Jacopo Tintoreto Kas peržiūrėjo įrašus ir kokius kūdinius

1518 – 1594

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Jacopo Tintoreto puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Jacopo Tintoreto: ką rodo konsultacijos

Daugiausiai konsultacijų gavo Jacopo Tintoreto darbas Paskutinė Vakarienė artworks_database /en/art/jacopo-tintoretto-the-last-supper-8Y3K2M-en/ /media/artworks/images/thumbnails/25/02/2502bd1970854e5ba0ea3fbc3890950e.jpg Džakopo Tintoretas Jacopo Tintoretto Venecijos dramaturgas ir šviesos meistras V – per dvylika mėnesių jis sulaukė 6.800 apsilankymų, užėmindamas 4% visų konsultacijų. Reitinge seka Kilmės Mielojo Kelio ir The Miracle of St Augustine. Daugalos apie menininką buvo peržiūrėta 14.900 kartų, o darbių – 148.800 kartų, iš viso – 163.700 kartų. Between Rugp 2026 and Rugs 2026 consultation grew by 36%. Lie 2026 yra mėnuo, kai užklausų buvo daugiausia: 99.300. Konsultacijos vykdomos Anglų (22%),Rusų (15%) ir Korėjiečių (9%) kalbomis. Skaitytojai peržiūrėja įrašus kompiuteriai (74%),telefonai (24%) ir planšetės (2%). Skaitytojai pasirenka Subalansuota (Spalvų intensyvumas) 48% atvejais, kai tai sudaro 36% katalogo dalį.

Jacopo Tintoreto: 10 dažniausiai peržiūromų darbų

Kiekvienoje įraše pateikiamas Jacopo Tintoreto kūrinys ir jo vieta pagal užklausų skaičių WikiOO.org svetainėje per pastarąsias dvylika mėnesių.

  1. Paskutinė Vakarienė

artworks_database

/en/art/jacopo-tintoretto-the-last-supper-8Y3K2M-en/

/media/artworks/images/thumbnails/25/02/2502bd1970854e5ba0ea3fbc3890950e.jpg

Džakopo Tintoretas

Jacopo Tintoretto

Venecijos dramaturgas ir šviesos meistras

V 1 Paskutinė Vakarienė artworks_database /en/art/jacopo-tintoretto-the-last-supper-8Y3K2M-en/ /media/artworks/images/thumbnails/25/02/2502bd1970854e5ba0ea3fbc3890950e.jpg Džakopo Tintoretas Jacopo Tintoretto Venecijos dramaturgas ir šviesos meistras V, 1594 6.800 lankytojų · 4,2%
  2. Kilmės Mielojo Kelio 2 Kilmės Mielojo Kelio, 1570 6.500 lankytojų · 4,0%
  3. The Miracle of St Augustine 3 The Miracle of St Augustine, 1549 5.800 lankytojų · 3,5%
  4. Stiklas apie Markų Laisvinant Nelaimes 4 Stiklas apie Markų Laisvinant Nelaimes, 1548 5.500 lankytojų · 3,4%
  5. Krebučių Atvaizdavimas 5 Krebučių Atvaizdavimas, 1565 4.700 lankytojų · 2,9%
  6. Susana ir Vyresniujų 6 Susana ir Vyresniujų, 1557 4.400 lankytojų · 2,7%
  7. Christ Washing the Feet of His Disciples (detail) 7 Christ Washing the Feet of His Disciples (detail), 1547 3.000 lankytojų · 1,8%
  8. Portrait of a Woman Revealing Her Breasts 8 Portrait of a Woman Revealing Her Breasts, 1570 2.400 lankytojų · 1,5%
  9. St Roch in Prison Visited by an Angel (detail) 9 St Roch in Prison Visited by an Angel (detail), 1567 2.300 lankytojų · 1,4%
  10. Kristaus pristatymas prie Šventyklos 10 Kristaus pristatymas prie Šventyklos, 1550 1.900 lankytojų · 1,2%

Kada buvo peržiūrėta Jacopo Tintoreto informacija?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Skaičiai lentelėje
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20264006.600
Lie 20266.80092.500
Rugp 20263.40020.900
Rugs 20264.30028.800

