugos: 14.300 apsilankymų. Įrašai yra skaitomi Italų (48%),Olandų (17%) ir Lenkų (10%) kalbomis. Konsultacija vykdoma naudojant kompiuteriai (82%),telefonai (14%) ir planšetės (4%). Skaitytojai domisi Raminanti (Nuotaika) dažniau, nei tai leidžia numatyti pagal katalogo dalį: 44% lankytojų prieš 0% darbų.

10 dažniausiai peržiūrimos Jakopo Pontormo darbai

Jakopo Pontormo darbai, išrinkti pagal konsultacijų skaičių WikiOO.org per pastarąjį dvyliką mėnesių laikotarpį, nuo daugiausiai konsultacijų turinčių darbių iki mažiau konsultacijų turinčių.

  1. Apvaizda 1 Apvaizda, 1528 2.700 lankytojų · 16,3%
  2. Halbardininkas 2 Halbardininkas, 1520 1.100 lankytojų · 6,6%
  3. Portrait of Two Friends 3 Portrait of Two Friends 400 lankytojų · 2,4%
  4. St. Sebastian 4 St. Sebastian, 1515 400 lankytojų · 2,4%
  5. Christ seated, as a nude figure 5 Christ seated, as a nude figure 400 lankytojų · 2,4%
  6. Supper at Emmaus 6 Supper at Emmaus 400 lankytojų · 2,4%
  7. Madonna and Child with St. Anne and the Saints, Sebastian, Peter, Benedict 7 Madonna and Child with St. Anne and the Saints, Sebastian, Peter, Benedict 300 lankytojų · 1,8%
  8. Visitation 1 8 Visitation 1 300 lankytojų · 1,8%
  9. Group of the Dead 9 Group of the Dead 300 lankytojų · 1,8%
  10. two nudes compared 10 two nudes compared 300 lankytojų · 1,8%

Kiek kartų per mėnesį peržiūrimas Jakopo Pontormo įrašas?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duombų lentelė
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026400100
Lie 20261.50012.800
Rugp 20262001.400
Rugs 20262.100700

Kiek dažnai žiūrima Jakopo Pontormo darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios Jakopo Pontormo darbai yra dažniausiai peržiūriniami mėnesį mėnesyje?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duombų lentelė
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Apvaizda000000000900300200
Halbardininkas000000000400500200
Ten thousand martyrs00000000020000
Birth of John the Baptist0000000002000100
St. Sebastian00000000040000
Scene of a Sacrifice000000000000
Cosimo I de' Medici0000000001001000
Madonna with St. Francis an…00000000020000
St. Anthony Abbot00000000030000
Adoration of the Magi00000000010000

Kokiais įrenginiais naudojama Jakopo Pontormo peržiūra?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Duombų lentelė
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai15.80082,3%
telefonai2.70014,1%
planšetės7003,6%

Kokomis kalbomis dominasi Jakopo Pontormo?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Duombų lentelė
KalbaPeržiūrosDalintis
Italų2.30047,9%
Olandų80016,7%
Lenkų50010,4%
Anglų3006,2%
Ispanų3006,2%
Vengrų2004,2%
Čekų1002,1%
Vokiečių1002,1%
Japonų1002,1%
Slovėnų1002,1%

Kiek per dieną vyksta Jakopo Pontormo konsultacijų ir kokios jų būklės tikisi?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duombų lentelė
DienaPeržiūros
T 23 Rugs100
K 24 Rugs100
P 25 Rugs100
Š 26 Rugs100
S 27 Rugs100
Pr 28 Rugs0
A 29 Rugs400
T 30 Rugs100
K 1 Spa200
P 2 Spa400
Š 3 Spa300
S 4 Spa100
Pr 5 Spa300
A 6 Spa100
T 7 Spa200
K 8 Spa400
P 9 Spa500
Š 10 Spa300
S 11 Spa500
Pr 12 Spa100
A 13 Spa300
T 14 Spa (prognozė)200
K 15 Spa (prognozė)400
P 16 Spa (prognozė)600
Š 17 Spa (prognozė)400
S 18 Spa (prognozė)400
Pr 19 Spa (prognozė)200
A 20 Spa (prognozė)500
T 21 Spa (prognozė)300
K 22 Spa (prognozė)500
P 23 Spa (prognozė)700
Š 24 Spa (prognozė)500
S 25 Spa (prognozė)500
Pr 26 Spa (prognozė)300
A 27 Spa (prognozė)600
T 28 Spa (prognozė)300
K 29 Spa (prognozė)600
P 30 Spa (prognozė)800
Š 31 Spa (prognozė)600
S 1 Lap (prognozė)600
Pr 2 Lap (prognozė)300
A 3 Lap (prognozė)700

Jakopo Pontormo skaitytojų skaičiaus klausimai

Kurios Jakopo Pontormo darbai yra dažniausiai peržiūriniami?

Apvaizda, sulaukęs 2.700 apsilankymų (16% visų Jakopo Pontormo konsultacijų). Viršuje esančioje reitingo sąraše yra 10 darbų.

Kiek kartų WikiOO.org buvo dominuojama Jakopo Pontormo atžvilgiu?

19.200 kartų per dvylika mėnesių: 4.200 lankytų menininko puslapio ir 15.000 lankytų darbių puslapių.

Per kurius įrenginius Jakopo Pontormo žiūrėtoja?

Jakopo Pontormo lankoma naudojant kompiuteriai (82%),telefonai (14%) ir planšetės (4%); kompiuteriai sudaro 82% visų lankymų.

Kokomis kalbomis dominasi Jakopo Pontormo?

Italų (48%),Olandų (17%) ir Lenkų (10%) kalbomis. Pagrindinė – Italų (dalis: 48%).

Kurių Jakopo Pontormo kūrinių skaitytojai renkasi labiausiai?

Raminanti (Nuotaika): 44% lankytojų, kol katalogo dalis yra 0%.