Žanas Leonas Gjeromas Kas peržiūrėjo įrašus ir kokius kūdinius

1824 – 1904

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Žanas Leonas Gjeromas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Žanas Leonas Gjeromas: ką rodo konsultacijos

Daugiausiai konsultacijų gavo Žanas Leonas Gjeromas darbas Truth coming from the well armed with her whip to chastise mankind – per dvylika mėnesių jis sulaukė 2.500 apsilankymų, užėmindamas 6% visų konsultacijų. Reitinge seka Slave Market in Rome ir Drunken Bacchus and Cupid. Daugalos apie menininką buvo peržiūrėta 3.400 kartų, o darbių – 34.100 kartų, iš viso – 37.500 kartų. Between Rugp 2026 and Rugs 2026 consultation grew by 4%. Lie 2026 yra mėnuo, kai užklausų buvo daugiausia: 21.800. Skaitytojai peržiūrėja įrašus kompiuteriai (85%),telefonai (12%) ir planšetės (3%). Skaitytojai pasirenka Žemiški tonai (Spalvų paletė) 70% atvejais, kai tai sudaro 41% katalogo dalį.

Žanas Leonas Gjeromas: 10 dažniausiai peržiūromų darbų

Kiekvienoje įraše pateikiamas Žanas Leonas Gjeromas kūrinys ir jo vieta pagal užklausų skaičių WikiOO.org svetainėje per pastarąsias dvylika mėnesių.

  1. Truth coming from the well armed with her whip to chastise mankind 1 Truth coming from the well armed with her whip to chastise mankind, 1896 2.500 lankytojų · 6,3%
  2. Slave Market in Rome 2 Slave Market in Rome, 1884 1.800 lankytojų · 4,5%
  3. Drunken Bacchus and Cupid 3 Drunken Bacchus and Cupid, 1850 1.700 lankytojų · 4,3%
  4. L'Eminence Grise 4 L'Eminence Grise 1.700 lankytojų · 4,3%
  5. The Slave Market 5 The Slave Market, 1871 1.500 lankytojų · 3,8%
  6. Haremo moterys maitina žąsus kieme 6 Haremo moterys maitina žąsus kieme, 1894 1.100 lankytojų · 2,8%
  7. Snake Charmer 7 Snake Charmer, 1889 1.000 lankytojų · 2,5%
  8. Pollice Verso (aka Thumbs Down) 8 Pollice Verso (aka Thumbs Down) 1.000 lankytojų · 2,5%
  9. Moorish Bath (also known as Lady of Cairo Bathing) 9 Moorish Bath (also known as Lady of Cairo Bathing), 1872 900 lankytojų · 2,3%
  10. Prayer on the Housetops 10 Prayer on the Housetops, 1865 900 lankytojų · 2,3%

Kada buvo peržiūrėta Žanas Leonas Gjeromas informacija?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Skaičiai lentelėje
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 202601.000
Lie 20261.30020.500
Rugp 20269006.300
Rugs 20261.2006.300

Kada žiūrėti Žanas Leonas Gjeromas darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurių Žanas Leonas Gjeromas darbų buvo dažniausiai žiūrima kiekvieną mėnesį?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Skaičiai lentelėje
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Experience 'Public Prayer i…0000000005002000
Haremo moterys maitina žąsu…000000000200200500
Maldojama mešetoje000000000300100200
Slave Market in Rome000000000400300600
Turkish 0000000001001000
Tigress and Her Cubs0000000000100100
Snake Charmer000000000800100100
Moorish Bath0000000003000200
Damas galvos portretas0000000004003000
Truth coming from the well…00000000080001.600

Kokia yra Žanas Leonas Gjeromas konsultacijų pasiskirstymas pagal įrenginius?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Skaičiai lentelėje
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai32.00085,3%
telefonai4.50012,0%
planšetės1.0002,7%

Kokomis kalbomis dominasi Žanas Leonas Gjeromas?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Skaičiai lentelėje
KalbaPeržiūrosDalintis
Chinese60046,2%
Anglų20015,4%
Prancūzų20015,4%
Danų1007,7%
Gruzinų1007,7%
Rusų1007,7%

Kiek konsultacijų per dieną turi Žanas Leonas Gjeromas ir artimiausiomis trimis savaitėmis?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Skaičiai lentelėje
DienaPeržiūros
T 23 Rugs500
K 24 Rugs300
P 25 Rugs700
Š 26 Rugs400
S 27 Rugs200
Pr 28 Rugs600
A 29 Rugs500
T 30 Rugs500
K 1 Spa600
P 2 Spa300
Š 3 Spa200
S 4 Spa1.200
Pr 5 Spa600
A 6 Spa100
T 7 Spa800
K 8 Spa0
P 9 Spa1.000
Š 10 Spa400
S 11 Spa300
Pr 12 Spa2.700
A 13 Spa1.700
T 14 Spa (prognozė)1.100
K 15 Spa (prognozė)600
P 16 Spa (prognozė)1.200
Š 17 Spa (prognozė)600
S 18 Spa (prognozė)1.100
Pr 19 Spa (prognozė)2.400
A 20 Spa (prognozė)1.400
T 21 Spa (prognozė)1.300
K 22 Spa (prognozė)600
P 23 Spa (prognozė)1.400
Š 24 Spa (prognozė)700
S 25 Spa (prognozė)1.200
Pr 26 Spa (prognozė)2.800
A 27 Spa (prognozė)1.700
T 28 Spa (prognozė)1.400
K 29 Spa (prognozė)700
P 30 Spa (prognozė)1.600
Š 31 Spa (prognozė)800
S 1 Lap (prognozė)1.400
Pr 2 Lap (prognozė)3.100
A 3 Lap (prognozė)1.900

Apie Žanas Leonas Gjeromas auditoriją

Kuri Žanas Leonas Gjeromas kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?

Pirmiausia yra Truth coming from the well armed with her whip to chastise mankind su 2.500 apsilankymų ir 6% konsultacijų. Viršuje yra 10 darbų.

Kokia Žanas Leonas Gjeromas auditorija platformoje WikiOO.org?

37.500 lankytojų per dvylika mėnesių: 3.400 lankytojų lankėi meno kūrėjo puslapį, 34.100 lankytojų – meno kūrinius.

Kokių įrenginių naudojasi Žanas Leonas Gjeromas skaitytojai?

Jie naudoja kompiuteriai (85%),telefonai (12%) ir planšetės (3%); kompiuteriai sudaro 85% konsultacijų.

Kurių Žanas Leonas Gjeromas darbai atitinka skaitytojų pasirinkimą?

Darbai, apibūdinami kaip Žemiški tonai (Spalvų paletė), sulaukia 70% apžiūrų, nors sudaro 41% katalogo.