Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi John Stewart puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
John Stewart: ką rodo konsultacijos
Daugiausiai konsultacijų gavo John Stewart darbas The Road to Warden's Farm, Finnart – per dvylika mėnesių jis sulaukė 500 apsilankymų, užėmindamas 50% visų konsultacijų. Reitinge seka Between Brodick and Corrie, Arran ir Above Corrie, Arran. Daugalos apie menininką buvo peržiūrėta 7.300 kartų, o darbių – 100 kartų, iš viso – 7.400 kartų. Between Rugs 2026 and Spa 2026 consultation fell by 67%. Lie 2026 yra mėnuo, kai užklausų buvo daugiausia: 3.100. Skaitytojai peržiūrėja įrašus kompiuteriai (66%),telefonai (27%) ir planšetės (7%). Skaitytojai pasirenka Suvarta paletė (Spalvų harmonija) 70% atvejais, kai tai sudaro 38% katalogo dalį.
John Stewart: 6 dažniausiai peržiūromų darbų
Kiekvienoje įraše pateikiamas John Stewart kūrinys ir jo vieta pagal užklausų skaičių WikiOO.org svetainėje per pastarąsias dvylika mėnesių.
-
1
The Road to Warden's Farm, Finnart, 1883
500 lankytojų · 50,0%
-
2
Between Brodick and Corrie, Arran, 1885
100 lankytojų · 10,0%
-
3
Above Corrie, Arran, 1890
100 lankytojų · 10,0%
-
4
Looking down Glen Sannox, Arran, 1894
100 lankytojų · 10,0%
-
5
In a Wood in May, 1894
100 lankytojų · 10,0%
-
6
Duchal Policies, Kilmacolm, 1893
100 lankytojų · 10,0%
Kada buvo peržiūrėta John Stewart informacija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Skaičiai lentelėje
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 300 | 0 |
| Lie 2026 | 3.000 | 100 |
| Rugp 2026 | 1.200 | 0 |
| Rugs 2026 | 2.100 | 0 |
| Spa 2026 | 700 | 0 |
Kada žiūrėti John Stewart darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką skaitytojai renka iš John Stewart kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Skaičiai lentelėje
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 15,4% | 20,0% |
| Švelnus šešėlis | 23,1% | 10,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 46,2% | 60,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 15,4% | 10,0% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 15,4% | 0,0% |
| Subtili spalva | 46,2% | 40,0% |
| Subtilus ir subalansuotas | 30,8% | 60,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 7,7% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 50,0% | 80,0% |
| Neutralios spalvos | 41,7% | 20,0% |
| Tamsūs tonai | 8,3% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 15,4% | 10,0% |
| Subalansuota | 84,6% | 90,0% |
| Vividūs | 0,0% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus | 15,4% | 10,0% |
| Subalansuotas | 0,0% | 0,0% |
| Ryški | 38,5% | 20,0% |
| Pareiškimas | 46,2% | 70,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 7,7% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 7,7% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 0,0% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 46,2% | 30,0% |
| Suvarta paletė | 38,5% | 70,0% |
Kurių John Stewart darbų buvo dažniausiai žiūrima kiekvieną mėnesį?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Skaičiai lentelėje
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Road to Warden's Farm,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Between Brodick and Corrie,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Above Corrie, Arran | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Duchal Policies, Kilmacolm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Duchal, Kilmacolm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At St Abbs Head, Coldingham | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Above Corrie, Arran, Lookin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In a Wood in May | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Looking down Glen Sannox, A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Arran Glen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokia yra John Stewart konsultacijų pasiskirstymas pagal įrenginius?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Skaičiai lentelėje
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 4.900 | 66,2% |
| telefonai | 2.000 | 27,0% |
| planšetės | 500 | 6,8% |
Kokomis kalbomis dominasi John Stewart?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Skaičiai lentelėje
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 800 | 88,9% |
| Italų | 100 | 11,1% |
Kiek konsultacijų per dieną turi John Stewart ir artimiausiomis trimis savaitėmis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Skaičiai lentelėje
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 100 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 200 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 100 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap | 300 |
| P 6 Lap | 100 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 100 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 100 |
| K 12 Lap (prognozė) | 200 |
| P 13 Lap (prognozė) | 100 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 100 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 200 |
| K 19 Lap (prognozė) | 300 |
| P 20 Lap (prognozė) | 200 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 100 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 200 |
| K 26 Lap (prognozė) | 300 |
| P 27 Lap (prognozė) | 200 |
Apie John Stewart auditoriją
Kuri John Stewart kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Pirmiausia yra The Road to Warden's Farm, Finnart su 500 apsilankymų ir 50% konsultacijų. Viršuje yra 6 darbų.
Kokia John Stewart auditorija platformoje WikiOO.org?
- 7.400 lankytojų per dvylika mėnesių: 7.300 lankytojų lankėi meno kūrėjo puslapį, 100 lankytojų – meno kūrinius.
Kokių įrenginių naudojasi John Stewart skaitytojai?
- Jie naudoja kompiuteriai (66%),telefonai (27%) ir planšetės (7%); kompiuteriai sudaro 66% konsultacijų.
Kurių John Stewart darbai atitinka skaitytojų pasirinkimą?
- Darbai, apibūdinami kaip Suvarta paletė (Spalvų harmonija), sulaukia 70% apžiūrų, nors sudaro 38% katalogo.