Kada žiūrėti Jacopo Tintoreto darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurių Jacopo Tintoreto darbų buvo dažniausiai žiūrima kiekvieną mėnesį?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Skaičiai lentelėje
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Kilmės Mielojo Kelio000000001002.2002.1001.800
Susana ir Vyresniujų000000001001.6001.1001.300
Stiklas apie Markų Laisvina…000000004001.8001.2001.600
Krebučių Atvaizdavimas000000001002.0001.300700
Probatica Piscina00000000100900300200
Pavešėjimas Šv. Marko kūno000000000900100100
Mana Manna Miraklis0000000009002000
Kristaus Prisikėlimas000000000500100200
Susanna and the Elders000000000000
Minerva Sending Away Mars f…0000000002000100

Kokia yra Jacopo Tintoreto konsultacijų pasiskirstymas pagal įrenginius?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Skaičiai lentelėje
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai121.90074,5%
telefonai39.10023,9%
planšetės2.7001,6%

Kokomis kalbomis dominasi Jacopo Tintoreto?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Skaičiai lentelėje
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų1.00021,7%
Rusų70015,2%
Korėjiečių4008,7%
Lenkų4008,7%
Suomių3006,5%
Prancūzų3006,5%
Protugalų3006,5%
Bulgarų2004,3%
Ispanų2004,3%
Kroatų2004,3%

Kiek konsultacijų per dieną turi Jacopo Tintoreto ir artimiausiomis trimis savaitėmis?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Skaičiai lentelėje
DienaPeržiūros
A 22 Rugs2.100
T 23 Rugs1.200
K 24 Rugs2.200
P 25 Rugs1.900
Š 26 Rugs3.000
S 27 Rugs3.200
Pr 28 Rugs1.700
A 29 Rugs1.800
T 30 Rugs1.800
K 1 Spa2.100
P 2 Spa1.700
Š 3 Spa2.900
S 4 Spa1.000
Pr 5 Spa2.700
A 6 Spa2.500
T 7 Spa3.000
K 8 Spa1.700
P 9 Spa2.500
Š 10 Spa1.600
S 11 Spa4.000
Pr 12 Spa3.300
A 13 Spa (prognozė)2.700
T 14 Spa (prognozė)2.500
K 15 Spa (prognozė)2.500
P 16 Spa (prognozė)2.500
Š 17 Spa (prognozė)3.100
S 18 Spa (prognozė)3.400
Pr 19 Spa (prognozė)3.200
A 20 Spa (prognozė)2.800
T 21 Spa (prognozė)2.700
K 22 Spa (prognozė)2.700
P 23 Spa (prognozė)2.700
Š 24 Spa (prognozė)3.300
S 25 Spa (prognozė)3.600
Pr 26 Spa (prognozė)3.400
A 27 Spa (prognozė)3.000
T 28 Spa (prognozė)2.800
K 29 Spa (prognozė)2.800
P 30 Spa (prognozė)2.800
Š 31 Spa (prognozė)3.500
S 1 Lap (prognozė)3.800
Pr 2 Lap (prognozė)3.600

Apie Jacopo Tintoreto auditoriją

Kuri Jacopo Tintoreto kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?

Pirmiausia yra Paskutinė Vakarienė artworks_database /en/art/jacopo-tintoretto-the-last-supper-8Y3K2M-en/ /media/artworks/images/thumbnails/25/02/2502bd1970854e5ba0ea3fbc3890950e.jpg Džakopo Tintoretas Jacopo Tintoretto Venecijos dramaturgas ir šviesos meistras V su 6.800 apsilankymų ir 4% konsultacijų. Viršuje yra 10 darbų.

Kokia Jacopo Tintoreto auditorija platformoje WikiOO.org?

163.700 lankytojų per dvylika mėnesių: 14.900 lankytojų lankėi meno kūrėjo puslapį, 148.800 lankytojų – meno kūrinius.

Kokių įrenginių naudojasi Jacopo Tintoreto skaitytojai?

Jie naudoja kompiuteriai (74%),telefonai (24%) ir planšetės (2%); kompiuteriai sudaro 74% konsultacijų.

Kuriomis kalbomis dominuoja Jacopo Tintoreto skaitytojai?

Anglų (22%),Rusų (15%) ir Korėjiečių (9%); Anglų užima 22%.

Kurių Jacopo Tintoreto darbai atitinka skaitytojų pasirinkimą?

Darbai, apibūdinami kaip Subalansuota (Spalvų intensyvumas), sulaukia 48% apžiūrų, nors sudaro 36% katalogo.