Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi John Claude Nattes puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
John Claude Nattes: skaitytojų apžvalga
Perėjusias dvylika mėnesių WikiOO.org duomenų bazėje dažniausiai peržiūrėtas John Claude Nattes darbas buvo Street scene: 200 apsilankymų, tai sudaro 15% visų šio kūrinio peržiūrų. Toliausiai yra The Hermitage' at Montmorency, ir Axford and Paragon Buildings. Įrašai apie John Claude Nattes buvo peržiūrėti 1.700 kartų: 500 kartų artisto profilyje ir 1.200 kartų individualių darbų profilyje. Konsultacijų skaičius sumažėjo 100% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Didžiausio konsultacijų skaičiaus mėnuo buvo Lie 2026, aplinkai apsaugos: 1.300 apsilankymų. Skaitytojai domisi Neutralios spalvos (Spalvų paletė) dažniau, nei tai leidžia numatyti pagal katalogo dalį: 60% lankytojų prieš 47% darbų.
10 dažniausiai peržiūrimos John Claude Nattes darbai
John Claude Nattes darbai, išrinkti pagal konsultacijų skaičių WikiOO.org per pastarąjį dvyliką mėnesių laikotarpį, nuo daugiausiai konsultacijų turinčių darbių iki mažiau konsultacijų turinčių.
-
1
Street scene
200 lankytojų · 15,4%
-
2
The Hermitage' at Montmorency,, 1809
100 lankytojų · 7,7%
-
3
Axford and Paragon Buildings
100 lankytojų · 7,7%
-
4
The Steam Pump of Gros-Caillou,, 1810
100 lankytojų · 7,7%
-
5
The Church Of Sutton St. Nicholas, Lincolnshire; And Long Sutton Church, Lincolnshire
100 lankytojų · 7,7%
-
6
The crescent
100 lankytojų · 7,7%
-
7
Sydney Gardens, Bath, 1805
100 lankytojų · 7,7%
-
8
The Washing Place Of The Hotel-dieu And The Pont
100 lankytojų · 7,7%
-
9
Study Of An Oak Tree, Hyde Park
100 lankytojų · 7,7%
-
10
Pulteney Bridge
100 lankytojų · 7,7%
Kiek kartų per mėnesį peržiūrimas John Claude Nattes įrašas?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Duombų lentelė
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 100 | 200 |
| Lie 2026 | 400 | 900 |
| Rugp 2026 | 0 | 100 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
Kiek dažnai žiūrima John Claude Nattes darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kurių John Claude Nattes kūrinių ieško skaitytojai?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Duombų lentelė
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 6,0% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 26,0% | 38,5% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 46,0% | 30,8% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 20,0% | 23,1% |
| Šviesus | 2,0% | 7,7% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 60,0% | 69,2% |
| Subtili spalva | 34,0% | 30,8% |
| Subtilus ir subalansuotas | 2,0% | 0,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 4,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 46,9% | 60,0% |
| Žemiški tonai | 40,6% | 40,0% |
| Monochrominis | 6,2% | 0,0% |
| Tamsūs tonai | 3,1% | 0,0% |
| Pastelinės spalvos | 3,1% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 42,0% | 53,8% |
| Subalansuota | 54,0% | 46,2% |
| Vividūs | 4,0% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 8,0% | 7,7% |
| Švelnus | 10,0% | 7,7% |
| Subalansuotas | 6,0% | 7,7% |
| Ryški | 10,0% | 15,4% |
| Pareiškimas | 66,0% | 61,5% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 6,0% | 7,7% |
| Švelniai suderinta paletė | 6,0% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 8,0% | 15,4% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 52,0% | 61,5% |
| Suvarta paletė | 28,0% | 15,4% |
Kurios John Claude Nattes darbai yra dažniausiai peržiūriniami mėnesį mėnesyje?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Duombų lentelė
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Interior of the Abbey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Street scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Axford and Paragon Buildings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| View Of The Pont-au-change | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Panorama of the River Seine… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Hermitage' at Montmoren… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Marlborough Street, from 'B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sydney hotel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tourists visiting the tomb… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The south-western aspect of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokomis kalbomis dominasi John Claude Nattes?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kiek per dieną vyksta John Claude Nattes konsultacijų ir kokios jų būklės tikisi?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Duombų lentelė
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| K 24 Rugs | 100 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
John Claude Nattes skaitytojų skaičiaus klausimai
Kurios John Claude Nattes darbai yra dažniausiai peržiūriniami?
- Street scene, sulaukęs 200 apsilankymų (15% visų John Claude Nattes konsultacijų). Viršuje esančioje reitingo sąraše yra 10 darbų.
Kiek kartų WikiOO.org buvo dominuojama John Claude Nattes atžvilgiu?
- 1.700 kartų per dvylika mėnesių: 500 lankytų menininko puslapio ir 1.200 lankytų darbių puslapių.
Kurių John Claude Nattes kūrinių skaitytojai renkasi labiausiai?
- Neutralios spalvos (Spalvų paletė): 60% lankytojų, kol katalogo dalis yra 47%.